Защо мъжете се връщат?
Здравейте. Всичките мъже, с които съм била във връзка или въобще съм имала някакви отношения, било сексуални или любовни първо ме зарязват, минава известно време, страдам и точно, когато вече преодолея дадения мъж, той се връща. С всички, които съм имала нещо се върнаха, точно тогава, когато вече болката е излекувана. И тогава моите чувства отново излизат на показ. Какво да правя в такива ситуации и защо мъжете постоянно се връщат? Трябва ли да давам 2ри шанс или няма смисъл?

Коментари

1.   Връщат се, защото не са намерили нещо по-добро никъде другаде. Дори и да са били с 2-3 след теб, явно не е било това, което търсят, или е нямало такава силна тръпка.И с доста да са преспали, пак не значи, че са намерили заместител. Може и пък все още да имат чувства към теб. Или пък са осъзнали грешките си късно и поумнели. Може и пък ти като човек и жена да си трудна за забравяне, и времето не е помогнало.Колкото и банално да звучи, наистина има хора, които като характер , държание, са просто трудни за забравяне. Явно ти си такъв човек. Причини много. За втори шанс -давай само на някой, който се връща променен, и осъзнал проблемите, които сте имали.

2.   Решил е да пробва дали пак ще му пуснеш, защото на момента никоя не му се връзва на акъла.

3.   Ами не знам какво да кажа аз примерно никога не съм го правил.. Нямам и много сериозни връзки де.. Една която много обичах и другото така да кажа ташал... Но никога не съм се връщаш назад. Не мисля че би могло да излезе нещо по този начин но пък знае ли се..

4.   Ами ако правиш много готини свирки и гълташ спермата им в устата си това всички мъже го харесват. Другата причина да се завръщат е когато правите секс ако майсторски си въртиш дупето. Продължавай същите секс техники и без приятел няма да останеш.

5.   Може би тези, с които си била виждат, че си по- отдадена на връзката и знаят, че макар и да те оставят, за да се "наживеят", връщайки се, ти ще ги приемеш обратно. Можее да си им прекалено скучна по време на връзката, а под скучна имам предвид сигурна. Хората обичат да гонят, в края на деня сме животни и борбата за някого е свързана с тръпка. Мпже би се връщат точно, защото виждат, усещат, че вече си се дръпнала и им ставаш интересна.
Един съвет от мен- няма смисъл да се връщаш, особено ако си се преборила веднъж да си превъзмогнеш чувствата, с всеки път става все по- трудно, а промяна няма да има, пак ще бъдеш в позицията на губеща!

6.   те и жените се връщат.
От мързел да започнат нещо ново. Старото е по-познато и достъпно.

7.   краткият отговор е - бягай далече :)

явно си мека мария и те усещат, но помисли само как е възможно да бъдеш отново такива, дето са те зарязвали?

8.   Втори шанс категорично не, в никакъв случай! Не се поддавай на манипулации и винаги гледай напред и само напред!

9.   Опитват се да те използват. Не вярвам във втория шанс.

10.   Те бившите за това са бивши - да си останат в миналото.