Колко дълго може да издържите без секс
Жена съм на 29 години. Прави ми впечатление, че има големи моралисти в сайта, само че тези хора надали са много сексуални. Аз например мога да издържа една седмица без секс, на втората се чувствам супер зле, а на третата направо се поболявам. Постоянно съм възбудена, мастурбирам всеки ден, свършвам по над 4 пъти и въпреки това не ми минава възбудата. Единствено сексът ме задоволява. Той ме уравновесява, чувствам се спокойна, ведра, нямам менструални болки. Да... лесно е да оплюеш някоя жена, че е курва. Ама замисляли ли сте се изобщо, че всеки има различна сексуалност. Имам познати на то 25 години, които по над година не са правили секс, защото нямат гадже. Да, в такива случаи е доста лесно да се държиш "на положение" и да не пускаш по няколко месеца на някой, докато не срещнеш мечтания партньор и той не е също толкова слабо сексуален като теб. Според мене такива хора доста по-лесно започват и поддържат връзка. А вие колко дълго издържате без секс? Пречат ли ви нуждите на това да направите сериозна връзка с някого ?

Коментари

1.   19 а тази година ще станат 20.

2.   Като се самоскречиш пръскаш ли понякога???

4.   Ами какво да ти кажа. М25, първата ми приятелка, с която правих секс беше на 23. Ходихме няколко месеца и се оставихме, сега съм на 25, та от две години не съм, и разбира се това ще расте и расте още доста време най-вероятно.
Да, нямам приятелка и като гледам скоро не се очертава и да имам.

Последно време даже и не мастурбирам, нещо малкия не иска да става. Случвало ми се със седмици да не мастурбирам, а в лош случай и по месец.

5.   Аз мога да издържам с месеци, причината е че нямам приятелка.
М19

9.   Първо си мъж и второ много Кобилкина си гледал

10.   Аз съм на 22год. и съм по същия начин спрямо секса.. имам дългогодишен приятел и ако не правим секс над 1 седмица започвам да се чувствам адски зле, нежелана и т. н въпреки че той се държи прекрасно с мен. Той не е толкова сексуален и това определено оказва влияние защото на мен 3-4 до 5 пъти в месеца не ми е достатъчно, често се обвинявам че може би аз имам някакъв проблем и че не е правилно да мисля за секс постоянно, а това че съм жена е дори още по потискащо защото попринцип не е морално прието да бъдем по-сексуални. Но пък имало е случаи в които съм правила секс 4-5 дни всеки ден и ми е било в повече така че определено не съм от групата на нимфоманките, но моето мнение и усещане е че през 3-4 дни наличието на секс повишава цялостно личностното състояние и помага за повече фокусиран и спокоен живот..

13.   За съжаление вече съм година и половина без, имах сериозна връзка, нова не ми се почва, не умея да лъжа и мотам жена, а на платено не ми се дават пари.
М34

15.   Просто не знам и не мога да си обясня, наистина ли има такива малоумни жени или хора като авторката. Аз съм супер сексуален, откриха ми при изследване на кръвта, че тестостерона ми е супер висок. Това не е единствения фактор, който влияе за сексуалността, но е един от важните - чисто хормонално. Оправдание за "лекотата" винаги има, чак и тема. Като си свикнал да спиш с този или ония, нормално е да си повече животно, а не човек и хората държащи се като такива, да ти се струват странни. Все пак се надявам да е тема провокация, че ако има такива хора....

18.   Да бе да, само помага за ментруалните болко, ше знаеш! Какво ти пука хората как и колко правят секс? Гледай си твойто канче...

20.   Ма чакай малко... Вие нали уж нямахте нужда от секс? Що ревете по форумите и сайтовете са пълни с оплаквания от ваша страна, че нямате секс. Когато винаги ди говорите с някой мъж винаги изтъквате, че сте нямали нужда, а в нета е точно обратното.

21.   ''Аз например мога да издържа една седмица без секс, на втората се чувствам супер зле, а на третата направо се поболявам. Постоянно съм възбудена, мастурбирам всеки ден, свършвам по над 4 пъти ''
Ами браво, лекувай се.

22.   Ей, съвсем изтрещяхте! Едно време мъжете като ходеха по 2 години в казарма, по цял ден само секс правеха, така ли? Колкото е необходимо, толкова мога да издържа на сухо. Ако много закъсам, имам си ръце.

23.   Мъж на 39 години съм и от 5 години "душа лебеда". Живея с една "кобра" която като роди правихме веднъж секс и от тогава не съм бутвал женско. Накрая ще си платя на шантонерка ама да видим колко ще издържа още.

24.   Номер 23! Развесели ме, защо тогава си с тая "кобра" ?

25.   Ами зависи от човека и в какво състояние се намира. На мен например ми трябват няколко пъти седмично. Жена ми казва, че за нея и веднъж на 10 дни е много. Може да не прави и цял месец и е ОК с това. Зависи.
Един виц в тази връзка.
Правят семейна анкета: Колко пъти седмично правите секс?
Мъжът - Ами аз правя секс 3 пъти седмично. За жената не знам!
Всеки да си прави извода.

26.   Жена съм и се надявам темата да е наистина провокация, защото иначе авторката явно има много тежък проблем и тежко и горко и на бъдещия и съпруг.
Сексуална жена съм и след като родих второто си дете, то беше само на три месеца, съпругът ми получи изгодна оферта за работа в чужбина. Работи там две години по договор, а аз останах с децата в България, просто бяха много малки, големият ми син беше на 2 г.
По логиката на авторката аз трябваше да съм овършала всички мъже в квартала, защото съм имала нужда от секс... Какви ли не подмятания имаше по мой адрес.
Когато се прибра съпругът ми родих и третото ни дете. Така, че сега сме горди родители на три момчета.
Понякога имам чувството, че има някаква тенденция всички жени в България да бъдат поставяни под един знаменател -и / или курви, и / или кухи лейки, и / или меркантилни, и / или лоши майки и съпруги и т. н.
Недейте така, в България има и нормални жени, които обичат децата и съпрузите си, ценят това, което имат и не им е първа грижа да отидат да ти свалят гащите пред някой при първия проблем, които им възникне.

27.   24 часа.

28.   Изключително красиво момиче съм, скоро навърших 29. Също съм много сексуална. НО! Аз правя секс само с хора, с които се чувствам свързана емоционално, тоест с хора, към които имам чувства, с хора, в които съм влюбена. Понякога ми се е случвало да е просто така, но не е изобщо същото. Така че, и една година не съм правила. Нямам нужда и се отвращавам при мисълта, че човек към когото съм празна емоционално, може да ме докосне. Хората са различни. Вярвам изцяло на емоциите си, често използвам вибратор и най- различни играчки, докато не се появи човек, който да е стойностен. Това е. :)

29.   Мъж 33, не съм от 6 години. То и тогава не ми се правеше особено. Честно казано изобщо не разбирам какво е това не мога без секс. Наистина никога не съм го проумявал. И в реалния секс, и при чекията накрая свършваш и чувството е едно и също, но при чекията става за няколко минути, без обяснения, без губене на излишно време и т. н. - лъсваш бастуна, измиваш ръчичките и си ОК. Иначе от чекиите, явно защото ръката е по-стегната от всяка вагина си спомням, че издържах доста хаха, нещо от сорта на 40-50 минути, 1 час и то яко клатене, но никога не съм усещал нуждата да правя секс. Имам нужда да се изпразня, което става бързичко с чекия. Тва е. За мен секса е глупост, единствения му смисъл е да правиш деца, но когато не правиш не виждам абсолютно никакъв смисъл и нужда от него