Мразя всички мъже
Повръща ми се от мъжете, жалкото им плиткоумие и егоизъм, факта колко са повърхностни. Единственото, което ги вълнува, се изразява в това да се нахранят и да си го пъхнат някъде. Мързеливи са в училище, университета и на работа, а накрая се пласират по-лесно на трудовия пазар. Имат претенции към жените, които са взаимноизключващи се: нека е кльощава, ама да има поне Д чашка цици; да е бясна в леглото по 3 пъти на ден (иначе се пуска тема "Сексът не ми стига"), но да е много примерна пред всички и да е спала максимум с 1-2-ма (препратка към 15-те теми за бройки и ощипания пич с разказа за приятелката му и тайната й бройка - колега на негова позната); много да го обича и уважава, но да не й пука къде и какво прави (за да си веят байряка все едно са необвързани). Впечатляват се от излъскана мадами (нямам предвид плеймейтки с деформирани лица) и после реват, че искали пари. Пич, ако беше тръгнал с някоя с професия и приятно лице, но без ноктопластики и дрехи за хиляди, никой нямаше да ти иска пари за парцали и процедури? ! Реват, когато ги отрежат, сякаш всяка е длъжна да хареса всеки (иначе те самите са мега селективни). Ако някоя случайно ги прецака, което сигурно даже е вид карма за нещо по-кофти свършено от тях, превъртат и почват да сочат с пръст.

Коментари

1.   Тези които описа ги няма в моето обкръжение, за моя огромна радост няма и жени подобни на теб.

2.   Ти привличаш такива.
Проблемът е в теб, мъжете са си наред.

3.   Това е поредната провокативна тема според мен. Но да, една немалка част от мъжете са такива, далеч не всички, обаче. То и при голяма част от жените нещата не са на добре... Общо взето и при двата пола нещата не са розови.

Black Sabbath

7.   Не мислиш ли, че този проблем го има и при жените.
Аз съм едва 20 годишен, но мога да ти кажа, че това, което ти виждаш в мъжете, аз го виждам в жените(предимно младите момичета).
Има жени, които просто не се впечатляват от мъже, които не са нагли, отворени и прочие.
И мъжете и жените са едни дол дренки, вместо да си търсим косурите, да се опитаме да намерим някаква хармония!

9.   Ами мрази ги, няма лошо. Така ще се предпазиш от много разочарования. Човек е роден сам и това е естественото му състояние. За какво ти е някакъв, дето така и така накрая ще те разплаче. За секса? Много скъпо излиза! Ноу тенкс. На първия коментар: не всеки има такъв късмет -говориш за изключения, а авторката описва правилото, особено в наши дни.

10.   Аз не съм от тези, които иписваш, предпочитам ниско образовани и мързеливи цуфли, да са грозни, ама много грозни, да са спали с поне един футболен отбор мъже, по възможност и още толкова жени. От изключителна важност за мен е жената да е нечистоплътна и с естественото си окосмяване, да не различава зелен чесън от лук и да не може дори едни яйца да забърка. Не по-малко важно е да има непрестанни претенции, да говори и да се смее на висок глас, да е скандалджийка, да намира махна и за най-дребните неща.
Добре дошла ако отговаряш на горните неща!

11.   И мъже и жени има такива... А защо тези които не са(като мен) в крайна сметка са сами? Щото май жените имате повече претенции... И не знам какви индивиди има около теб ама около мен няма много мързеливци... А точно обратното

12.   Бабо, бабо 62 годишна пенсионерка не ти ли омръзна да мразиш мъжете, а и абсолютно всички. Аз се уморих да ти чета омразните истории, а ти нямаш умора да мразиш. Отдавна си изтрещяла психически.

13.   Чудесно, минавай на другият бряг тогава. Какво те спира! Какво спамиш тука?

14.   Ами да, търсим си ку*ви, защото не ставате за друго освен да ви чукаме. Не ни интересувате, скучни сте, безинтересни и всичко във вас е тъпо, освен онова между краката. Жалко, но факт, свиквай.

15.   Напълно съм съгласна с теб, много добре си го описала. В интерес на истината жените не искаме толкова много. Искаме истински да сме обичани и да сме важни и значими. Да бъдем оценени, но мъжкото съсловие е толкова повърхностно, че и на мен ми се повръща. Техните критерии са далеч далеч по големи. Общо взето както каза взаимно изключващи се.Толкова са тъпи, или по точно се правят на такива. Значи искат жената да е с перфектно тяло и лице, да е винаги добре гримирана и облечена, обаче ако може и да е перфектна домакиня и майка. И колкото и добра да си винаги ще си намерят по добра от теб и ще се оправдаят с нещо за да ти изневерят. Хем трябва да те гонят и покорят, но не трябва и да си много трудна. Всичко това е толкова объркващо, че си мисля, че една жена каквото и да направи ще е все тая. Не мисля, че повечето мъже го оценяват, защото те все дирят и гонят чуждото. И сега ще се оправдаят че природата им била такваз. Добре, че е биологията и еволюцията, че се оправдават с животинския си нагон.

16.   Н. 14 - на теб лично ще ти отказват все по-често дори просто секс. Вибратори има, те не обиждат! Ние. урви, а вие? Такива като теб - никаква отговорност, използвачи, мързеливи, готованци... сакън да не се минат... не мъж, не дори чехльо. Плужек.

17.   Пак съм аз 14 (понеже коментарът ми е провокативен), не си мислете, че и аз съм бил такъв винаги, просто това, че виждам какви са жените ме направи такъв. Не отричам, мъжете искат и търсят само секс, лъжат жените, но вие пък поне го осъзнайте. Като ви изчукат по един, два пъти една стабилна бройка момчета и не искат друго от вас, пък осъзнайте се малко и проумейте, че сте сгрешили, а не ми вдигайте гордо главата и не заблуждавайте поредният балък, че сте били светата вода ненапита! Не давайте на хора, които не ви заслужават, ако искате да не страдате после, дори от добрите момчета на пръв поглед, които не искат да са лоши, но вие, вашата история и вашата ниска ценностна система и морал ги правят с такива възгледи и се държат така, както другите, защото вие лошите момчета харесвате! Не го забравяйте!

18.   14 - много грешиш - ние ви търсим само заради онова между краката ви, защото вие (днешните мъже) за друго не ставате. Нито можете да си позволите да издържате една жена (ако изобщо някоя ви позволи), нито знаете как я задържите да не избяга от вас с 200. То и онова между краката ви става за употреба докато стигнете 30-те. После ставате само за домашен любимец - да си седите на диванчето и да зяпате футбол.

19.   Явно авторката е много незадоволена и я избива на нервни кризи, агресия и омраза. Попадал съм на такова отношение и преди, като няма кой да я оправя една жена става кълбо от нерви и недоволства.

20.   Жените днес са толкова невзрачни и жалки че трудно вече се намират дори красиви само на физически вид, да не говорим по нататък...

21.   Номер 14, явно доста те е ядосала авторката, така ли на едно интересно момиче не си попаднал, наистина жалко. Но щом пък онова между краката ти е интересно, извода е, че и ти може би нищо друго интересно не можеш да предложиш....... Не се заяждам, просто така ми звучиш, това може да го каже само някой много ограничен човек, нищо Не те оправдава да говориш по този глупав начин, дори и много да си разочарован.

22.   Мъжете не са създадени по модел, както и жените, демек всички са различни. Ако срещаш един и същи тип мъже, смени средата. В същата сила това важи и за силния пол, който се оплаква от същото. Ако не намираш злато в една река, потърси в друга.

24.   Повръща ми се от жените, жалкото им плиткоумие и егоизъм, факта колко са повърхностни. Единственото, което ги вълнува, се изразява в това да се нагласят да добруват някъде. Хитруват в училище, университета и на работа, а накрая се пласират по-лесно на трудовия пазар. Имат претенции към мъжете, които са взаимноизключващи се: нека е богат, ама да има и плочки; да е супер в леглото и надарен (иначе се пуска тема "Сексът не ми стига"), но да е много примерен пред всички и да обича само мен, защото съм единствената и незаменима на света, да е спал максимум с 1-2, но да не ме пита за това какво съм правила, та да говори целия град за мен; много да ме обича и уважава, но да не се интересува къде и какво правя (за да си вея байряка все едно съм необвързана). Впечатляват се от излъскана гъзари, богати мамини синчета или престъпници и после реват, че искали само едно. Мацка, ако беше тръгнала с някой с професия и приятно лице, но без живота му да минава в залата или по кафетата, никой нямаше да те прави на парцал? ! Реват, когато ги отрежат, сякаш всекие длъжен да хареса всеки (иначе те самите са мега селективни). Ако някоя случайно ги прецака, което сигурно даже е вид карма за нещо по-кофти свършено от тях, превъртат и почват да сочат с пръст.
Да ти изглежда познато? ::):)

26.   Пак съм аз 14. Вижте си под снимките във Фейсбука, че всеки глупак който ви обърне внимание има потенциал да излезе с вас. Впечатляват ви тъпите им комплименти, а не обръщате внимание на нормалните момчета. Години наред съм бил в ъгъла, отнасял съм се приятелски с момичетата и жените като цяло, но години наред ми тръшваха вратите и не ме харесваха. В момента в който промених отношението си, започнах да се държа по друг начин, да ги мисля за боклуци и да се отнасям със самочувствие към тях, а не да ме е срам, защото ги харесвам и уважавам, е тогава точно ми се отвориха вратите към всяка втора, даже от 10 към 7,8 поне. Вие си знаете, за мен сте като телевизонна игра на трудност EASY, а преди беше адски HARD, не можех да излезна с момиче на среща.

Сега искам снимка по прашчици, пращате ми. Пращам си снимка на патката, пращате ми още ... даже не мога да си го представя преди 3-4 години да съм правил такива простотии (вече съм на 27), но уви като това харесвате и само така става, така ще комуникираме. И после кой от къде е, защото е ясно, че щом с мене е станало така има и още стабилен брой момчета по същия начин, с които сте си играли ;P

27.   Мразя всички жени!
Повръща ми се от жените, жалкото им плиткоумие и егоизъм, факта колко са повърхностни. Единственото, което ги вълнува, се изразява в това да си намерят някой да ги издържа и да им ходи по свирката. Ако не минават на следващия. Мързеливи са в училище, университета и на работа, искат чичко паричко и да се уредят в живота по меркантилния начин. Нищо друго не ги интересува. Имат претенции към мъжете, които са взаимноизключващи се: да бъде богат, красив, напомпан, млад, надарен, да бъде лошото момче, да бъде плейбой и желан от всички за да може жената, която си го хване да се хвали с него. Но иначе се заглеждат по свестни момчета, които могат да ги задоволят перфектно в сексуално отношение, но нямат пари за жалост. Обличат се като леки жени и се радват, когато им мятат салфетки в някоя чалготека, докато се търкат в мазни чалгари. Търсят някой надарен и хубав и богат, но свършват с богат дърт чичко, който ги плонди с половин омекнал морков, но пък за сметка на това им дава парички за ботокс, силиконче и парцалки в изобилие. Купува им чисто ново БМВ и им казва : Давай кукло, разкрасявай се! И така на всяка следваща. И когато някоя и писне и и се прииска сериозна връзка, оня я изритва и жалката женица остава само със силикона си и кубиците ботокс на улицата и започва да пише темички как мрази всички мъже и и се повръща от тях. Реват, когато ги отрежат, сякаш всеки е длъжен да хареса всеки (иначе те самите са мега селективни най-вече от материална гледна точка). Ако някой случайно ги прецака, което сигурно даже е вид карма за нещо по-кофти свършено от тях, превъртат и почват да сочат с пръст.

С твоите камъни, по твоята глава авторке!

28.   Номер 18:
Изключително груб коментар. Като видя твари като теб ми се иска да емигрирам някъде. Честно. Нямам какво да ти кажа, но съм засегнат доста.

29.   Номер 15 обръщам се към теб като мъж опитал се даде всичко което казваш и повече на жена е тя не го оцени... Когато осъзна че иска да живее а не това просто всичко приключи... Няма да бъда краен но ще кажа че по голямата част от вас не знаят какво искат... Или по точно като го получат вече искат друго.. Там е проблема... Ии да след като се оставих с голямата си любов само за едно търся жена... Чисто физически нищо повече..

30.   24, опитът за остороумие малко се провали - богат не изключва да има плочки, а в последното изречение не си променил пола ("някоя ги прецака"). Иначе да, ако беше пипнато както трябва, излиза общовалидно. По-скоро умерени описания като на 15 стават за порицание и мисля, че авторката това е визирала - за невъзможните стандарти и изисквания към жените.
Впрочем, ако се гледа природата или предишните поколения, напълно нормално си е било мъжът да ухажва и жената да отсява дали ще приеме, т. е. очаквано е някои мъже да бъдат отхвърлени, така че няма как да се сърдите- никога не са връзвали на всички, живот. Съответно и не всички жени са били сваляни - пак природа.

31.   Номер 29, мисля че на повечето мъже това ви е проблемът, веднъж разочаровали се от жена вдигате ръце от всичко. Избирате да станете като повечето и да мислите единствено и само за нагона си, мачкате наред и отмъщавате заради болката от голямата любов. Може би тогава си бил много млад и наивен и момичето така като теб не е знаела какво иска. След горчивия опит, повечето жени знаем какво наистина искаме, но тогава е прекалено късно за това, защото на пазара остават само тези страхливи мъже, които вече не вярват в любовта и стават повърхностни егоисти. Това е цялата работа. Номер 15 съм

32.   Абе те си мрънкат мъжете, че всички жени били използвачки и само търсели парите им, но от друга страна ги е страх от успелите жени, които сами могат да си осигурят всичко, от което имат нужда. Защо ли? Защото на такава жена могат да предложат нещо, само ако имат самочувствие и са успешни самите те. Малко такива мъже съм срещала. За щастие мъжът ми е един от тях и изобщо не мога да си го представя да виси по форумите и да чете и коментира простотии, просто защото си има достатъчно други занимания.

С други думи - пораснете.

33.   26, тоест почнал си да правиш простотии заради тях, значи станал си простак за да впечатляващ жени, е това е любов. Иначе за хората от двата хора обвиняващи другите, с риск да кажа очевидното, и от двата пола повечето имаме много, много да надграждаме като личности, достатъчно очевидно много, че да нямаме право да съдим цяло съсловие от едната или другата страна.

34.   18, малко си объркала половете. Мъжете могат спокойно да си играят с тяхното (и съответно с женското) "нещо" дори и след 40-те. Ти си тази, която трябва да се тревожи за съхнеща матка и възрастов риск при раждане. Ако ще търсиш мъж да те издържа, върни се при татенцето, отговаря на стандартите ти: не е днешен, издържал те е и преди. Може би дори ще склони да те погне, ако не е минал 60 и перечът му вече не е станал на перилен препарат.

Доколкото до любовта на авторката към мъжете, поздравления (без сарказъм). Няма да се размножава, човечесвото е спасено от четирикраката ѝ рожба.

35.   Нищо нередно до момента. Кофите за переч си имат място в патриархалното общество, затова я има кухнята.

36.   Номер 30 цитирам те и те оборвам: "Впрочем, ако се гледа природата или предишните поколения, напълно нормално си е било мъжът да ухажва и жената да отсява дали ще приеме, т. е. очаквано е някои мъже да бъдат отхвърлени, така че няма как да се сърдите- никога не са връзвали на всички, живот." - Това са пълни глупости, на жените никога в миналото обществото не им е давало правото да подбират и да се занасят с нещо толкова важно като семейството и поколението. Нещата са уговаряни между родителите. Щом е свободна и има желаещ и той е ок, женят се и тази глава от живота им приключва и е време да се фокусират върху важните неща. Още от древността се знае, че ако се остави тази работа на момичето тя ще стане курва и/или проститутка. Познай какво? Точно това е стана масово с жените в облъчените от феминизъм западни общества. Сега ситуацията е следната - феминизирани курви, които смятат, че са принцеси, които могат да подбират, водени от егоизъм и алчност, безотговорни във връзките, но очакващи мъжа да ги ухажва, да се върти около тях, да им "дава" и т.н. Те се мислят за Пепеляшки, но изобщо нямат моралните достойнства и красота на Пепеляшка а приличат по манталитет и външност на сестрите и мащехата и. Сестрите на Пепеляшка били грозни и завистливи, но за да "хванат" принца били готови да се подложат на каквото и да е, дори да им отрежат петите за да им влезе крака в обувката и това всичко от алчност и пресметливост. Съвременните кандидатки за куртизанки и наложници също се подлагат на какво ли не - макияж, ботокс, парцалки с надеждата да измамят някой принц. Много от жените, които се мислят за голяма работа и се надуват не приличат на нищо без макияж и дрехи, които да прикриват недостатъците им. Заради макияжа, който е една лъжа и измама обаче те имат едно фалшиво самочувствие. Това е сцената или както казваш "живота" днес относно романтичните отношения.

37.   Авторке, ти си поредното доказателство за това колко сте пропаднали. Повечето от вас. Всъщност си описала само собствените си очаквания към мъжете и от това колко си разочарована, че очакванията не са ти оправдани. С тези очаквания привличаш точно мъжете които си описала - най големите мамини синчета и мухльовци на планетата. Пак заради собствените си очаквания някак все пропускаш невзрачните истински мъже, които са навсякъде около теб. На английски много добре звучи "You are so full of yourself". Просто собствените си комплекси и изисквания не ти е останало място за щастие.

38.   Номер 36, макар и да съм съгласен с теб с повечето неща - генерално, първо - бих го казал по различен начин и второ, реално сега жената има много по-малък избор оттогава. Говорил съм с много стари хора и никой от тях не е "договорен" между родителите. Нито някой от техните родители. Реално това с липсата на избор е лъжа от тези, срещу които говориш.

39.   "За щастие мъжът ми е един от тях и изобщо не мога да си го представя да виси по форумите и да чете и коментира простотии, просто защото си има достатъчно други занимания"

Ти явно нямаш, бабче. Повече от едно разкрачване не си успяла.

40.   Авторке, пак си по-добре, има такива, които мразят всички хора, а ти... само мъжете.

41.   Н. 40 нещо си сбъркал. Тя не мрази само мъжете. Прочети ѝ историята "Мразя абсолютно всички" в "Други" и ще разбереш истинската 62 годишна баба. В историята тя се представя на 16 годишна, но това е било преди 48 години. Тя има две големи дъщери и 2, 3 внучета. Това същество е най-злобното в този сайт. Всички истории с оплювания по мъжете са нейни. Тя дори пише и от името на момчета. Тя дори е мразила и родителите си. Ти нищо не знаеш за нея.

42.   39 - за жени е абсолютно нормално да обсъждат и коментират такива неща и никой не би се учудил. Ако мъже го правят е жалко. Явно не ти стига акъла да го разбереш.

После жените сме били клюкарки...