Когато губиш, не знаеш какво печелиш!?
Здравейте Имам нужда да споделя това което ми се случи.

Накратко харесах едно момиче и тя в началото изпитваше симпатии към мен, но в последствие се оказа че само аз я харесах а тя вече не проявява интерес. Излязохме на кафе веднъж и това беше на следващата среща си призна и повече така и не излязхме. Признах и, че я харесвам в соц. мрежи, а тя се чудеше как да ми каже не без да ме обиди. И така аз се чудя кой ли е виновен къде сгреших какво ми има и така нататък.

Не знам какво да правя. Познавам я отскоро от обща дейност и много я харесвам...
Мислите ли наистина, че когато губим не знаем какво бихме спечелили? Дали е възможно да срещна някое друго момиче. Вие имате ли някаква такава история. Споделете нещо, имам нужда от помощ просто много я харесвам и се вбесявам. Благодаря.

Коментари

1.   Разбира се. Не е била твоя човек.

2.   И защо си мислиш, че си сгрешил някъде?
Може някой да ти е симпатичен на пръв поглед, но след един разговор с него да разбереш, че нямате допирни точки като интереси и разбиранията си за живота, с което всичко приключва... За каква "вина" става въпрос в случая?

Виж, ако си решил на всяка цена да я вкараш в леглото си, и смяташ, че трябва да извършиш точно определена последователност от ходове за постигането на тази заветна цел, и не успееш - тогава вече можеш да говориш за някакъв сгрешен ход... Но ако целиш връзка и това да си допадате като хора/характери/виждания, знай, че не винаги се получава. Да не кажем даже че сравнително доста рядко се случва...

Чети и другите истории в сайта - хората започват с голям ентусиазъм, първите няколко месеца всичко е вълшебно, романтика, не могат един без друг, сексът е невероятен и т. н. и т. н., но в един момент се оказва, че... и от там започват проблемите, които най=често водят до раздяла. Така че, както има една приказка - случва се и в най-добрите семейства :)
Радвай се, че при теб се е случило още преди да е започнало - спестил си си много неприятности и разочарования. Е... и някои хубави моменти, разбира се. Но... такъв е животът!

3.   Човече - просто го приеми. Моя опит е, че трябва да се научиш /приемеш факта/, че не всяка ще те хареса, както ти нея. Да го наречем несподелена любов или просто "приятели". Стягаш се духом и продължаваш напред в търсенето! Не си губи времето, за самосъжаление и въпроси защо така се получава! Многократно съм си задавал тези въпроси - просто няма смисъл и ти да се тормозиш.

Жени има колкото щеш - за това не си губи времето в преследване и чакане на някоя, която никога няма да бъде твоя.

М. 32г.

4.   И кво печелим, нищо