Той има жена и дете
Здравейте!
Аз съм жена на 21-години от два месеца излизам с един мъж, който има жена и 6-годишен си.
Виждаме се всяка седмица, правили сме ѝ секс.
С семейството си е мил, гледа детето си, води го на градина, излизат на разходки, обаче явно с жена му отношенията куцат някъде, не съм го разпитвала за нея, не мисля, че е ѝ редно.
Та въпроса ми е какво да правя, да продължавам ли тази връзка, малко ме е страх да не се влюба, защото после само аз ще бъда разочарованата..

Коментари

1.   Как може такова нещо!А ако ти си на мястото на неговата жена и ти изневерява,просто защото нещо ви куца в отношенията!Когато нещо куца в отношенията се сяда и се говори,ако проблемът не може да се реши,хората се разделят,а не се унижават,чрез раздели.Ще мине време,ще имаш семейство и ще разбереш каква глупост правиш.Ако той е разведен или ще се развежда нещата са други.Ако ти си една жена с морал докато той се разведе,ще стоиш настрани и ще изчакаш.А мъжете,които се развеждат заради такива като теб са единици.

2.   Давай с ролята на секс играчка... Животът е един както викате на тия години, изживейте го като парцали!

5.   От толкова свободни мъже ти баш при женен мъж ли отиде? Мъже ли не останаха свободни? Разбирам ако не си знаела, че е семеен да започнеш каквито и да е било отношения, но след като знаеш, че човека има жена и дете как въобще тръгваш да градиш било то любовни или сексуални отношения? Всеки с акъла си разбира се, но постави се малко на мястото на жена му. Ако след време твоя мъж излиза с 21 годишна мацка, а ти вкъщи си дондуркаш детето, окей ли ще ти е? Дори да е най-красивия, умен, забавен мъж, има си една граница, която не трябва да се прекрачва. Колкото и да ти е завъртял главата, мисли малко и прекрати отношенията. И не, няма само ти да си разочарованата, жена му ще е още по-разочарована ако разбере, повярвай ми.

6.   Колкото се може по-скоро я прекрати или ще страдаш много. Той си прави кефа с млада любовница и си гледа семейството а ти какво бъдеще очакваш с него? Намери си подходящ и свободен мъж не се занимавай с к. рвалък (извинявай, но така изглежда от страни виждал съм и други подобни гледки и никак не са красиви)

7.   Самият факт, че ни питаш дали да продължаваш да се виждате...

Задай си следните въпроси:

- Ти би ли искала нещо по сериозно? Това означава да остави жена си и детето си заради теб, ти ОК ли ще си с това и няма ли да ти е гузно?

-Според теб след като изневерява на жена си, дали на теб ще ти е верен?

- Би ли искала да си втора цигулка?

Не знаеш какво са им отношенията, не знам и защо си се хванала с женен мъж, нямаше ли други свободни мъже и ти какво очакваш от тази връзка?

Bluebell

8.   Не се занимавай с този човек. Дори да се разведе и вие да се съберете, никога няма да се отпуснеш да му имаш пълно доверие, като знаеш как е изневерявал на жена си. Винаги ще те гложди, че същото ще се случи и с теб.

9.   Аз лично смятам, че няма бъдеще такава връзка. Той те използва за развлечение от явно не толкова интересната му жена или семеен живот. Той вече е изпълнил своя дълг - оженил се е, има дете, грижи се за тях поне привидно. Но на празници винаги ще бъде с тях, а ти ще бъдеш сама. На теб сега ти е времето да търсиш свободен човек и човек, който иска бъдеще с теб. Женените стават единствено, ако търсиш само материална изгода и дискретност, но не и бъдеще и истинска закрила.

11.   Недей.

12.   Губиш си времето с този човек. Пълно е със свободни мъже на твоята възраст, с които би могла да изградиш нещо стойностно. След 10 години голямата част от тях вече ще са заети, така че наистина не си струва да губиш време.

13.   Поредното ку*ве, което се е лепнало за женен мъж, да му разнообразява скучния семеен живот. Че се и страхувала да не се влюби... Значи до сега си му пускала ей тъй за спорта? Всичко рано или късно се връща - дано един ден и твоят мъж да ч*ка някоя като теб, а ти да ревеш в къщи.

14.   Наивна си още. Нещо било куцало? А така ли се решават проблеми? Или се решават там вкъщи, или се разделят! А дали наистина куца? Или просто така му харесва?
Не те обвинявам. Той е този, който е обвързан и ако иска нещо странично, ще си намери. Ако не си ти, ще е друга. Но реши за себе си дали искаш точно ти да си тази, с която изневерява.
Ж31

15.   Помисли какво искаш от тази връзка. Защото той иска от нея само секс.
Поомръзнали са си, нормално е. Ще се поклатите още известно време и това е. Фактът, че правите секс не значи, че обича теб, а нея не.
Младо и свободно момиче си и като нищо ще налапаш въдицата.
После ще ревеш на актуалните към него момент балади, а той ще си спинка кротко до съпругата.
Едно да знаеш - когато това се случи, не прехвърляй и не търси вина. Тези неща просто се случват, това е.

16.   Как мислиш, каква преспектива има вашата връзка? Какво според теб ще е положението след четири години?

17.   Ти правиш ли разлика между "и" и "ѝ"?

18.   Ходи с него докато ти е кеф, но бъди дискретна и не го развеждай.

19.   И къде излизате по-точно с този мъж, авторке : ) Надали теб много те извежда на разходки. Защо си усложняваш живота? За да му правиш кефа? Младо момиче си, прекратявай тази история. Че може много да се объркат нещата.

20.   Колко още такива теми ще пускате? В търсачката ако го напишеш ще излязат стотина. Авторке, силно се надявам историята да не се повтаря при теб, ще видиш колко е гадно, грозно и да не казвам че това са постъпки на страхливци.

21.   Забавно е как много жени ги е срам да излизат с мъж, който живее с майка си, а не ги е срам да излизат с мъж, който живее с жена си.. Що тъй ся?

22.   * С жена му отношенията куцали? !

- Не, понякога в семейството нямат никакви проблеми, но рутината и непостоянството ги подтикват към изневяра.
Никой мъж няма да си признае, че всъщност с жена му всичко е наред, пък за разнообразие ползва любовница, понеже жените не сме свикнали на искреност.
Искаме да сме единствени, да сме приоритет №1 в нечие сърце и т. н.
За това ни лъжат мъжете, за да могат да получат секс и малко компанийка.

*Осъзнаваш, че само ти ще си разочарована.

- Тогава защо още се виждаш с него?
Няма смисъл от такива "връзки", защото ще си загубиш младостта по този начин.
Има много необвързани мъже, с тях може да си прекараш още по-страхотно.
Днес си на 20, утре си на 30, и какво ще постигнеш в живота? !

- Maryjane