Какво да правя?
Здравейте. Аз съм момиче на 15 и от 2 месеца си имам приятел. Всичко беше нормално докато не започнах да харесвам неговия братовчед. Попринцип като не съм само с приятеля ми съм с още хора, с които станах много близка. Братовчеда на приятеля ми също излиза с нас. Преди около месец започнах да имам чувства към него повече от колкото към приятеля ми. Само него гледах и преди два дена се бяхме събрали в нас за да празнувам рождения си ден. Е не издържах и казах на братовчед му за чувствата ми. Той реагира добре каза ми, че знае кво ми, и че е преминавал през същото. След като му казах се разделих с приятеля ми без да му казвам за чувствата ми към братовчед му. На следващия ден се видях с братовчед му за да поговорим и той ми каза, че няма как да се получи нещо между нас, защото ще е много сложно понеже съм ходила с един от най близките му хора в живота и не иска да го наранява понеже има чувства към мен. Цял ден мислих за това и малко или много аз имам чувства към това момче, с което се разделих и реших да поговоря с него за да се сдобрим. Знам, че всичко, което направих е много гадно. Допуснах грешка и сега съм отчаяна. Загубих всички за малко време и съм сама. Чувствам се ужасно. Моля ви кажете ми какво да правя, защото не издържам да бъда сама.

Коментари

1.   В това ти е проблема. Научи се първо да бъдеш сама.

2.   Не си девствена нали. Ами щом имаш чувства и към двамата легни си и с двамата, направете тройка. На тях ще им хареса, а със сигурност и на теб, нали всички се обичате. След 14 годишна възраст секса е легален. Пази се от забременяване.

3.   Ма много си се филмирала нещо :ддд И аз преди време така се вкарвах в някакви глупави филми....нито към единия, нито към другия не изпитваш нещо *особено*, някаква ллюбо. Чувствата ти са доста повърхностни. Съветът ми е да не драматизираш,а да си намериш някой друг, вместо да си играеш с тия двамата :дд