Защо се дърпа?
Здравейте, аз съм на 20 години. Наскоро се запознах с едно момче, което е с 2 години по-голямо от мен. Започнахме да си пишем и след около 2 месеца той ми предложи да правим секс, аз също го исках, но точно преди да се срещнем той се отметна и ми каза, че ще провалим това, което сме изградили, ако това нещо стане. След това се разбрахме отново, но.. Пак се отметна и така и не разбрах защо. Неудобно ми е да го попитам и затова реших да потърся вашето мнение и вашите съвети относно това как да постъпя..

Коментари

1.   Сигурно е девствен и го хваща шубето че ще се провали, от което може да те изгуби.

2.   Момчето има малка пишка и е девствено. Не иска да се излага, знае, че това не му е силното място. Явно си малка, но и мъже на по 40 се държат така. Много пъти ми се е случвало.

3.   Страх го е момчето. При жените е лесно, отварят краката и готово, но при мъжете нещата не стоят така. Ами ако самолета не се вдигне от притеснение, какво става после. Пък се вижда, че не си тактична жена. Вероятно имаш опит и затова действаш директно. Така ли се прави любов, от вратата-за краката!? Секса е черешката на тортата, но първо трябва да има заигравка. Твоето прилича на състезание, явявате се на тепиха и започва състезанието. Това е долно и к.. венско, и аз бих отбягнал такава жена!

4.   Тази история е глупашки измислена. Момче на 22 години, хормоните бушуват в него, а той да отказва секс с момиче, което вече се е съгласило, не е за вярване. Освен ако момчето изпитва някаква неприятна миризма идваща от авторката и се съмнява в нейната интимна хигиена. Авторката има нещо изкривено в мозъка, не знае как да сътвори реална история на която да ѝ се повярва. Не ѝ е за пръв път, тя е известна с такива. Въпроса е, тя ще се осъзнае ли и да престане с нейните глупости.

6.   Има един филм, наскоро даже го повтаряха по телевизията, с участието на Дженифър Анистън е. Казва се: "Той Не си пада по теб. " Гледай го, ще ти помогне да осъзнаеш някои неща.

7.   ми не те иска, не те харесва достатъчно, не е ли ясно? Не те реже окончателно защото си чеше егото или защото все пак иска да има резерва или си има някоя, на която държи или друго...
Все едно защо, не иска да е с теб

8.   Познавате ли се лично?

11.   Номер 8, да познаваме се, но наистина не разбирам защо прави така.. търси ме но..

12.   Към номер 7: Може би не иска да я изчука като останалите и после да я остави. Ако има чувства към това момиче, просто гледа да пази дистанция за да не я загуби. Според мен трябва да продължите контактите и да го накараш да се отпусне.