Мнение?
Здравейте, момиче на 24 съм и наскоро се разделих с 4 годишната си връзка. Преди не съм имала сериозна връзка, той ми е първата любов. Разделихме се по собствено съгласие поради скандали и неразбирателство в последните месеци. Проблема е че аз до последно си бях наумила, че това не е нищо сериозно, че до няколко седмици ще се съберем отново. Той обаче изглежда наистина не ме иска в живота си като нещо повече от приятел, казва ми просто и аз да продължа с живота си и да мисля за по-важните неща, да се концентрирам върху себе си.. Каза че всички тези караници са му дали сметка че му трябва да си почине от всичко. Все още ме търси, онзи ден дори ме води на кино, казва че държи на мен, просто не може да ми каже със сигурност дали мисли за събиране с мен за да не ми дава надежди. Обаче всичко ми напомня за него, всеки един филм, всяка една песен.. Дори когато излезна навън пак се сещам за него постоянно. Моля ви, имам нужда от съвет. Как да продължа напред, опитвам се да се концентрирам върху себе си и в развитието си, но просто ме боли прекалено много и не мога да си го извадя от мислите.. не мога да си представя че стигнахме до тук.. трябва да си дам сметка, че всичко е приключило, дайте съвети, моля!!!

Коментари

1.   Спри да се виждаш с него. Времето ще покаже дали ще се съберете. Какви са тия? Уж скъсали, пък на кино?

2.   Съвети какви да ти дам... И аз съм в това положение... Долу горе същата ситуация само че аз с моята бивша приятелка не се виждам и чувам изобщо.. От няколко месеца сме разделени и никакъв контакт нито аз съм я търсил нито тя мен.. И според мен така е най добре... Ние същп се разделихме заради неразбирателства и взехме решение заедно...
Съвета ми е да продължиш напред и да не се търсите изобщо... Знам колко ти е тежко и на мен това беше първата ми любов и на този етапм не мисля че някога ще обичам изобщо...
Успех
М24

3.   Нов човек задължително! Не случайно красивите са винаги обвързани. Още не се е разделила с бившия и вече има нов, даже от преди раздялата. Току виж и стария те преоткрил напълно.