Не мога да му споделя фантазиите си
Здравейте. Жена на 25 години съм, а приятелят ми е на 30. Заедно сме от 2 години. Той ми е четвъртият секс партьор, до сега не съм имала перверзни половинки и той също не е такъв, а аз съм перверзна до мозъка на костите си. Първата година с него, сексът беше добре смисъл успявах да свърша, но от година насам нещата куцат. Постоянно му повтарям, че харесвам груб секс, перверзен, да ме удря докато не останат синини, да ме души, да правим мръсни неща, той никога не го прави. Накрая на мен ми писна и се задоволявам с вибратора и му пускам един път месечно. То му омръзна да повтарям едно и също. Питах го какво му е мнението за аналния секс, той каза, че е супер гнусно и не би правил. Питах го за тройките и той каза, че това го правят само пълни идиоти и отново не ми го направил. Аз обаче харесвам и двете неща. Исках да правим тройка с него и друг мъж по негов избор, но ако му го кажа ще вдигне скандал. За анален секс да не говорим, гнуси се, а аз съм супер чиста, взимам душ два пъти двевно, ходя на лазерна епилация, нося секси бельо. Започвам да мисля за изневяра, искам да правя секс с някой супер перверзен. Обичам да ми правят смучки по цялата шия, по дупето, по гърдите. Обичам да ме шляпат силно по дупето, да ме държат за шията, да бъда мръсница. До сега не съм го правила, но аз се възбуждам само и единствено от такова порно и откачам. Също така напълно винаги гледам тройки или четворки, не са ми интересни като са само мъж и жена. Обичам да гледам как жената е запълнена отвсякъде. Искам и при мен това да стане, но явно не може да е с него. Супер силно искам да му бъда вярна, но нямаме еднакви предпочитания в секса. Ако му споделя фантазиите си ще ме нарече к. рва, а аз не смятам, че това е к. рвенско, а просто всеки си има някакъв фетиш. Скучен ми е в леглото. Всичките хора около мен знаят, че съм обвързана, всички във фейсбук също и няма как да го направя с някого, те не ми пишат заради него, а пък в разни сайтове ми е малко съмнително с напълно непознат. Не знам какво да направя. Дайте ми съвет. Също така като правим секс и аз сама се шляпам и си затварям очите и си представям някой порно актьор който знам, че е груб в леглото. Това ми се струва налудничево смисъл той не го прави и се шляпам сама, искам да ме доминира, казвала съм го сто пъти, но той си знае една мисионерска поза, клатене 15 минути, свърша си в презерватива и си ляга. Това е неговото. Да, но не е моето.

Коментари

2.   Като прочетох и на мен ми се прииска, но за съжаление тук няма как да се разменят координати. Отдавна искам да експериментирам точно това, което ти описа, но за съжаление не се получава. И аз гледам подобни клипчета в интернет и ми харесват, какво и други по-перверзни. Дано намериш каквото търсиш

Мъж на 31

3.   Ей трол престани да пускаш едни и същи глупави теми, наспами сайта
Това 30-тата такава тема

4.   Хаха, ще ти дам номера на един приятел, ако искаш. И двамата ще останете доволни.

9.   Оф, не съм никакъв трол. Имам реален проблем с моя приятел. Спрете с глупавите ви предрасъдъци. Вместо да ми помогнете и да ми дадете съвет как да говоря с нето, вие ми говорите глупости. Човек не може да поиска вече съвет в този сайт без да бъдвч смятан за трол. Писна ми от вас.

От авторката

11.   Н. 3 прав си, че тази 62 г. баба само за секс говори, плюе по мъжете и мрази не само мъжете ами мрази абсолютно всички хора. Пак в "Любов и изневяра" намери й темата:"Любителка на грубия секс" и виж какви отговори е получила. Но тук аз обвинявам сайта защо ѝ е позволил тя сама да си публикува историите. Модератори и редактори докога ще продължава вашия толеранс към тази най-гадна особа. Специално ще си отбележа, че съм ви изпратил този критичен към вас коментар и ще следя да видя дали ще го публикувате. Ако не го публикувате това означава за мен, а и за всички посетители тук, че вие не държите за качеството на вашия сайт. Вие сте позволили на тази дъртачка да публикува всички мръсотии които и бръмчат в болната глава. Това ли е вашия критерии за добър сайт. С публикациите на тази авторка вие сами се унижавате. Как не ви е срам.

12.   До Н. 9 авторката. Ти не си трол, ти си тотално деградирала психически. Ако те намеря ще ти сбъдна всички сексуални фантазии. Така ще те удрям навсякъде до посиняване и ще ти дърпам косата докато останеш като бръсната и не само кръв ще ти потече от носа, но и ще се напикаеш и наакаш. Тогава ще те накарам сама да си излижеш това което е излезнало от теб гадост откачена. Нас наричаш глупави и че ти е писнало от нас, а даваш ли си сметка, че ние не можем да те понасяме. Бягай обратно в Румъния при копанарите откъдето са дошли родителите ти. Модератори, публикувайте ми коментара и спрете да публикувате историите на тази лудата 62 годишна баба.