Измамен
Забърках се с омъжена жена, тя доста време бягаше след мен, но аз и отказвах, казвах и че не е сама, но тя ми каза че много ме обича и че него не го обича изобщо. Той пътува много. Аз се влюбих ужасно много в нея, а сега той ще си идва и тя казва на всички че я притеснявам, измисля си лъжи и полиция ми извика даже. Какво да правя вече не се виждаме 3 дни. Много ме боли не сам ставал от леглото 3 дена много ми е зле нямам сили. Много я обичам как да я забравя тя е на 41 аз на 28 години. Съсипан сам

Коментари

1.   Запиши разговор с нея, няма нищо сложно. Със сигурност се притеснява, че може да се разбере, значи ще бъде емоционална. Използвай това.

2.   Не се занимавай.

3.   Би трябвало до сега да си разбрал, че подобна връзка няма бъдеще. На 28 години не си хлапе, а мъж и би трябвало да се държиш като такъв. Каката просто се е кефела, черпела е удоволствие и самочувствие от младостта ти. Но само толкова. Не я търси и не се занимавай с нея. Излез с приятели, огледай се, наоколо е пълно с млади създания, неомъжени и без лъжите и проблемите на 40 годишни поувехнали каки. Намери си младо момиче и забрави тази. Намери сили и прекрати, защото връзката ти носи само неприятности и болка. Запомни - по-възрастните жени стават само за някой и друг сеанс, но не и за постоянна връзка. След 5-6 години нея ще я тресне критияеската, а ти ще си мъж в силата си, ще се заглеждаш след младите гаджета, докато до теб върви една нервна и увяхнала леля.

4.   Използвала те е, като емоционална и секс играчка! Нормално, щом мъжа и пътува много. След като пак замине, пак ще те потърси - споко. Но не прави грешката да се влюбваш, че само ще страдаш по нея.

Между другото подобно нещо ми се е случвало и на мен, но и двамата бяхме на ясно, че нищо сериозно няма да излезе от това.

М. 32г.

5.   Първо, не е трябвало изобщо да се забъркваш с нея. Второ, ти много добре си знаел и знаеш, че тя е обвързана и ти никога няма да си на първи план. Ако си ок да се заиграваш с нея (да й запълваш свободното време и да й повдигаш егото, че по-млад човек си пада по нея) в моментите, в които мъжът й го няма - тогава си излизай с нея. Но да стоиш и да мрънкаш сега и да се натъжаваш и нараняваш от "любов" е грешка и ти много добре знаеш защо. Тя няма да изостави мъжа си заради теб. С теб само си играе. Замисли се и се примири или я остави.
P.S. Моя съвет е да я оставиш, защото в дългосрочен план тази връзка няма да ти предложи нищо хубаво.
Успех!!!

6.   Щом е извикала полиция, значи е истерична. Е, може и ти да си блъскал по вратата? Успокой се, блокирай я отвсякъде. Защото мъжът й като замине, тя ще те потърси със сигурност - и хоп изненада. Излъгана и сама. Това ще е твоето отмъщение. Дръж се на ниво и си намери момиче на твоята възраст, свободна.

8.   Благодаря на всички за съветите, тя пак ме потърси и ми каза че ме обича и че не може да живее без мен. Записах я

9.   Наистина си се забъркал. И ти се чудя-защо? Свършиха ли се младите момичета, че се хвана със старата чанта? Знам как ще ме нападнат сега-вярно, жена на 41 не е стара, а е в разцвета си-но за теб, с твоите 28 години е почти майка ти. А кой знае-щом в началото е бягала след теб, но после се е отдръпнала, може да не те е харесала, или нещо в теб да я е отблъснало. Щом не те иска-съобрази се с мнението и.

10.   Не сам казал че не ме иска. иска ме просто ме обвинява заради него за да разбере че сме скарани, но го прави много лошо.

11.   От мен го запомни - никой семеен човек, било то мъж или жена, не би си загърбил семейството и сигурността, заради любовник/ца. Поне никой разумен човек. Не си губете времето и не се занимавайте с глупости.

Сатурн

12.   Казала ти, че те обича? Бъди сигурен, че същото го казва и на мъжа си докато я чу. а. Като ти харесва да си пилееш младостта и чувствата с поувяхваща лелка, която ще ти спретне още скандали и неприятности, давай, обслужвай я.

13.   Незнам много ми е трудно, по цели нощи не спя, ще полудея. Не очаквах че така ще ме боли. Много ми е мъчно вече се отдръпнах, но много ми е зле

14.   Уффф, стига се лигави! Ти мъж ли си или лукова глава?

И НЯМА дума "незнам" (или пък "немога")!!! "Не" се пише ВИНАГИ отделно от глагола!

15.   И още е "аз сЪм", "сАм" означава един, самотен, ...

16.   Да те гони 41 годишна омъжена е гаранция за неограничени количества неангажиращ секс. Наистина ли не знаеше? Как успя да развалиш всичко не ми е ясно. Просто трябваше да изчакаш съпругът пак да замине.
Сега седи и търпи докато ти мине.

17.   Свършиха ли се младите момичета, че лапна по тази леля, която се разнообразява сексуално с теб? Леле, ако някой мъж ми каже, че преди мен е бил с 40 и няколко годишна, ще избягам с 300 км в час. Къде ви сече на акъла, че от това ще излезе нещо хубаво, освен някакъв си секс? Няма ли момичета на по 25-26, ми с тази увяхнала жена се занимаваш? Почти колкото теб съм на години, но никога не бих си легнала с мъж над 40, женен или не. Човек трябва да има принципи и себеуважение.

18.   13 - ще ти мине, всички сме минали през това. Не си госпожица, дръж се като мъж. Ти си си наясно, че с тази бъдеще нямаш. Стегни се и продължи напред. И не помисляй да я търсиш, ако тя пак те търси, блокирай я! Жена на толкова години не може да ти даде нищо, дете ли ще ти роди, с теб ли ще живее, като не иска да се разведе, майка ти ли ще замени? Няма за какво да жалиш, след някое време даже ще се чудиш на акъла си. Излез с приятели, хапни, пийни, свали едно младо гадже и ще ти олекне.

19.   Зрелите семейни дами и младите момичета ще те използват. И аз съм имал сблъскване в живота с тези две крайности. Връзка със зряла жена само ако е разведена или необвързана, с видимо по-малка от теб само секс. когато бях на 27 ходих с 19-годишна. Бяхме съвсем различни светове. Жените бягат от влюбени разнежени мъже. Сериозно си търси около твоята възраст.

20.   17-знаеш ли колко е готина имам чувството че е на 20, ама вече няма смисъл да се ядосвам. Оставих я колкото и да ме боли, а сега тя не ме оставя на мира. Незнам какво да правя вече

21.   Според вас възможно ли е да заживея с нея, и какво пречат годините ни, много я желая