Обичам го.....
Здравейте! Проблема ми е често срещан тук, харесвам едно момче, мой колега е. Още щом ми докосна ръката за 1 път когато се запознавахме и двамата усетихме нещо! Отначало се държеше мн мило опитвашесе да ме докосва по различни начини колена уж случайно, косата ми уж да ме разроши че съм била мн сресана :Д дори си слагаше ръцете на кръста ми всичко беше мн хубаво и си мислих че като всяко нормално момче и той испитва нещо за да се държи така с мен аа аз сияех от щастие и това се виждаше, постоянно харесваше мои публикации във фейсбук вс беше прекрасно! Но един ден вс се промени беше един понеделник имахме изванаредни занятия обикновено още щом влезнеше от вратата и търсеше моят поглед усмихваше ми се казваше ми Здравей! Но този път не държа се адски студено през целият ден казах си може да нее на кеф просто но не беше така това продължи и до днес е така нз какво стана аз ли направих нещо постоянно съм показвала че и аз изпитвам мн силни чувства към него и продъжавам да го правя а той нищо, понякога когато говоря с др колеги той се ядосва и ми се цупи а дори нямаме връзка какво да правя? Забравих да кажа че е с 1 г по=малък от мен и мисля че до сега не е имал повече от 1 приятелка нее някой мухлио напротив най-милото момче което познавам :( чувствата ми са толкова силни дори бих казала че го обичам... Моля дайте ми съвет

Коментари

1.   Може би е време и да почнете да се целувате ;)

2.   Намерил е друга на която да роши косата и да харесва публиикациите в феиса :)))))

3.   Как можеш да иСпитваш мн силни чувства към някого, защото те рошел и те закачал у фейса? Вс това мн ме озадачава.
Съвет: дай му и ти едно студено рамо. Опитай да не "сияеш" всеки път, когато те забележи в тълпата. Ако те харесва много, отново ще опита да се сближи с теб.

П. П. Нали не учиш българска филология?
Ел

4.   Не не уча българска филология ,:Д бъркаш ме с някой друг :)

5.   Уф, слава Богу :D.

6.   абе я не съдете момичето прекалено много.. вие за платонична любов чували ли сте?
до авторката... според мен трябва да се държиш и ти малко по студено.. мъжът все пак е ловец трябва да си извоюва вниманието ти :)

7.   Според мен някой му е казал нещо за теб та така изведнъж се е променил. Опитай се да поговориш с него. А защо не го поканиш на кафе?

8.   Ами всъщност вече започва на моменти да ми писва и се държа студено защото нз какво си въобразява нее е едниствен така че не ми пука, ако иска да не ми обръща внимание явно нее за мен просто всяко зло за добро!

9.   Разбира се че 3 не те познава. Всички които прочетохме писмото бяхме сигурни че не си филоложка, той/тя просто изкаше да подтвърди...