Омръзва ли ви на жените ??
Здравейте. Имам си доста сериозна приятелка от 8 месеца. Супер мн се обичаме правим страхотен секс и т. н. историята е ясна. Всичко е ок, последните 2 месеца тя имаше малко проблеми и неможехме да правим хубав секс. Отиде на лекар вече е добре, но проблема със секса си остана. Този месец сме правили 3-4 пъти. Преди е имало дни дето сме правили по 3-4 пъти :)). Започнах да си задавам този въпрос: Има ли вероятност да съм и омръзнал или секса с мене да и е доскучал? Сигорен сам, че си няма друг щото сме по цял ден заедно( даже сега започнахме да работим на едно и също място ). По принцип знам мъжете сме тея дето ни омръзва. Възможно ли е при нас да е обратното?

22г.

Коментари

1.   По едно време ми омръзна да те чета....

2.   Да, омръзва ни, но не така, както е при вас. Според мен, ти сам си си отговорил на въпроса - по цял ден сте заедно!!!
За жените емоционалното е много важно. Като сте по цял ден заедно, няма начин да няма и конфликти и т. н., а това убива либидото у жената. Може да има и хормонални или други проблеми, пишеш че е ходила по лекари. Не се лекува женска болест от днес за утре. Обаче, според мен просто изходът е в по-малко време прекарано заедно, но по-качествено.
Започни и да внасяш цвят в секса, жените очакват това от мъжа. Но, ако това продължи още дълго, питай се сам, дали искаш да продължиш с тази връзка. Млади хора сте - 4 пъти на ден не може да се запази в една дълга връзка, но пък поне 4 пъти на седмица... знам ли. Няма ли тя желание да бъде с теб, да почувства тази неописуема близост и връзка с теб? Странно, защото това никога не омръзва на една жена, която обича партньора си. Аз съм имала също женски проблем, е - не е било сериозно много, но не съм се отказвала от това, имах проблем с достигането на оргазъм, но нима това е най-важното? Приятно е просто да си с партньора си, ако го обичаш и имаш чувства към него.

3.   2, говори за себе си, не за всички жени.
Авторе, да, омръзват сексуално мъжете точно както при вас. Дали в случая е така, тук не можем да ти кажем.

4.   НЕ!!! Но с едно уточнение - на сексуалните жени.

5.   4 и кои жени не са сексуални, фригидните?

6.   Това е малко от типа въпроси "какво искат жение", "всички мъже ли са боклуци"...
Това е много индивидуално. Има ненаситни, има фригидни. Разни хора, разни желания. Всичко зависи от жената и от партнъора насреща.
Да, има вероятност да си и доскучал. Може да се отегчи-ако свършваш бързо, не можеш да и доставиш достатъчно удоволствие, или не опитвате нищо ново. Ако нямаш никой от тези проблеми, значи всичко е в нея. Има такива периоди, в които просто не ти се прави секс. Педполагам, че и на теб ти се е случвало? Може би не за толкова дълго, но се е случвало, нали?
О, попитай я дали не е бременна :)

Мег*

7.   На мен лично ми омръзва всеки ден да правя секс, дори се получава малко по задължение вече в един момент. 4-ри пъти на седмица са ми много - 2-3 е добре. Не го приемай лично, може би просто и е такъв период с понижено либидо.

8.   секс, секс.. секс.. тази връзка само на това ли се крепи?

9.   Абе ние да не сме извънземни? Хора сме, като мъжете. Това че е жена не я прави различна от човека МЪЖ. Що за въпроси са това?

10.   9, абсолютно съм съгласна! Ние не сме хора, а сексуални обекти, на които великият мъж не би могъл да омръзне. :Д

11.   8, да - 50% на това се крепи една връзка.
Иначе, според мен повече ни омръзва не мъжът, а начинът по който прави секс, както и начинът му изобщо да се отнася с нас.
Ако извън леглото не вървят нещата, как да вървят в леглото?

12.   И аз съм от сексуалните и вече над година всеки ден го дрънкам моя по няколко пъти, горкият го изтощих... Не може да ми смогва вече, за жалост... Но знам, че при другите дами не е така... Явно съм смахната!

13.   Уф, 12, добре че не си ми в къщата. Ще ти бия шута на първия месец. Ебах ти и ебливите крави.

14.   Номер 12, не си смахната. И аз съм от сексуалните. И на мен ми се иска всеки ден, ама не става. Въпреки, че ми е омръзнал. Просто ми се прави секс. Да авторе, омръзва. Номер 11 е абсолютно прав. Омръзва рутината. Аз знам как ще започне, какво ще направи след малко, даже и кога ще свърши. С нищо не ме изненадва. Не знам как се оправя това, пробвах почти всичко, без изневяра. Но май е време. Ама пък вие сте от много малко време заедно. Така, че може би не сте си омръзнали, а е някакъв временен проблем.

15.   Към номер 1- и аз съм на същото мнение
Към номер 2- правилно
Към номер 3- грубо изказване
Към номер 4- на жените не им омръзва секса, а секса с конкретният човек
Към номер 5- тъпо изказване. Има всякакви жени. На някой им се прави по няколко пъти на ден, на други веднъж, други веднъж в седмицата, за други веднъж в месеца е достатъчен. Други могат да изкарат месеци без секс.
Определение за фригидност от Уикипедия:
Фригидност е сексуална аномалия изразяваща се в сексуална апатия и липса на желание за секс. Причините могат да бъдат разнообразни и от различно естество. Понякога двамата партньори загубват емоционалната привързаност един към друг. В други случаи е недоспиване, умора или болки..
Фригидността представлява понижаване на половото влечение до пълно безразличие и дори отвращение от полова близост и ниско ниво на полова възбудимост при жената. За фригидни (хладни) в полово отношение е прието да се считат жените, които никога, с нито един партньор, без значение на емоционалната връзка и отсъствието на каквото и да било нарушение в техниката на половия акт, не са изпитвали силна полова възбуда и оргазъм, или изобщо не са достигали полова възбуда.
Така, че 4 иска да каже, че при по- сексуалните жени няма как да стане. Има много не толкова сексуални жени, които не са фригидни.
Номер 6 има право.
Номер 7 -секса омръзва да се прави всеки ден, ако се прави с един и същ човек по един и същ начин.
Номер 8 -и на мен така ми изглежда от изказването на автора
Номер 9 - правилно
Номер 10 - също
Номер 11 -на колко години си на 17-18... рано ти е още да разбереш на какво се крепи една връзка. Да и на секс. Но 50% -WTF. Една връзка истинска се гради на:приятелство, доверие, компромиси, разбиране, обич... секс. Секса може би 10%.
Зависи и от връзката. Има такива, които са 100% за секс. Но това за мен не е връзка.
За отношението на мъжа към жената си права.
Номер 12- не си смахната изобщо. В такъв период си.
Номер 13- ако имах нагло, гадно, тъпо копеле в къщата си като теб, щях да го пречукам. Изказването ти е отвратително като самият теб. Импотентен боклук. Или по-скоро пикльо малък пиклив! Коч нещастен!

16.   До номер 15:

Това е най - готиното изказване, което съм чела в последно време! Страхотно е:)

Борония

17.   Мерси, Борония:)
С теб все се дъвчим по другите теми, но няма нищо...
Писала съм доста в сайта. За много неща си ми помогнала, за което съм ти благодарна!

18.   13, ти си смахнат... И импотентен явно! Щял да ме разкара след един месец.. Хаха... Аз един месец нямаше да те изтрая!

19.   15, аз съм 3/5/10. Ясно е, че на различните хора им се прави секс в различно количество, но на всички им се прави, останалите са фригидни. Когато имаш желание и го правиш с един и същи човек, омръзва. Единици са тези, при които не е така. Другото, което ме подразни е, че авторът е започнал с това, че на мъжете им омръзвало, дали и при нас било така... Коментарът на 9 и това, което съм писала под 10 показват много ясно какво мисля, но някои хорица продължават да слагат мъжете на някакъв пиедестал и всичко да се обвързва с това колко емоционални били жените(мъжете не били такива) и да се слагат някакви разлики при начина ни на възприемане.
Казваш, че си съгласна и с 2 и с 9, само че едната казва, че мъжете не можели да ни омръзнат по същия начин, а другата си го каза направо- и ние сме хора, да, омръзват ни.

20.   Нищо лично, но... Борония, ти си нещо като.. виртуален "пенкилер". Очевидно е, че си образована, както и че си модератор тук, ама.. няма как да си веща по всички въпроси. Все ми се ще да попадна на тема ( нормална, а не от сорта на "колко трябва да ми е голям? Аз съм на 15" и т. н. ), която да не си обляла със светлините си! Той, "прекаленият светец и Богу не е драг", та и ти така..

21.   До 20:

Няма чест потребител на сайта, за когото да не е имало подобни коментари (Мечо Пух, Мег, SFA, Дядо Торбалан, Хера), така че не се засягам. Имаш право на мнение. Обаче аз също имам. Подписала съм си коментарите, което ти позволява бързо и лесно да ги избягваш отдалеч:) Приятен ден!

Б.

22.   Борония, не му обръщай внимание на тоя (или тая) мрънкалник.

На всеки нещо му пречи, момичето си пише много хубави и полезни неща, но това, българите, сме ебати хората, все ще намерим за какво да се заядем, прост народ сме и това си е.

23.   Така е като няма за какво да се хванем казваме "Прекален светец и Богу не е драг".
Всъщност, не само Борония пише навсякъде доста хора сме. Повечето от нас не се подписват, други се представят под различни псевдоними...
Не разбрах какъв е проблема на номер 20 и коментара му на кой помогна?

24.   22, не съм 20, всеки си има мнение и за някой коментарите на Борония са особено "полезни". Това, че те не ги харесват като теб, не означава, че са прости. Забелязвам как под път и над път се използва "прост народ". Да, целият ни народ е много, просто защото някои не харесват коментарите на Борония.

25.   Много сте зле! Не усещате ли колко е тъп и излишен тоя спор? И аз не харесвам някои дописници на сайта, но не занимавам целия свят с това. Само оспамихте на човека темичката. Ако нямате какво да кажете по нея, по - добре си трайте. 24, коментарът ти е извънредно груб и просташки. И аз не я харесвам тая девойка особено, смятам, че е крайна в някои мнения и бая наивна, но ти направо бълваш женска злоба. Чак ще взема да я захаресвам от коментара ти... "Проста" си не защото не харесваш някакво си непознато момиче, а защото злобееш без причина и на никого не помагаш по тоя начин.

26.   Като не харесват коментарите на Борония, да не ги четат. Аз ги харесвам и ги чета повечето. Стига сте хленчили, никой не ви насилва да й четете мненията, няма да спре да пише, защото 4-5 човека се дразнели, че пише навсякъде... наистина прост народ и това си е.

Повтарям, като не й харесвате мненията, просто не ги четете. Стига сте хленчили.

27.   25, аз съм 24, разбира се, че човек ще си пише каквото иска, но ме подразни 22 като каза, че едва ли не, който не и харесва коментарите е прост.
В крайна сметка аз това и казах и не виждам как точно ми е просташки коментарът. :) Но това, на което се чудя е първо защо ти пък толкова злобееш и второ- "женска злоба". То, хубаво има хеш, но много ме съмнява работата. Вероятно заради последното изречение и коментара няма да ми публикуват.

28.   27, аз съм 25. Самият ти стил е женски. Предположих го с 90 % сигурност, ако бях в грешка, просто щеше да ме поправиш, но предположението ми се оказа точно :Д Един мъж не говори така, освен ако не е педи. Продължавам да твърдя, че коментарът ти е чист спам /както и на останалите/ и е безкрайно далече от добрия тон. Самият факт, че се оправдаваш също говори, че не ти е много чиста работата /усещам личен мотив:Д/ Освен това тая кака си е бая конфликтна личност /още една причина да не я одобрявам/ и като нищо може и с теб да се е скарала някъде, та сега злорадстваш.

29.   28, възможно е, въпреки че в точно този коментар не зная как си личи полът, нито пък как мъж, който е гей, но не е женствен говори по по-различен начин. Аз пък си мисля, че на теб не ти е чиста работата. И не, не се оправдавам, предизвика ме злобата ти, а и "женска злоба". Че не я харесвам е ясно, в крайна сметка съм го и написала, в случая се подразних от 22.

30.   аз си имам установено мнение по въпроса. Толкова заядлива може да е само женска или лява резба. На истинския мъж никога не му зеленеят думите от жлъчка като твоите. И да не ти се вярва, полът яко си личи от коментарите. Само един път се заблудих - обърнах се към Аle в женски род, а той ме поправи... Но почти винаги уцелвам:Д Яко сте прозрачни. Какво делите толкова...

31.   "25, аз съм 24, разбира се, че човек ще си пише каквото иска, но ме подразни 22 като каза, че едва ли не, който не и харесва коментарите е прост."

Прост народ, чете и пак не умее да проумее...

Това, което казвам е, че, не е нужно като не харесвате нечии коментари, да занимавате и останалите с вашето отношение към тях. Просто не ги четете. Вие хленчите тук, опитвайки се да налагате ограничения кой колко да пишел и къде да го правел. Само защото на вас не ви харесва..... ами да, прост народ сте.

32.   30, ясно каква ти я работата :Д (поклон). Който си иска както си иска ще си вижда нещата. Ама да не те излъже някой път това "установено мнение" по лош начин. ;)

33.   За какво ми се кланяш не разбрах... Аз вярвам, че жените и педалите са злата част от човечеството. Мъжете са над тези дребнавости.

34.   Защото ми разясни мистерията ;) :Д Ясно е, че не си разбрал, аз друго и не очаквам :Д.