Жените не ме харесват, а съм на 28
Момче на 28 години съм и ми се налага да ходя при компаньонки. Самотно ми е, момичетата около моята възраст не ми обръщат внимание. Как да избягам от тази самота?

Скъпо ми излиза почасово да плащам на компаньонки, при това редовно и за дълъг период от време. В работата ми има много колежки, но и те не проявяват интерес към мен. Неудобно ми е да го кажа, но по-възрастните ми колежки над 45 годишна възраст ме уважават повече от тези на около моята възраст.

Компанията с платено момиче за 1 нощ ми излиза 1 000 лева, а за час плащам по 100 лева. Не получавам истинска любов, но имитацията на любов с компаньонка ми излиза солена. Цял живот все при платени момичета ходя и не видях нито едно момиче, което да ме хареса и да желае сериозна връзка с мен. Все парите са на първо място.

На всичкото отгоре малко са компаньонките, които предлагат услугата "целувки", а аз имам нужда точно от това. В моя град само една компаньонка предлага целувки по бузите и устните, но същата прави и много други гадости с много мъже без кондом и малко ме е гнус да я целувам и тя да ме целува, но като нямам друг избор и на това съм доволен.

Ако има желаещи момичета на около мята възраст, нека ми пишат, отворен съм за нови запознанства, но търся нещо сериозно, а не само приятелство, губене на време или нещо временно срещу заплащане.

Коментари

1.   Към мъжете - жена съм и разбирам и знам, че всеки мъж (или почти всеки) е ходил на проститутки. Един ,два пъти окей да видите какво е, ама ако това е единствения ви допир до жена и мен ще ме е гнус да ви пипам, както господина пише за компаньонката с целувките. Авторе, дано не споменавате на жените, с които излизате че ходите по курви!

2.   Не знам... ако някоя те хареса, никога не й казвай, че си бил с компаньонки, защото е гнусно, изследваш ли се за болести?

3.   Забогатей и ще почнат да те харесват. А колкото до компаньонките, повярвай ми, излизат по-евтино от гадже.

4.   Мойто приятелче от детството цял живот мисли, че не го харесвам. Имаше много моменти, когато и аз мислех, че не ме харесва особено, въпреки, че не малко жестове прави още от дете. Цял живот си се гледаме отстрани и си ходим с тая странна привличаща енергия и опитите да се съберем и все се разминаваме. Човешката психика е много калпава. При теб обаче май се долавя малко женомразство, като при повечето. Разберете, че няма как да плюете жените, а те да ви се лепят. Винаги ще ви подминават с отвращение и омраза, с каквото вие ги посрещате.

5.   Ами... попаднал си в омагьосан кръг. Като ходиш на платено и там си задоволяваш страстите, си забравил да правиш и да се държиш така, че да си готин за жените... Не общуваш с тях по подходящия начин - преклено плах и нерешителен си, или пък прекалено настъпателен и обсебващ, прекалено отчаян или се държиш смотано, изобщо нещо, което ги отблъсква.

6.   Май бая си го закършил, на първо място бих си задал въпроса защо ми е приятелка? За собствена изгода за да мога да избегна самотата понеже не съм самодостатъчен? Щото така е прието или заради секса. Много хора като тръгват с някой не знаят точно защо. Спасявам те от едно зло по-лошо от това да обвършеш всичките си емоции и щастие с един човек няма! Защото днес той е тук но утре го няма. Отне ми време да разбера че истинското щастие се крие в това да възприемеш себе си и чак когато ти си щастлив със самия теб, чак тогава може да дадеш щастие и на друг човек. Вярвай ми няма да можеш да задържиш нито едно момиче ако не си оправиш комплексите. И обявата която си пуснал... смисал анонимен сайт търсиш запознанства нали малко е прекалено.

7.   Ти знаеш, че в този сайт не се разменят лични координати, нали?
Като за начало спри да вадиш пари от джоба си. Вярно е, че в този живот парите са инструмент за получаване на желаното, но не всичко може да се купи. Ти не плащаш за имитация на любов, ти плащаш за секс. Любовта е чувство, чувствата не се купуват с пари. Сексът е физически акт, за който можеш да платиш съответно. Сексът е чувство само в случай, че го правиш доброволно и не даваш/получаваш нищо материално в замяна. Докато смяташ, че е по-лесно да извадиш съответната сума и да я връчиш на компаньонка, отколкото да се отдадеш на реално общуване с различни жени, все ще си самотен, все няма да ти достигат средства да платиш кафето на първа среща, все ще си мислиш, че всички жени се купуват. Не е така, не всяка иска пари, но ти явно търсиш и намираш все такива. Нищо чудно, компаньонките искат точно пари, за да ти дадат секс/ласки, а ти търсиш компаньонки. Цялото това нещо обърква психиката ти, пречи ти да размишляваш нормално и да общуваш нормално с жени. Защото си привикнал към друг тип комуникация.
Стегни се. Стани от компютъра, вземи си душ, облечи се прилично, използвай парфюм и излез сам или с приятели. Сега ще питаш къде да излезеш. Където пожелаеш, авторе. Отиди в приятно заведение, седни на кафене, разходи се в парка, запиши се на спорт/клуб, вземи си карта за фитнес, каквото пожелаеш. Навсякъде има жени, една част от тях няма да пожелаят да се запознаете, една част от тях ще ти се представят, но няма да ти дадат координати, но все ще се намери някоя, която ще реши, че иска да излезе с теб на среща. Опитай се да общуваш повече с колежки около твоята възраст. Задавай им въпроси, казвай по някоя шега, разказвай истории от личния ти живот. Ти си на 28 години и животът ти не е приключил още. Има толкова много мъже, които се задомяват на възраст от 30 години. Уважението се заслужава, то не се получава даром. Дръж се на ниво с жените, не се стеснявай и не бъди крайно настоятелен. Няма всяка да те харесва, така е, но за всеки влак има пътници и ти не правиш изключение.
Извинявай, наистина искрено ще съжалявам, ако разбера, че думите ми са те засегнали някак, но се опитвам да изкажа полезно мнение. Истината е, че и аз няма да се впечатля от свит мъж, който смята парите за средство да получи имитация на любов и редовно ходи при компаньонки за секс. Ако тези неща се променят, чудесно, никак не му звучиш като лош човек, но на този етап не виждам как ще намериш любов с този начин на мислене. Направи една градивна промяна за себе си, така ще бъдеш далеч по-атрактивен, защото ще излъчваш увереност.

8.   Пич, ти си тотално деградирал... При теб имам чувството, че преобладава първичния животински нагон.
Е, няма как да те харесва някоя!

9.   Виж сега нещата не стават точно така както си го представяш. Пише ти някое момиче и хоп от утре вече сте гаджета! За да се получат нещата първо трябва да има химия, доверие, приятелство. Така, че не си прав като пишеш, че не търсиш приятелство. Ако първо не станеш приятел с една жена как мислиш, че ще ти стане гадже? За това не подхождай към всяка жена с идеята, че задължително трябва да ти стане гадже. Първо се опитай да я опознаеш, да видиш дали ще си паснете като характери, дали имате общи виждания и интереси и чак след това мисли за нещо по-сериозно. Варианта запознахме се миналата седмица и от тази сутрин сме гаджета не става. Поне не и ако си над 6 годишен. :)) Така, че направи си труд да се запознаеш с подходяща жена, да се опознаете и едва по-късно да и се обясняваш в любов. Иначе ще те обяви за откачен и ще те отреже. Малко е странно да поканиш жена на първа среща и още преди края на вечерта да почнеш да й обясняваш, че ще имате 2 деца, които ще кръстите еди-си-как. Е, всяка жена ще те помисли за откачен! И съответно 2 среща няма да има. За това позабави малко нещата. Първо намери подходящо, свободно (много важно! Последното, което ти трябва е да започнеш връзка с обвързана жена! ) момиче, покани я няколко пъти, виж как ще потръгна нещата и едва след това започвай да обясняваш колко я обичаш, че те е Жената с голямо Ж и т. н. Така, че не знам какво си правил до сега, но от написаното от теб личи, че доста прибързваш. Няма лошо, че търсиш сериозна връзка, но просто не става от днес за утре. Намери си хоби, запознай се с нови хора, покани някое момиче на среща, после на втора, трета... десета и чак като видиш, че и на двамата ви е приятно да сте заедно и има химия, чак тогава говори за чувства и обвързване.

10.   Трябва да си самоуверен лигльо и ще станат нещата. Ще видиш.

11.   На 28 трябва да си мъж пич, не момче....

13.   Къде все ги намирате тия млади жени, които искат все пари? Ами ти като си плащаш само, не харчиш ли пак пари по жени,които и даже не те познават и не им пука за теб?
Мъжете, с които съм била не са били паралии. Никога не съм искала да ми купуват коли, обувки , чанти и скъпи дрешки. Почти на 27 съм, и нито един от приятелите ми не ми е плащал сметките за ток, вода, телефон, или охарчвал за скъпи екскурзии. Подаръци съм приемала само по повод, и никога не съм настоявала за скъпи неща. И много са като мен, просто явно ти не срещаш такива. Аз съм скромен човек, и като малка бях така, и сега съм така. Стойностни хора трудно се срещат, но ги има все още.
Честно казано, ако някой мъж ми каже, че само си е плащал за любов, ще си помисля,че нещо не му е наред. Чак пък и приятелка да не е имал никога, ако правилно съм схванала твоята история. Дано да греша. Според мен парите не може да са причина да нямаш приятелка и любов, едва ли всички момичета в твоя град са все златотърсачки, и нито една не е различна. Познавам много момчета, които нито са чак толкова богати, нито пък някакви холивудски красавци, но си имат момичета. Може би не разбирам как прав, здрав мъж ще си плаща , вместо просто да свали едно момиче.

14.   Написа, че си редовно по компаньонки и очакваш жените да не се погнусим!??

15.   Бърз съвет: Може би точно затова, защото ходиш при такива жени - нямаш успех с нормалните. Спри да ходиш. Започни да тренираш - фитнес. Отслабни или покачи мускули. Това повече за психологическите ефекти. Излизай повече, запознавай се повече с хора... май всичко е в държанието ти! ...

16.   Вместо да си даваш парите по компаньонки си купи кола, намери си прилична работа и излизай с готина компания. Може да те научат на нещо момчетата около теб и общувай повече с момичета. Ако нямаш самочувствие, компенсирай с облекло и се дръж по-зряло.
Ж 28

17.   Когато ти е самотно и чувстваш, че жените не те харесват - спомни си, че имаш милиони бактерии в тялото и за тях ти си целият свят! ;)

19.   Как очакваш някой да те хареса, след като си толкова комплексиран? Ужасно отблъскващо е. Започни да се усъвършенстваш и добий самочувствие, защото никой не обича да общува с отчаяни хора.

20.   Извиняваѝ, авторе, но просто ме догнуся от твоята история. Това да се целуваш с проститутка, която е духала на незнаен брой мъже, е толкова жалка имитация на някаква любов, че ми се драйфа. За да нямаш нито една нормална, човешка връзка с жена до 28годишна възраст, значи нещо в теб не е в ред. Не търси вината в момичетата, а в себе си. И вместо да търсиш отговор по сайтовете, потърси помощ от психолог.

22.   Брат, аз съм си направил експеримент още преди няколко години. И най-готиният да си, aко нямаш пари и се обличаш с евтини дрехи, нямаш голям шанс да си хванеш приятелка.

23.   ами аз на моите проститутки им ближа путката и се целуваме това проблем ли е?