Разкарах го! Ужасно щастлива съм!
Много пъти съм писала тук, зависима, нещастна в самотата си въпреки че уж имам някого до себе си. Някой който мисли само с долната си глава. Някой който казва, че те обича но в същото време се чуди къде да си го сложи.

И така след бременност (прекъсната от мен, да направих аборт). След няколко болести, които ми е докарвал. След сълзи, затваряне в себе си и всичко останало, пълна програма, най-после се освободих!
Чувствам се жива, свободна, щастлива. Сякаш сега съм се родила. Болка няма, само щастие. И продължавам смело напред. :)

Искам да благодаря на всички за съветите. Всички до един бяхте прави всеки път. Благодаря и на хората направили този сайт.

Също така искам да кажа на жените, които се чувстват по този начин, че живота е един, а любовта е някъде там...
Живейте, защото друг път няма да има. :)

Благодаря ви, мили хора.
Изпращам положителни емоции на всички!

Коментари

1.   Браво момиче! Само така!
Повечето жени тук са страхливки, а ти си го превъзмогнала, за което искрено те поздравявам.

2.   Понякога е неимоверно трудно да сложиш край на една връзка, колкото и калпава да е била. Радвам се за теб, гледай позитивно занапред, но и внимателно - по-добре изчакай да се появи точният човек, а не да губиш живота си в опити да промениш непроменяемото.
Мечо Пух

3.   Браво и от мен! :))

4.   Браво! Като, че ли четох своята тема, която бях писала тук преди гдве години. Също като теб разкарах един и написах колко съм щастлива, че съм го разкарала.
Браво! :)
Наистина чувството, че си се оттърсил от тежест е страхотно. Не те виня за аборта, за какво да раждаш дете от този човек, щом те е карал да искаш да не си с него. А и с това държание... напълно познато!
:)

5.   Не съдя никого... Просто докато четох темата се зачудих... Защо смъртната присъда е премахната докато аборта не... Като сами по себе си, двете неща са едни и същи... И в двата случея, се отнема човешки живот.... Така и така раждаемостта е намаляла значително.... А и както е тръгнало, е съвсем възможно децата или внуцте ни да се женят за роми или турци... не съм расист но ако продължаваме така след няколко века може и да се погубим като народ... Сигорен съм че малцина знаят, че сме били велик народ.... оцелял над 15века.... Едно време българският воин е бил чудовище а днешните военни се бият за водка тарговище... :( Не би ли било по добре тези деца да бъдат раждани... И оставни в домове... Все пак става един живот "+" а не "-" :( и по този начин му се дава шанс и надежда в живота а не се погубва.... Както се казва капка по капка вир прави :) Това че ще отрасне в дом не означава че няма да стане човек... Познавам няколко крагли сирачета от домове.... Вече са на моята възраст 23г И мога да кажа че макар и сами се оправят много по добре в живота от колкото от колкото разни комплексари/ки кадето се бият в гардите че са самостоятелни.... и още вижевт при мама и тате ако ме разбирате... Може би темата не е тук на този пост но ще се радвам да прочета някое друго мнение по този въпрос :)

Wolf 23г

6.   5 Вместо да ми цитираш Бате Сашо, иди да се прегледаш.
Имам една добра новина за теб:
Толкова си тъп, че е възможно да пишат за теб в Гинес.
Не мога да повярвам как може да размишляваш в плюсове и минуси за човешкият живот. Да обричаш детето си да живее в дом. Ако беше расъл в дом, нямаше да мислиш така.
И да, не това е темата.
Твърдо съм ЗА аборта. НЕ на да обричаме децата по домовете на адски мъки. Не на раждането от родители, които не са готови затова. Не на раждане на дете в лоша семейна среда, където няма разбиране и разбирателство.
И знаеш ли какво ти не говориш за аборта като за убийство, а не осъзнаваш, че теб Господ те е убил, смешен циркаджия малоумен! :)

7.   Пак съм аз,извинявам се на всички останали за грешките.Всъщност добре,че ги има,за да покажа неуважение към този изрод номер 5;)

8.   Wolf, съгласна съм за това, че намаляваме, но проблемът се корени в съвсем различни неща. Забраната на аборта няма да доведе до нищо добро, а само до още повече разбити животи.
Авторке, браво. И аз имах тежка раздяла, просто защото бяхме години заедно. Не съм преживяла такива неща като теб, но не се разбирахме и пак се почувствах по-добре като се разделихме.
Браво за смелостта.

9.   Авторке, поздравления за смелостта и решението да вземеш живота си в собствени ръце. Не предполагаше, че ще се чувстваш така волна и свободна, нали. Това означава само колко нещастна и натоварваща за теб е била тази връзка. Не си изпитвала любов към този човек, а е било по-скоро страх да не останеш сама, щото, нали, какво ще кажат хората. В тая държава масово живеем за хорското мнение, а не за себе си. Радвам се ти си имала смелостта да се отърсиш от стадния инстинкт и да заживееш за себе си. Радвай се на свободата си, наслаждавай се на живота и за в бъдеще не повтаряй грешки като тази връзка с бившия ти приятел.

10.   БРАВО АВТОРКЕ, НАЗДРАВЕ!!! Четой и си те представих на върха на някой небостъргач с чаша шампанско в ръката, а хората под теб - ти свободна и независима!
БРАВО! Видя ли, че не е трудно да извадиш отровния зъб и да заживееш без болка и без него.
На Wolf 23 мога да кажа да отиде и да се гръмне някъде.

11.   Благодаря ви хора! Дано за напред само да давам съвети тук и да не искам.
Поздрави от мен!

12.   Радвам се за теб и то много! Браво! Трябва повече хора като теб има... включително и аз се опитвам да направя същото и се моля някой ден да успея!

13.   Браво и от мен! :)

14.   Пожелавам ти истинско щастие занапред. След изпитанията идва нещо красиво!