Във връзка ли сме
Харесвам много едно момче. Той живее в чужбина. Запознахме се, когато се беше прибрал за една седмица. Имаме общи приятели и то много. Правихме секс на третата среща, после той се върна в чужбина. Писахме си един месец по фб, винаги аз му пиша първа, той не е толкова активен в социалните мрежи, но на практика си пишехме всеки ден. От 10 дни си е в България и се виждаме доста често. Правим секс с часове, но освен секса има и нещо повече според мен. Излизаме с приятели на дискотека, на партита, но пред хората не се целуваме, държим се като приятели. Така се разбрахме още в началото, той предложи. Понякога ми идва малко вповече, защото той много говори за други жени. Например казва, ще си направя парти, ще поканя 20 жени и ще си харесам три от тях. Основно го говори в компания, когато сме, насаме рядко. Не съм ревнива, но когато се повтори 5 пъти за една вечер, дори и на мен ми идва вповече. Иначе ми харесва, че е разкрепостен, и аз съм такава и си пасваме в това отношение. За чатовете съм по-инициативна аз. Той акцентира на действието. Напоследък идва вкъщи всеки ден. Много са ни спонтаннни и непринудени отношенията. Например аз го каня на дискотека с приятели, а той казва ще мина през вас и ще излезем да хапнем нещо някъде. Настина, много малко сме се виждали, но все пак аз си мисля, че има нещо повече от секс между нас. Вие как смятате? Често ми казва, че иска да свърши в мен. Това много ми харесва, но засега внимавам. Все пак не пия хапчета и го правим без презерватив.

Коментари

1.   Щом се налага да се питаш дали сте във връзка,значи работите не са на добре. Може и само за секс да те ползва, пък и може изобщо да не иска да е с теб официално. Но щом се чудиш значи нещата не са на добре.

2.   * Много си наивна момиче, това е основния ти проблем.

* Нямате връзка, освен секс и излизания в общи компании.

* Той не търси сериозни отношения, иска да се забавлява до колкото и когато може.

* Нямаш основание за ревност, защото си отбивате време заедно, без да има в основата му любов.

* Да правиш секс без презерватив - безотговорно.

* Казал ти е някакви неща и си му повярвала, без дори да си сигурна дали тези неща са верни.

* От къде знаеш че не прави секс с друга/и? !

* В случай че свърши в теб?

* Мъжете искат да свършват в жените, защото това е табу, коя нормална ще му се върже на акъла за единия кеф? !
Повечето имат сериозни отношения и пак не дават да свършват в тях, а ти един вид се гордееш, че искал да свърши там, като че ли това означава любов.

- Maryjane

3.   Всичко много е много добре, но внимавай и се пази.
Напълно е възможно между вас да има нещо повече от привличане, но този човек живее в чужбина и няма как да имате пълноценна връзка. Вие не сте заедно, но сте приятели и правите секс. На практика сте необвързани, всеки е свободен да излиза и да говори каквото и с когото пожелае. Не се обърквай сама. Не си слагай мисли в главата, които може и да ти разбият сърцето. Пази се от нежелана бременност и обсъди всичко това с въпросното момче, докато още не е станало късно.

4.   Не, не иска нищо повече. Очевидно му е само за секса. Ама учудвам се как понякога жените стават толкова наивни :ДД
Ж, 25

6.   Според мен не сте във връзка. Удобна си му, защото хем може да разговаря с теб, хем да правите секс, сигурна си му, и отделно може да си оставя вратички за други жени.

7.   Щом питаш нас, значи разбираш, че не сте. Изполвайте презервативи, да не ни ревеш после.

8.   Не сте във връзка, зарежи го този... той иска секс докато е в Бг.

9.   А и... гледай да не си направите едно ”спонтанно” бебе. Той е нефел и използвач, но ти си изключително безотговорна към себе си.

12.   Не мога да разбера защо винаги трябва да споменавате дали сте се ебали и по колко пъти го правите или сте го правили. Не че нещо ама това ли все е най-важната подробност?

13.   "Често ми казва, че иска да свърши в мен. Това много ми харесва, но засега внимавам. Все пак не пия хапчета и го правим без презерватив. "

:')

Благодаря ти. Сълза ми потече от кеф. Цял оркестър от презрение, възторг, захлас и радост едновременно засвири у мене. Не се променяй. Не съм изпитвал такава приятна еуфория, откакто хванах рак на черния дроб.

В прелестна връзчица сте, дай му да се изчегърта в теб, изрично го помоли дори.

Към коментиращите: не помагайте с неща като "съвети" или "житейски опит". Морална деградация е да се помага на някоя, чието IQ съвпада с възрастта ѝ.

14.   Хага към номер 13: Болестта те е озлобила тотално. Не всички са параноици, които ползват противозачатъчни, презерватив и свещички едновременно. От 7 години правим Секс с приятеля ми и без презерватив и не съм забременяла. При това се е случвало когато не съм в оволация, да свърши в мен. И се радвам на хубав Секс, ти се радвай на гуми. Аман от консервативни хора в тоя чат. Съвети ли давате или псувате само.

15.   Ами, хаха, номер 14, очевидно ти или приятелят ти имате репродуктивни проблеми. И, хаха, по-добре се прегледай вместо да даваш акъл, който, съдейки по правописа ти, нямаш в излишък.
По темата. Авторке, най-вероятно иска да свърши в теб, защото не му пука за теб, а само за собствения му кеф. Очевидно е лекомислен човек.