В мен ли е проблема ?
Здравейте... Нека се представя, аз съм момче на 25г от голям град с атлетично телосложение... чаровна усмивка и голям купонджия.... (не си правя реклама просто се описвам по начина по който ме описват другите )... Имам един малак проблем, може би с големи последствия... Още от тинейджърските години съм бил по сериозните връзки... Рядко си хващам гадже но за сметка на това дългосрочно влюбчив съм при това много.... И много се раздавам за тях имал съм малко гаджета броя си ги на едната ръка... Нищо че повечето си мислят че си лягам с всяка която е проявила интерес.... Напротив случвало ми се е и то не веднъж да отрежа момиче което е изкало сексуални контакти от мен.... Поради простата причина че не смятам за правилно и нормално да си лягаш с хора който вобще не познаваш... още по малко да не говорим за болестите който са масово разпространени и се хващат по лесно от настинка... Да някой може да ме съдите и да си кажете (тоя пък за кого се мисли че чак да им отказва).... За никого аз както вас съм един нормален човек с принципи и достойнство което никога не потъпквам... Проблема ми е следния рядко жена може да ме впечатли... Смисъл не се заглеждам по всяка срещната по тротоара... както правят повечето по улиците.... Мен жена ме впечатлява с това което има в главата.... с доброто възпитание... с културата на която е научена.... с добре подържаният външен вид не ме разбирайте погрешно за мен няма значение дали е облечена с дрешки от някои квартален магазин или с армани или версаче от витошка. Аз оценявам хората по това което носят вътре в себе си.... а не по дрехите телефона или колата от която слиза да знам че хората станахме да не кажа че винаги сме били много повърхности... всеки съди за другия спрямо горните 3 критерия и ако отговаря на тях чак тогава си прави труда да го опознае... на което много се дразня но просто знам че не мога да го променя и да искам... Чудя се дали проблмът е в мен винаги когато си харесам някоя девойка нещата потръгват страшно добре но за кратко... Какво имам предвид заиграваме се сваляме се флиртът минава успешно но след 2 рото или 3 тото излизане просто си губя интереса към нея.... Отминава ми тръпката желанието или както искате го наричаите... или другия вариянт започвам да излизам с някоя всичко продължава да кажем месец върви като повода отношението ми е отношение възпитанито ми е възпитание държа се мило внимателно кавалерствам (сещате се като отварянето на врати дърпането на стола пред да седне отварянето на врата на колата когато тръгва да слиза ) такива работи и изведнъж тя охладнява страшно много дарпа се и всичко приключва пак до там... Да можете да кажете че в моя случаи с минаването на интереса ми към нея че незнам какво искам напротив интереса ми се губи защото виждам че е куха лейка лигла матерялистка или нещо от сорта и преценявам че с такав човек няма смисал да си губя времето при положение че на каквато и тема да се опитам да говоря мълчи като пукел и вие да сте на мое място и на вас ще ви отмине интереса даже предполагам че много от вас са били в такова положение... Знам че не съм големия красавец... Но винаги съм държал на качеството от към красотата на една жена.... Така да се каже много подбирам... И може би там ми е проблема незнам но пък и не мога да се хващам с всяка която поиска или прояви интерес към мен... Също и друго не мога да разбера когато някое момиче очеизвадно по какви ли не начини показва че ме харесва а примерно е приятелка на моя позната и я виждам че е свестна и го казвам директно че просто нищо няма да излезе тъй като не искам да я наранявам защото знам какво е да страдаш да си с някой и на него да му е все тая за теб и съответно тя започва да злорадства по мой адрес.... а не оценява факта че който и да било друг ще се подиграва с чувствата и или поне повечето.... ще я минат през кревата и ще си я запишат като поредната броика.... а тя ще страда и ще му търчи по него... това също не го разбирам... като цяло половината около мен не могат да ме понасят тъй като каквото имам да казвам си го казвам в очите независимо човека как ще се почувства било то добро или лошо мразя лицемерите и лъжите такъв съм какъвто съм си самия аз без маска без нищо предпочитам с изкреностт да си спечеля 1 приятел/приятелка от колкото с лицемерие 10 но точно поради тази причина ме ценят като човек другите 50 процента и имат много голямо уважение към мен... малко се отнесох по темата за което се извинявам.... Ще ви бъда благодарен да чуя някой друг съвет... или мнение на хора който са били в подобна ситуация мерси предварително дано да не сте се отекчили много докато четете...

Коментари

1.   Здравей!
Хубаво звучиш, но за 25 години би трябвало да пишеш по-грамотно! Извинявай, ама мисля, че ще е добре да си обърнеш внимание, аз май не забелязах изречение, в което да няма грешка...

Птичето

2.   Искаш красива и умна жена, но не срещаш такива, които съчетават тези две качества. Това ли е проблемът ти? :):)

3.   Аз съм на 17 и винаги съм търсела такова момче.. колкото до проблема ти.. може би външния ти вид кара хората да мислят че си бройкаджия.. Попринцип хората си мислят, че всяко атлетично момче/мъж, красиво, излизащо с приятели по дискотеки и т. н е бройкаджия.. НО понякога външния вид лъже!

Теди

4.   Номер 2 права си това търся... номер 3 какво да ти кажа така е да такова ми е излъчването тези който ме познават знаят че въобще не съм такъв... тези който не ме познават незнам как може да са толкова повърхностни че да съдят за мен само по външния вид :(

5.   Птичето е права. Ужасно неграмотно пишеш. Как очакваш да впечатлиш за дълго някоя умна дама с тоя правопис? Не е дребнаво заяждане. Просто човек, който има някакви претенции и уважава себе си, би трябвало поне на родния си език да пише без грешка. Това показва цялостното ти отношение към знанието и въобще към комуникирането с другия.

Няма нищо лошо да подбираш. Човекът до мен също е ужасно капризен на тема жени и е изпорязал доста преди да се срещнем (и още 2 - 3 след това:). С мен е първата му наистина сериозна връзка, почнахме я, когато той беше на 32 (на библейска възраст според някои потребители на сайта:). Защо ти разказвам това? Защото, не винаги, но много често, ако искаш да получиш нещо, което отговаря на критериите ти за идеално, трябва да се примириш с факта, че е необходимо да поизчакаш. На 25 не си престарял, имаш достатъчно време да срещнеш ТВОЯТА дама, но бъди търпелив.

Борония

6.   И аз не можах много много да разбера проблема така че сори ако не това си искал да чуеш, но... Ако намирането на идеалната половинка беше лесно, този сайт и многото други като него нямаше да съществуват и всички хора щяха да живеят в мир и спокойствие. Ако знаех някоя полянка, на която се събират интелигентните, свобони, красиви мацки с които пичове търсещи сериозна връзка имат бъдеще, щях да ти кажа. :) Явно си на ясно колко повърхностни, малоумни и непостоянни може да хората... описваш се като привлекателен млад мъж, който знае какво иска и какво не иска, имаш подход към жените и не си готов да се примириш със "поредната куха лейка", та пак. Какъв е проблема?

7.   Не в баба ти от Каспичан

8.   И аз не виждам проблем... даже ми звучи като представяне и лекинка реклама ;Р Нищо лошо не искам да кажа, де...

9.   Относно правописа, извинете ме но съм свикнал да пиша на латиница много бързо, и когато ми се налага да пиша на кирилица, а то е много рядко допускам грешки...

10.   На мен ми звучиш като твърде принципен човек, който се вглежда в детайла. Сам не си позволяваш да се влюбиш. От друга страна те разбирам, не искаш да правиш компромис с нищо, което смяташ за важно.

Ако си наистина такъв какъвто се описваш като характер обаче, мисля, че бих те помолила да се ожениш за мен :D

11.   Проблемът е там, че когато си харесам някое момиче в началото всичко върви по мед и масло, и изведнъж след известно време, тя винаги се дърпа... Не мога да разбера на какво се дължи това, кавалерствам не си позволявам по никакъв повод да повиша тон, или да ги засегна по една или друга причина... Изслушвам ги... не ги прекъсвам... Дърпам столове отварям врати... и т. н. но имам чувството, че цялото това нещо се обесмисля. При положение че досега нито една не го оценила.... Не малко пъти съм чувал, от общи познати, когато си харесам някоя, и започна по така отношение към нея... Приятелките и забележете изказват коментари от сорта (тая пък за к'фа се взе отварят и врати дърпат и столове и т. н. ) Да ще кажете:това не са и никакви приятелки.... знам... Но ако се опитам, да и го кажа, тя ще реши че се опитвам да ги скарам или нещо от сорта.... Тази завист също не я разбирам... Имам много приятелки, повечето дори по големи от мен, и с тях съм говорил на тази тема. Но може би проблема не е в мен не знам.... Единственото което може би е основния проблем, че ги обсипвам с внимание и това бързо им омръзва...

12.   Какво ти пука какво говорят другите? Бил си лягал с всяка срещната... а дори и така да е, то си е твоя работа! Но те не знаят истината!
Красива и умна може да бъде всяка жена, стига ти да и дадеш шанс, но трябва много добре да знаеш какво искаш.
Желая ти успех и не унивай :)

13.   Аз съм номер 6. Добре, че поясно разбрах ти проблема.
Еми пич както казах по - горе изисква се време да намериш правилната, тази която ще оцени старанието и отношението ти към нея и няма да се влияе от чуждото мнение... особено от това на тъпи патици с извинение, които се пукат от завист. От друга страна има и нещо друго. Жените както искат да им се обръща внимание и да се чивстват обичани и значими, така и НЕ искат някой който парадира с кавалерството си и им натрапва прекаленото си внимание, не бива да ставаш досаден. Според мен нещата трябва да се развиват така: в началото покаваш интерес към нея, кавалерстваш, но не прекалено и НЕ постоянно. Оставяй ги да подишат, да има някаква тръпка, да се чудят - той харесесва ли ме наистина, сега какво ще стане. Като видиш, че и тя проявява силен интерес и вече известно време сте заедно и най - важното, че тя си струва, тогава може вече да я обсипваш непрестанно с внимание и обич, тогава нещата ще са взаимни вече (но не я задушавай). Така де, това е моето мнение, успех с жените, дано да ми е полезен съвета ( все пак и аз съм жена просто за инфо, така че мисля, че съм близо до истината).

14.   12 не ми пука изобщо... те са там за да говорят... Просто имам принципи и заради тях не си лягам с всяка срещната... :)Иначе ми е все тая всеки може да говори каквото си иска...

15.   Номер 6 не знам дали прекалявам или не, когато правя нещо го правя, защото така го мисля и чувствам.... не парадирам с нищо, и никога не съм... както и не правя нищо по задължение... няма сила на тоя свят, способна да ме накара да направя нещо което не искам, и което е против волята ми, без значение за какво става въпрос. Дали в личен, или в професионален план без значение от последствията :)

16.   Ами след като нямаш никакво намерение да опиташ друг подход или да се постараеш да промениш нещо в отношението си за какво търсиш съвети и се оплакваш? Стой и си чакай :)

17.   16 търся съвет. Не се оплаквам а СПОДЕЛЯМ разграничи двете неща коренно различни са!!! Обърни внимание на саита СПОДЕЛИ а не ОПЛАЧИ се ;)

18.   Защо търсиш съвет от хората в този сайт, след като не приемаш чуждо мнение? Според мен просто не искаш да приемеш това, че може би вината е в теб, не разбирам защо след всеки коментар коментираш и ти, става една мешавица и каша. Наистина какво целиш? Да ни убедиш, че си отвсякъде 6, но просто съдбата е лоша към теб, без причина ли?

19.   Аз съм шерифът на правописната полиция - за бога, момче, къде си учил, та ти не знаеш да пишеш. Започнах да чета и още на второто изречение се отказах, то бива неграмонтост, ама твоето е прекалено!

20.   Прав е шерифът:) Такива грешки като пълен/ кратък член и пунктуация не ще да са нито от клавиатурата, нито от азбуката.

21.   Съгласна съм с 20, някои грешки никак не зависят от азбуката.

22.   Шерифе, преди всичко това е сайт за споделяне. Не сме учители, нито пък всички сме умни като вас. Всеки допуска грешки. Едни повече, други по-малко. Важно е съдържанието. Като не ви е приятно да четете неграмотно написани историй-не ги четете. Кой ви кара? Тези които наистина искат да помагат и да дават съвети го правят, независимо от грешките.
Надявам се да не бъда арестувана:)

23.   Браво бе, сигурно половината коментари са за правописа и то само за това написани коментари.
Авторе, замислял ли си се, че някои жени може и да се плашат от прекомерно внимание. Естествено, на повечето им харесва да се държиш добре с тях, но чак пък да дърпаш стола и да отваряш вратата на колата за мене е прекалено. Аз това го правя за майтапа. Като се държиш така някоя може да си помисли, че очакваш нещо подобно и от нея, модел на поведение едва ли не, а всеки иска да бъде себе си. А иначе за самата им реакция- това могат да го кажат момичетата в сайта, как гледат на това.

Ale

24.   Авторе, нищо не ти разбрах от историята, защото почти всички мъже, които познавам говорят в повечето време точно това, което и ти. Жената е да е : умна, красива, да е културна и... да, признавам, че тези неща са важни, но я ми кажи - перфектни хора има ли? Може би искаш някоя жена да се нагоди на твоя характер? Може би за това не намираш? Или пък на жените ти не им харесваш? :)) Търси преди всичко ЧОВЕК, защото и външния вид и характера (по-трудно) се променят! Ако имаш ЧОВЕК до себе си- с всичките му ценности и истински качества, независимо как изглежда - ще си доволен. Това е моето мнение. Успех :)

25.   хареса ми историята ти, защото страшно много прилича на моята... Аз се чувствам по същтия начин и не мога да се задържа с едно момче дълго време(повече от 5месеца)поради факта, че всички момчета искат само секс или са уникално прости гадняри и се дърпат като селяни... Досега не сам срещнала и едно свястно момче-те са рядкост... бих искала да се запозная с такова момче като тебе, ако е истина написаното описание. Само, че си малко голям за мене и относно правописа, спокойно не се притеснявай, допускат се грешки... Успех с момичетата дано намериш такава каквато ти е по вкуса! Иначе от кои град си??? (аз няма да си правя реклама и без това и на мене ми се носи много лоша слава, тези които завиждат ме наричат кифла... )това е от мен -Габриела

26.   25 как ти е имеил адреса

27.   26в него не мога да си вляза мога да ти дам скайпа gabito___55

28.   Извинявай, за някой неща в написаното те поздравявам, но пък и малко си противоречиш на казаното. ;)

29.   Жените обичат мъжете на място. Ако прекалено много се лигавиш и им угаждаш на капризите, ще ти бият шута. В днешни дни жените са много еманципирани и искат да са независими. (Забелязвам, че си падаш по алфа жени) Мил жест е да отвориш вратата веднъж, но всеки път... не живеем в 18-ти век. Аз виждам какъв е проблема ти: харесваш алфа жени, но се държиш с тях като с бета :)

30.   Аз съм със същият проблем като твоя, макар и на 22 години. От личните ми наблюдения жените се отдръпват когато се забавиш прекалено много в това да се чудиш тя става ли, не става ли... ще си развалим ли приятелството или нещо подобно.
Затова бих разделил възможните връзки на 2 типа:
бързо развиващи се и бавно развиващи се.
Ако си като мен най вероятно ще имаш късмет в бързо развиващите се връзки, "Здрасти, колко е часът, айде в къщи" но шансът да намериш нещо дълготрайно е малък и ги избягвам.
Другият вариант е да е някоя в твоите среди, сред твоите познати и приятели. там се задълбочаваш повече от необходимото, с неща с които не е нужно да си блъскаш главата. Губиш излишно време и те оставят.