Към мъжете
Здравейте.

Интересно ми е, дали ви харесват ниски (между 150 -160 см. ) и слаби момичета/жени, с малки гърди, малко дупе, сладко лице - тип малко момиче, чисто визуално? Какво си мислите за секс с такова момиче/жена? Възбужда ли ви и ако да - какво по-точно ви харесва в идеята за секс с момиче/жена, с подобна визия.
Ако не ви възбужда и не харесвате подобна визия, може да напишете защо, а може и да подминете темата.

:)

Коментари

1.   Първо- този тип момичета са сред най-търсените. И ще ти кажа защо. Лично мен ме привличат само ниски момичета. Но, ако е ниско задължително с изправена коса. Гърдите никога не са били от значение, но дупето да. Ако е много много слабо е кофти, но ако средно е супер. А ето и най-важните неща в жената.
1. Усмивката
2. Косата ( да е винаги ухаеща на хубаво )
3. Да не слага много грим
4. Да умее да говори правилно. Да няма селяндурски изкази. Да не псува. Да не пии като казак.
Всичко друго е без значение.

2.   Да, защо не. Аз съм имал връзка с такава мацка и всичко си беше наред във всички направления, които си изброила.

3.   Предвид факта, че съм мъж висок 165, да, такава като теб би била идеална за мен, и да, харесвам слабите момичета/жени, и даже смятам за адски сладко ако имат малки гърди.

4.   До номер 1
Защо ниските жени да сме с изправени коси?
*Не аз съм ти сложила една звезда.

Писах темата с идеята да науча, как мъжете възприемате жени с подобна визия, но само сексуално, не става въпрос на връзка, защото е ясно, че нещата са комплексни когато избираме партньор.

5.   Това не е ниска, а нормална жена. Това, че повечето днес са с мъжки ръст е отвратителна мутация, която развива женското тяло до това на животно.

6.   Понеже си падам леко педофил (по-скоро хебефил), това е добре дошло за мен да правя секс с момиче, което изглежда като тийнейджърка и в същото време да нямам проблем със закона. Иначе малките гърди са някак сладки.

Между другото майка ми е на 55, висока 164 и когато е била ученичка, е била почти най-високото момиче в класа си. Всички над 160 са се смятали за сравнително високи и това само преди няма и 40 г. Тогава нормалния женски ръст е бил 155 до 160. А сега като ги гледам почти всички момичета са поне около 170 и нагоре. Вече рядко виждам момиче под 168 да речем. Преди 40 г. 170 си е било направо доста висок ръст за жена. Явно прекаляват с хормоните, които дават на животните и от там ги приемат и хората. Искам да ти кажа, че това всъщност си е нормален женски ръст.

7.   Не знаех това за ръста, че преди години е бил по-нисък за жените. Майка ми беше 160 см., а баща ми 170 см. Харесвам дребни жени, нямам проблем с ръста си, но написах, че съм ниска, защото всички около мен са високи или много по-високи.
За мъжете (поне тези, които са ме сваляли), не е било проблем, че съм 153 см., някои от тях са били доста високи (183 см. имаше и един 192 см. ) и много им се чудех, как не им е странно да са с мен, как изглеждаме отстрани, пък и те винаги са изглеждали по-големи на години, отколко са били (между 30 и 37 г. ), а аз с моята външност на дете, винаги съм имала чувството, че съм неподходяща за мъж, който има вид на голям мъж... не знам как да го обясня. Мислила съм си, че на моите години или с по-младите момчета ще имаме нормален вид като двойка, но пък с тях нямаме много общи интереси и са млади за семейство..
Друга мисъл, която понякога ме притеснява е - защо тези мъже не харесват жени... Жени, а предпочитат такава като мен, с по-детска визия и нямам типичното женско поведение... За двама от тях разбрах, че имат фетиши, които са свързани с по-малки момичета (нещо като номер 6), но не съм сигурна, объркана съм и се чудя дали мъжете, които ме харесват са нормални... Не искам да звуча груба, но не знам как да обясня това, което изпитвам :(

8.   Това са перфектните мерки за жена, мечта за всеки мъж. Повечето жени днес са много грозни, мазни, подпухнали, сланинести и с целулит. Рядко се виждат на плажа жени с перфектни тела. Това, че жените са станали по-огромни от преди говори за женска мутация и е предпоставка за отвращение на мъжете към женското тяло. За това мъжкото либидо е намаляло значително, и жените вече не представляват голям интерес за мъжете, които намериха заместител във виртуалния свят! Днес повечето жени са заразени с феминизъм и отблъскват мъжете с огромните си претенции за голяма женска стойност, без да имат реално покритие!

9.   Какво да ти кажа, те хората са го казали: висока жена за парад, ниска - за креват.

10.   Аз съм висок 185.

Ако питаш дали ще имаж мъжко внимание - да ще имаш. Жените нямате този проблем.

Колкото до другото аз предпочитам малко по високички, но всичко е въпрос на момент и впечатление защото съм харесвал момиче с тази височина, къдрава и руса - все неща дето не са ми фетиш или "от тези дето ми допадат".
Винаги чернокосите имат някаква слабост при мене - по ми харесват.

Колкото до другото - цици съм на принципа добре оформени запълващи шепата. Ако са по малки не ме тревожи, но за задника нямам компромиси.
Както вие искате да сме с широки рамене и по малки кръстове, така аз съм силно привлечен от пищни и оформени дупета (повтарям дупета - не увиснали и плоски задници) с типичната за жените извивка в талията, минималистичен грим и непросташки характер. Толерирам даже и пушачи.

А сега е твой ред - честно ми кажи какви момчета предпочиташ.

11.   Ниските жени ме побъркват. Такива мънички и невинни и ми иде да чукам, да чукам, да чукам...

12.   И аз си падам по по-ниски и по-слаби жени. Няма нищо по-хубаво от това да правиш секс с такава жена. Представяте ли си някоя едра жена да се качи отгоре ми? Как ще се почувствам с моите 65 килограма? Никак няма да ми е приятно.

14.   До 10

Няма значение, темата не е за това аз какво харесвам.

”Възбужда ли ви и ако да - какво по-точно ви харесва в идеята за секс с момиче/жена, с подобна визия. ”

”аз с моята външност на дете, винаги съм имала чувството, че съм неподходяща за мъж, който има вид на голям мъж... ”

”Друга мисъл, която понякога ме притеснява е - защо тези мъже не харесват жени... Жени, а предпочитат такава като мен, с по-детска визия”

Това са въпросите, които ме интересуват, но... не намерих отговор :( Четох в Quora, то е като сподели, но на английски, там мъжете са написали някакви неща, но пак не е точно това, което ме вълнува.

15.   №14, авторке, миньончето или портативното гадже излъчва особен сексапил. Обърни внимание какви жени се рекламират в еротичните списания, а и няма мъж, който да отрече, че проститутките са с изваяни тела и с малки габарити, за да ги избират мъжете за платена любов. Малолетните са много предпочитани, но законът го забранява. Мъжкараните са отбягвани от мъжете и трудно си намират мъже за съпрузи или за секс. Огромните жени са отблъскващи, а видимо целулитните създават впечатление за нечистоплътност. Но, както са казали мъдрите хора: - "За всеки влак си има пътници"!

16.   До авторката - номер 10

Аха, ясно. Просто си търсила валидация и комплименти. Доста типично бих казал.

Дано това е погъделичкала егото ти достатъчно и е отговорила на въпросите ти.

17.   До 16

Не знам на колко години си, предполагам си около 20 годишен, защото вашето поколение е свикнало на онлайн комуникацията и сигурно момичетата около твоята възраст си вдигат самочувствието от анонимни похвали, но не и аз, за мен е без значение, че някой непознат в интернет е написал как харесва ниски жени с детски вид, всъщност - тези отговори не са ми полезни, аз питам други неща, но нямам подходящи събеседници.

Поздрави на всички и чао.

18.   "Ако не ви възбужда и не харесвате подобна визия, може да напишете защо, а може и да подминете темата."

Авторке, задала си този въпрос, и си получила отговорите. Отговарят ти мъже и казват защо предпочитат малки, слабички, нежни и красиви жени. Ти явно искаш да разбереш дали има мъже, които не харесват подобна визия? Възможно е да има, но ще са много рядко. Все едно да попиташ месояден мъж, дали предпочита да яде овче месо пред агнешко?!
Задай си точно въпроса, за да получиш точно и отговорите!

19.   11 е видът дегенерат, който с чиста съвест бих изкормил на улицата. Сигурно и към 15-годишни момичета не може да погледне без после да си бръкне в гащите. Животно подчовешко.

20.   Имам една позната точно такъв тип. Голяма сладурана. Има сексуално привличане. Но въпреки това някак я възприемам като малко дете и не мога да се отпусна нормално около нея. Примерно ако сме в компания все гледам да не пускам прекалено сексуални шеги и тн. Въпреки това обаче съм мастурбирал мислейки си за нея и дупенцето ѝ, което е доста секси. После обаче се чувствам като педофил, въпреки че тя отдавна е минала 18. Хаха, кво друго да кажа... Кефи ме каква е малка и че в леглото лесно ще мога да си я подмятам насам-натам. Но не ме кефи че прилича на дете... Та така - фифти-фифти съм.

21.   До 5 - да бе, 150см било нормално. Ти в ученическа възраст ли си или не знаеш колко е 150см ръст? Малко по-надолу и минава в графа дете или джудже. В добавка - ниските жени са симпатични като са млади и слаби. Но като остареят и надебелеят стават едни неприятни кюфтета, а при липса на ръст, килограмите бързо се трупат настрани.

22.   Целулитът и височината нямат връзка, както красотата и височината.
Авторке, повечето мъже тук казват истината, просто нямат смелост да я признаят цялата Най-много е посмял да разкрие номер15, особено конкретно първите 5 реда от изказването си, надолу идва малко баластра, не че не е вярно.

https://www.express.co.uk/news/uk/1090943/Alesha-MacPhail-aaron-campbell-named-murder-rape-bute-convicted-glasgow-high-court

23.   Зарекох се да не чета коментарите, защото не получавам отговорите, които ме вълнуват, но ето, че пак трябва да обясня, номер 18

Искам да знам ЗАЩО ГОЛЕМИ МЪЖЕ, СЕ ЗАНИМАВАТ С ЖЕНА, КОЯТО ИМА ВИЗИЯ НА ХЛАПЕ? Споменах, че двама от тях си признаха, че са фетишисти и харесват точно така изглеждащи момичета, малки, слаби, с мили лица и глас, в рокли, къси панталонки, харесват малки стъпала, и т. н., но едва ли всички са фетишисти, ето например, онзи ден, един мъж на 45 г. ме заговори, уж да ме пита за часа, аз спрях да си извадя телефона, за да му кажа, казах му и той започна да ме сваля, покани ме на кафе, отбеляза, че му приличам на ученичка, даже като разбра на колко съм години, видях някакво разочарование у него, освен учудването... Много такива случаи имам. Приятелки са ми казвали, че имам вид и звуча като послушна, и наивна женичка (точни думи), която е лесна за манипулиране, и контролиране, но оставям настрана моя характер в случая. Интересува ме, какво се върти из главата на един мъж, над 30 годишен, който вместо да си хване за приятелка, някоя с вид на жена, решава да се занимава с някоя, която смята за 15 годишна. Не говорим за търсещи секс, да и такива е имало, но не се занимавам с тях, говоря за мъже, които искат да имат връзка с мен, а за мен е изключително странно да бъда с голям мъж над 30 годишен, но това е друга тема. Не се ли чувстват сякаш са с дете? Затова питам за секса с така изглеждащи жени.

24.   До 22

Горкото момиченце :(
Но виж, този младеж е садист и сигурно има всякакви отклонения от нормалното поведение.

”Campbell has now been unmasked as a deranged teenager who tortured and skinned cats and enjoyed playing violent video games like Fortnite”

По принцип, садизмът и мазохизмът имат в основата си - сексуалност (поне според Фройд), също така - серийни убийци като Тед Бънди, например, са сексуални садисти, но... какво излиза, че някои мъже предпочитат жени, които да са лесни за доминиране и в случая, детската визия се асоциира с беззащитност? Добре, всички ли с такива предпочитания са подсъзнателни педофили?