Зле ми е - от любов..
Нали любовта било най-хубавото чувство, а аз нищо хубаво не видях.. Познавам го почти от година и честно казано в началото не му обърнах внимание. Работим заедно и от там тръгна всичко.. от майтап или от скука не знам.. Започнаха се едни мили думи, прегръдки, искал да ме вземе за по-дълго, кани ме у тях. Колегите започнаха да се базикат и началника ми имам чувството, че нарочно ми прави различни смените от него, за да не се виждаме. Когато той почива, аз работя и обратното.. А аз постоянно искам да го виждам. Казах си, че всичко е игра, все пак той е доста по-голям. Започна да ми пише по-често, искаше да се видим извън работа, но аз отказах.. просто се уплаших, после съжалих.. Доста хлътнах, вече не мога да се позная.. Почти не ям, не мога да спя ( а аз спах постоянно преди, винаги когато имах време), тъжно ми е, мислите са ми при него.. пише ли ми някой, веднага поглеждам, макар да знам, че няма да е той. Чак така не съм се чувствала и не ми минава.. Дадох си време.. не влизах в социалните мрежи, за да не го виждам, просто исках да свърши това, което дори не е започнало.
Той е много непостоянен.. Понякога пише и говори толкова мило, прегръща ме.. после с дни НИЩО? !
Говорили сме си.. няма си друга, няма деца, просто бил много зает, прави ремонти..
Как да се държа? Какво да правя? Не мога повече така.. това си е мъчение.. Ясно е че се харесваме, всички го виждат.. само където не можем да си го признаем на сериозно. Всичко е шега, а и двамата сме сериозни хора. Любовта страхливци ли ни прави?

Коментари

1.   Ами, гони си го. От опит ти казвам. Пак може нищо да не стане, но поне ще знаеш, че ни си стояла бездейно, докато шансовете ти са отминавали.

2.   на същото мнение съм. действай. няма какво толкова лошо да се случи. няма как да знаеш какво ще се случи, без да пробваш. нещата са такива.