Чувствам, че е моя човек, но е женен.
Какво бихте направили в моята ситуация? Жена съм на около 25 г и любовния ми живот досега е преминал през няколко краткотрайни, но приятни връзки и някои дълготрайни, но не чак толкова хубави.. По принцип трудно може някой да ми влезне в главата и то човек, който дори и не познавам.. Та.. работя на място, където всеки ден минават хиляди хора, някои от тях се опитват да ме свалят, говоря за мъже с поне 10 или даже и повече години разлика. Мъже без жена, без семейство, които си мислят, че с тъпи шеги и ”влюбен” поглед ще им се хвърля в обятията. Направо ми се повръща от тях. Обаче отначало идваше едно момче, което още от първия миг, като го видях и не престанах да си мисля за него. На външен вид беше симпатичен, нищо повече. Но буквално имах пеперуди в стомаха, щом го видех целият ми ден се оправяше, даже без кой знае какво да сме си казали. Понеже в определени дни го виждах, нямах търпение само заради него да отида на работа. С течение на времето исках да разбера и името му имах намерение да му пиша, да рискувам, пък каквото стане.. и опа греда.. женен с дете. И тогава превъртях, стана ми отвратително гадно.. много даже.. Не знам как така може да не познаваш даден човек, а да си мислиш за него постоянно и да ти е гадно, че той е женен!? .. Това ме спира определено, не бих си позволила да развалям семейства за нищо на света, смятам че съм много сериозен човек и това е една граница, която говори много! .. Но мислите ми са само за него, заспивам с мисълта за него и се събуждам със същата мисъл.. вече рядко се появява на работното ми място, но това не ме спира да мисля.. МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ историята ми, искам даже човека, за когото говоря, ако се припознае в историята (разбира се ако е читател тук ) да драсне един коментар..

Коментари

1.   Ако само по външния вид съдиш,че е твоя човек по-добре порасни още малко,смени 1-2-3 гаджета и ще разбереш дали външността прави човека за теб!

2.   Вярно ли си на 25?

Държиш се като на 15. Влюбена си в идеал, а не в реален човек.

Ще ти мине.

3.   "Пеперудите" са повлияни от хормоните. В този момент ги изпитваш към него, но спокойно можеш да ги изпитваш и към други мъже. С времето (кратко или дълго) преминават. Не се заблуждавай. Те далеч не са гаранция, че това е "твоят човек". "Пеперудите" са нагон, а нагонът е важен, но далеч не е единственото условие да си паснеш с даден човек за сериозни отношения. Освен това нагонът ни може да бъде предизвикан от много и различни хора, а подходящият партньор за нас изобщо не е само един възможен. Това е заблуда! Важното всъщност е това, което изграждаме с един от подходящите.
Правилно решение е да стоиш настрана. По-добре е да всички. А и как може да си сигурна дали той би ти отвърнал? Няма как да разрушиш семейство, ако той не го допусне. А ако отвърне, докато е женен, подходящ ли ще е изобщо? Ако е разведен, е едно, но женен?
Изобщо - хормоните замъгляват иначе трезвата ти и разумна преценка.
Имаш време за всичко, така че се успокой. Нещата ще се наредят. :)
Ж31

4.   Чувствала тя, че бил "нейният" човек? ! Не е твоят, на жена си и на детето си е! И да стигнеш до там да те из-ука и да му станеш любовница, пак няма да е 100% твой. Чети тук колко такива, дето са се хванали с женени хленчат, че мъжете само ги ползват за секс, а не се развеждат и не се женят за тях. Ако ти харесва да си такъв парцал, продължавай, ако не, избий си го от главата и запомни - не се занимавай с женени.

5.   Ж32
Влюбена си в нещо, което пе съществува. Ако познаваш този мъж по-добре или ако заживеешрспнего може да намериш доста пеща в него, които биха те отвратили. В момента ти не го познаваш и не знаеш много за него, а попълваш празнотите с твоите мечти. Примерно представяш си колко мил и галантен е и какво би направил или как би говорил на среща, но той ако се видите няма да направи нищо от това.

6.   Влюбена си в представата за него, а не в него. Ако го опознаеш може да се разочароваш много и ще се чудиш какво те е привлякло толкова.

7.   Влюбила си се, случва се на всеки. Наслаждавай се на тези моменти, защото не се случват често в живота.
Много ме развесели с предложението и момчето да пише, ако се е припознало в историята. Ако имаш надежда това да се случи, напиши малко повече данни за това на какво място горе-долу работиш и в коя част на България. Иначе, все едно търсиш игла в купа сено.

8.   Не се излагай. Просто хормони. Ще ти мине. Пий бял равнец.

10.   Е, не, не е твоят човек.

11.   Хахах, номер 8 - много симпатичен коментар :)

Авторке, имам четиво за теб

http://www. spiralata. net/kratce/index. php/polezenpat/133-bliznaci1

12.   Като дойде пак му кажи "искам да ме чукаш здраво, не издържам". После каквото стане.

13.   О! На разгонена дама никога не бих отказал!
Жалко , че не съм "твоя" човек... :)

14.   Здравей, мило момиче.
Аз съм жена малко по-голяма от теб и в момента съм във връзка с "точния човек "... :(
Разбирам те какво искаш, да кажеш и какво чувстваш, но по-добре не се захващай и не очаквай "той", да се припознае и да те намери в този сайт ( леко детинско е

15.   Само не разбирам нещо.... над 70% от пишещите тук твърдят, че непременно ще се разочарова някой, който е влюбен в човек, който не познава толкова добре.... Това означава, че над 70% от хората във връзка са разочаровани от половинката си, което е пълна измислица. Е и, то си е дефакто смехотворно. Само защото вие, които твърдите това, не понасяте нечие хъркане, невдигане на капака на тоалетната чиния и прочие, не значи, че всичко сме такива. Аз може безумно да съм влюбена в човек, който бегло познавам, и все пак да допускам, че не е идеален робот, а жив човек със своите специфичности. По вашата логика излиза, че не трябва да обичаме, щото видиш ли някой хъркал много.

16.   Щом е женен, не е твоят човек. Нечий друг е.