Строги родители...
Здравейте. Сега ще ви разкажа моята история и много бих желала да ми дадете мнението си... Аз съм момиче на 21. Наскоро на рождения ден на най-добрата ми приятелка се “забих” с най-добрия приятел на гаджето и. ( тогава се запознахме и мога да твърдя, че не е било “нагласено сватосване” ) И така, момчето взе, че много ме хареса, изпрати ме до нас с такси, поиска ми ФБ и даже, още докато си казвахме довиждане, ми каза да му пиша “дали съм си влязла вкъщи “. След което на другия ден последва цял ден писане, много искаше да се видим, но аз бях извън града и така се видяхме след няколко дни. Постоянно ми казваше колко много ме е харесал ( като цяло доста ни съвпаднаха характерите), след като излязохме първия път на среща започна да си прави планове за няколко седмици, че даже и месеци занапред къде да ходим и какво да правим , искаше постоянно да си говорим, искаше да му снимам какво правя и т. н с прости думи сякаш си бяхме гаджета от месец, два. Постоянно обясняваше на приятелите си разни неща за мен, не спираше да им говори.. беше си залепил (всеки го казваше - и неговите и моите приятели). Мина около седмица (излизахме всеки ден), в която ми правеше малки подаръчета като цвете, шоколад (и аз веднъж му дадох нещо символично) и към 6-7 ден искаше да ходим на дискотека с приятелите му. Запозна ме с тях, всичко беше чудесно, докато не му предложих да отидем в нас. Той малко се притесни изглежда и не можа да му стане, при което като всяко момиче аз се разочаровах понеже търсех проблема в себе си и съответно се отдръпнах от него (на следващия ден бях по-студена). Въпреки това, той не се отказа поговори с мен, каза че много ме харесва и пак всичко беше ок. Докато след няколко дни пак излязохме на кафе и щяха и приятелите му да дойдат. Преди да дойдат той ме попита дали искам да ходя с него и родителите му на вечеря, при което аз малко се шокирах понеже всичко това се случва за 2-3 седмици и някак си ми беше рано, но съвсем нормално му обясних, че още не съм готова за среща с техните. Той се съгласи и приключихме темата, след което дойдоха и приятелите му. Всичко беше ок, но докато си тръгвахме от кафето той стана някак си по-хладен. Помислих си, че нещо не е останал доволен от това, че ппц не обичам да се целувам като съм с приятели и гадже на кафе + че съм малко срамежлива, но си казах, че си втълпявам, естествено. Разделихме се и той отиде на въпросната среща с родителите си, при което ми писа да ми каже, че “няма да ми пише в ресторанта понеже няма обхват”. Попринцип не съм от хората, които обичат да си пишат 24/7 още по-малко като знам, че той ще е на вечеря с родителите си. Минаха няколко часа и той ми писа за лека нощ, но определено беше доста хладен. Помислих си, че е изморен и просто си легнах. На другия ден като се събудих той беше на линия и не ми писа ( а това не се беше случвало досега), но имах работа и не обърнах внимание. След няколко часа ми писа и продължаваше да е “странен”, едвам се нави да излезем, а това никога не се беше случвало. Като се видяхме вече наистина беше друг. Дойде в нас и доста се разгорещихме, но поради МЦ нямаше как да правя секс с него. Той изглежда доста имаше желание понеже започна да се “пипа” докато се целувахме. В един момент ми дръпна ръката да се включа, но наистина не бях ин дъ мууд( както и на него му се случи при първия опит ). И просто се дръпнах. Той нищо не каза, успокои се малко, след време стана да запали една цигара, предложи масаж да ми направи и аз се съгласих, легнахме си и така. Но понеже той е на 19 и има вечерен час ( има доста строги родители) стана време да си ходи. Предложих му да го закарам (изненадах го с малък подарък), но той реагира супер студено и тогава вече усетих, че става нещо. Откарах го и после той така и не ми писа ( само за лека нощ) На другия ден като станах видях на съобщение “не искам да го бавя повече” “ не мисля, че ще се получи между нас”, “не търся сериозна връзка”, при което бях просто шокирана. Първото, което е той беше човека с големите планове най-малкото в деня, в който ми написа това щяхме да ходим на концерт, на който той ме покани две седмици по-рано и даже беше поръчал еднакви тениски за прословутия концерт, второто, което е нормално ли е да искаш да поканиш някого на вечеря с вашите при положение, че “не може да бавиш повече факта, че няма да се получи между нас” и някакви такива. Наистина не знам как да реагирам и какво да мисля... съсипвам се да търся проблема в себе си понеже как нещата се влошават толкова за 24 часа? Като поисках адекватно обяснение то беше “Еми нашите като ми казаха да те поканя и осъзнах, че не искам нищо сериозно с никого “. , но за мен нещата просто нямат връзка.. трябва ли да търся проблема в себе си? Или възможно ли в строгите му родителите са му направили проблем за мен?

Коментари

1.   Мила, има два варианта за ситуацията.
Това малко ми звучи като тази, , нова, , порода момченца дето си отгледахме-недораснли, не знаещи как емоционално да постъпват в дадени ситуации. Твърде вероярно е просто да е искал да спи с теб, и затова да е вложил цялата си енергия, за да го постигне, да си паднеш по него и лесно да паднеш в капана. Не е успял, обаче, двата опита са били неуспешни и се е отказал- омръзнало му е да се прави на романтик с гадже.
Другия вариант е, да се е изплашил, не си искала да се срщешнеш с родителите му, решил е че нямаш нищо към него и е решил първи да действа

2.   Съгласна съм с номер 1, като само ще допълня, че който и от двата варианта да е, студенината ти го е отблъснала.
Не си го подкрепила, като не му е станало, не си му дала възможност да опита отново, и то без да му кажеш истинската причина. Има защо да се чувства обиден и отблъснат.
Но няма причина да се чувстваш виновна и да съжаляваш, ако е валиден първият вариант. А ако е вторият, един хубав, откровен разговор може би ще оправи нещата.

3.   Съгласна съм с 1-ви коментар. Този тип просто не знае какво иска. Я да се оправя! С нищо не си заслужила да се тормозиш!

4.   Намери си стабилен мъж, какво си се хванала с тоя пъпчив пикльо?
На 19, с вечерен час. Нямам думи. Явно е някое мамино синче, не ти трябва такъв.