Отворена връзка = унижение
Да. Чувствам се по зле и от проститутка. Все пак тях никой не ги унижава. Идват, плащат им, при това правят секс със презерватив. От мене обаче се изисква повече. Секс без презерватив, ако иска да си свършва в мене, ако иска анален секс, пълна програма. Всеки път трябва да си поискам да е по бавен и нежен сексът, което пак няма да е за дълго, щото друго си е да си големият ебач и да клатиш Здраво. Днес ми каза едва ли не, че съм задръстена. Поиска ми снимка на една моя позната и го питах защо. След като се направи на ударен ме пита ревнуваш ли. Той е с голямото самочувствие, че всички го ревнуваш явно. Казах няма за какво, то да имаше чувства, да имам за какво да ревнувам поне, а ти като гледам не ме и харесваш. Основно аз го търся. Той го раздава недостъпен, готин, страхотен. Проси си комплименти, например да му кажа, че му е голям. Изпроси си и този. Замислих се и казах ок, може малко да ревнувам, но мъничко, нищо особено. Изравни ме със земята. Каза мислех те за по разкрепостена, а тва е яко олд скуул. Та вече и задръстена се почувствах. Докъде трябва да стига толерантността ни? Няма ли граници наглостта на мъжа? Иска свобода, даваш му цялата и те мачка. Иска удоволствие, даваш му всичко и те обижда. Утре ще ми каже айде да си направим тройка с тази, после ще каже абе с нея ми е по яко и ако имам нещо против ооо ма ти си яко олд скуул. Напоследък всички са много модерни и готини. Иска да е с най яката мацка, ма всеки да си е на някъде. Иска да получава всичко, но ако го питаш как мина партито, ще ти каже държиш ми сметка. Та... Проститутка да бях, щеше да ме уважават повече.

Коментари

1.   А ти защо се занимаваш с него изобщо?

2.   Защо стоиш в тази връзка след, като се чувствал така? Освободи се и виж какво ново ще ти предложи живота, повярвай в хубави отношения между хората и в любовта и ще ти се случи ти да бъдеш обичана!

3.   Ти самата не се уважаваш, щом поддържаш отношения с такъв мъж. Не смяташ ли, че заслужаваш повече?

4.   какво означава отворена връзка? само секс ли? На колко години сте? Защо търпиш това? И къде за бога го намери този?

5.   Знаеш, че сама си си виновна. Аз не съм правила така като теб и не бих, така че нямам и какво да напиша.

6.   не е луд който яде баницата, а който му я дава. Не виждам да те е принудил да му даваш да те чука както и когато иска, да се държи както иска, а в замяна да не получаваш нищо. Хората се държат с теб така, както им позволиш, ако допускаш да те третират като парцал, ще си парцал, ако имаш уважение към себе си, и те ще те уважават

7.   Като чета изпитвам погнуса и от двамата, от него защото е боклук, а от тебе защото явно си също такъв, щом го търпиш.

8.   Ами ти защо се оценяваш на това?
Я го разкарвай на секундата и го блокирвай отвсякъде и без да вярваш на обещания и лъжи. Защо бе, защо се унижаваш така долно. Еми като си олд скуул да ходи да си намери някоя, която да го удоволетворява. Евтино те манипулура, а ти седиш и се мачкаш и унижаваш.
Той е комплексар и наглец, разбрал е че може да те манипулира и да го задоволяваш сексуално и те действа. Такъв заслужава шут и да е мъртав за теб вовеки.

9.   Аз не бих била с такъв мъж, заслужаваш повече.

10.   Здравей, не заслужава нито една жена такова държание! Ясно е, че твоят''приятел'' те използва за секса аз не бих дала така да се отнасят с мен! А и е много важно всяка дама да се пази на него явно не му пука какво искаш ти и дали ще ти направи дете все му е тая. По-добре го зарежи и не го търси обичаш не обичаш използвана си и той не иска нищо повече от теб! Сигурна съм, че дори се забива с други мацки ако е така не знам какво чакаш.

11.   Боже, от къде ги намирате тия тъпаци? Ти с тираджии ли движиш?!
Или това е някаква пълна измишльотина?

12.   Ъъъ, защо се занимаваш с олигофрени? Това, че търпиш такъв човек, не говори добре за теб и умствените ти възможности.

13.   Като се водиш по хипергамията, така ще е - ще търпиш унижения.

14.   Не разбирам защо се оплакваш. Сама си се съгласила да водиш такава връзка. Като не ти харесва, защо търпиш? Заради единия секс който не само че не ти харесва, ами на всичкото отгоре само ти го търсиш? Ти глава нямаш ли? И защо сега всички мъже са виновни? И жените трябвало да търпим? Пълни глупости говориш. Търпят тези които искат, аз не бих търпяла смотаняк който не го бива в леглото. Още по-малко бих си правила труда да го търся само аз. Ама ти наистина си задръстена малко щом го търпиш тоя комплексар. Щом толкова искаш секс, ами хвани си някой свестен който да те уважава, да го бива като любовник и да те търси. Или си купи вибратор. Ама недей да обвиняваш останалите заради твоите неудачни решения.
Аз съм имала няколко такива връзки, всичко беше ок. Възпитани хора, уважавали са ме, никога не са ме карали да правя нещо което не искам, не са се държали като комплексари, в леглото внимателни, гледали са да ми е хубаво... Значи хващате първия мъртво пиян кретен който засечете да ловува на бара, и после се оплаквате. Ами нелепо е.

15.   Влюбила ли се в тъп селянин "плейбой" с детско мислене и комплекси даже. Това е толкова често срещано днес, ама иначе ви е скучно и се изчерпват връзки и там както го наричате. Унизена си от себе си, че търпиш такова отношение. Не знам какъв ви е филма, ако някоя се гарви с мен така директно всичко приключва моментално. Аз бих нарекъл твоето състояние емоционален мазохизъм.

16.   Всъщност унижаваш сама себе си. Никой не те кара на сила да си с него. Щом продължаваш да си с него, значи негласно се съгласяваш на тия условия.

17.   Сама се унижаваш, а той просто се възползва от твоята ниска самооценка и зависимост от него. Просто се вземи в ръце и сложи край. Иначе рискуваш да си така с всеки, и да си изтривалка. Единият секс заслужава ли си да си кош за отпадъци на всеки?

18.   Шут в задните части и да си търси друга будала

19.   Четох, четох и четох и се изнервих. Много себеуважаващи се извъдиха в тази тема. Оо как е могла да допусне някой да се гаври с нея по този начин? Аз никога не бих допуснала!!! Ок, вие не бихте, но има хора, които допускат. Мисля, че това не прави авторката умствено изостанала. Влюбила се е в садистичен комплексар. И дайте сега да я екзекутираме! Авторке разбирам как се чувстваш наистина. Искаш да му се докажеш подсъзнателно и все едно да го спечелиш. Просто чрез действията си този човек те манипулира и ти си мислиш, че това е любов. Мъжете са много манипулативни създания и умеят да ни влияят. Била съм с такъв болен и се отървах. Можеш и ти, сега си мислиш, че няма да можеш, но се опитай. Дай си шанс, не е гаранция че след него ще срещнеш нормален, но си струва да опиташ.

20.   акъл и цикъл ако не дойдат навреме - не ги чакай.

21.   Тъй, тъй! Много баби, хилаво дете! А, е лесно да се дават съвети, без съветващите да са потърпевши. Авторке, такава ще е съдбата на повечето притежателки на вагини! Сърди се на еманципацията, а тя освободи и мъжете от задължения. Демокрация, какво да се прави, а и женската "независимост" от мъжете била факт в 21 век. Не се чуди на случващото ти се. Това е доказателство, за истинската стойност на женския пол, след женската еманципация! Колкото до най-древната професия, то тя си е още много актуална. Днес жената не може да предложи друго на мъжа, след като вече не ще да ражда, да отглежда деца и да се грижи за дома. И от там следва въпросът.... за какво му е изобщо жена на мъжа, освен за удоволствие, безплатно или срещу заплащане.?

22.   Не е нужно такива връзки да са унижение, ама основно това се случва. Ако с човека не сте на една вълна, ако единият е по-емоционален- край с него. Ти не просто си се съгласила на такива отношения, ами си го направила с човек, който сякаш не заслужава и ръката му да хванеш.
Сексът е за двама, до голяма степен е въпрос на пасване на предпочитанията. Ти го искаш бавно и нежно, той го иска грубо и перверзно. Вие явно не се обичате, нямате разбирателство по между си и само ти си склонна на компромиси. Няма как да се получи. Бориш се със себе си, затова се чувстваш унижена. При каквито и обстоятелства да правиш секс, ако си съгласна с всичко случващо се в леглото, ти няма да се чувстваш унижена, но правиш ли го почти насила, все ще ти се струва много унизително. Спри да търсиш онзи великия "играч", няма да се издигнеш в ничии очи, ако си по-перверзна. Няма нищо лошо да си разкрепостена, но трябва да ти идва отвътре, а при теб специално с този мъж, не е така.

23.   Аз отворената връзка я разбирам така - задно сте, но всеки прави секс и с други и партньорът му приема това. Може и да греша, не ми се е случвало. Но както пише тук, връзката май е отворена само от единия край? Той си прави каквото му е кеф, тя го търпи защото бил готин, модерен и не знам си какъв. Позволява му да се държи с нея като с парцал и после пита докъде трябвало да стига толерантността? Ами при всеки е различно- при едни е нулева към такива наглеци, при други граничи с безкрайност. Да не говорим, че има и мазохисти. И не бързай да слагаш всички в един кюп - има стойностни мъже, добри и внимателни. Ти може да не си попаднала на такъв, номер 19 също, но други са. На твое място не бих продължила с този и занапред ще внимавам по-добре в избора си.

24.   В почти всяко изречение прочитах как ти самата не се уважаваш, почиташ и обичаш.

25.   Човекът смята, че ти прави услуга. Колкото повече даваш, толкова повече ще иска от теб. Не казваш какво точно очакваш от тази връзка.
Не се обиждай, но жена със самочувствие и самоуважение (най-желаните) не бе търпяла такова отношение. Трябва да поставяш граници и правила за минаването им, например:
- анален е висша интимност, 6м ексклузивна връзка
- без презерватив е за ексклузивна връзка
- ако не ти харесва секса, не правите секс

26.   Бягай бързо, докато не си забременяла! Какво ще правиш после сама с бебето? Имах една позната, която беше хлътнала по един "бизнесмен" от другия край на страната. Виждаха се за малко, от време на време, една вечеря, малко секс и пак след две-три седмици. Водеше я на почивки, голяма любов... И като наду корема оня изчезна. Ето ти хубава отворена връзка, ама само от едната страна. Почти съм сигурен, че "бизнесмена" е въртял още няколко такива връзки в други градове. А тя, празноглавката, си мислеше, че едно бебе ще го върже за нея.

27.   Веднъж случайно дочух разговор между две жени на улицата. Едната вика:
- И за какво да съм с него, само да ме ебе отзад и да му мия чиниите ли?

Абе смешно, ама има и резон.

28.   Отворена връзка, само за него, опитай и ти да се заиграеш с някого и виж какво ще последва. Приятелят ти е от този тип мъже дето мислят, че всичко им е позволено само защото са мъже.