Замислям се за семейство, но няма свободни мъже
Жена на 33 години съм. Нямам мъж до себе си, нито съм била женена до момента. Винаги ме влечеше да ходя по заведения и да мисля за козметика и дрехи. От съвсем скоро, обаче, се замислям за семейство. Нещо, което не вярвах, че ще стане. Всичките ми познати вече са семейни и не остана с кой да излизам и да живея както преди. Вечерите прекарвам в интернет и пазарувам онлайн или на място по моловете. Вече започна да ми писва и ми се иска да бъда булка, да забременея и да усетя това чувство, да имам дете, което да осмисля живота ми. Всички свястни мъже вече са заети. Страхувам се, че скоро ще стане твърде късно за мен. Не искам да бъда с мъж на 40г, но само такива виждам свободни или повечето от тях разведени и с деца, а чужди деца не искам да приемам. Искам да е мъж без деца, ерген. Има ли възможност за мен да срещна някой и да създам семейство?

Коментари

151-199 от 199

168.   Добре, че ние нискостойностните обекти ви раждаме деца, че света ще се затрие. И един мъж на 45 изглежда доста по-зле от жена на същата възраст в общия случай и това е толкова очевидно, че спорът е излишен.

169.   166, мъжът (като пол) е най-силното и умно нещо на планетата от вида хомо сапиенс. Носорозите може да са на изчезване, но мъжете са тези, от които зависи благоденствието на всички. Технологии и научен прогрес са все мъжки принос. Вярно е че бият жените, но го правят защото са предизвикани и им се налага да го правят, и го правят, защото могат!

170.   Номер 165 отново вкара мнението без никаква логика. Ако била на 33 и била поддържана, сме щели да точим лиги - хАХАХХАХАХА. Ама чакай макко... тя визията ли ти ражда деца и от нея ли произлиза семейството. Ще се точат лиги до един момент, докато не влезе в леглото. После вече ще си мине по реда, ако не става за нещо по-сериозно. Ебати недообмисления коментар брат. Сякаш визията е най-важна.

Всички ми говорят колко много имало разведени и как не били много щастливи. Вие от къде знаете какво е в главите на хората. Ми аз пък виждам безброй много щастливи хора.

171.   170 - почти всяка добре изглеждаща и поддържана жена, може да се похвали', че са ѝ се пробвали поне няколко сериозно обвързани и/или семейни мъже.

Замисли се.. особено щом като дори и сам казваш, че всички ти го говорят ;–)

172.   168, "вие", нискостойностните обекти раждате децата на мъжете, защото това е в женската "ви" природа! Лошото е, че спекулирате със тази ваша способност и се държите нагло с по-висшия от вас пол! За това в близко бъдеще човешкият род може да продължи (ако продължавате така) и без женско участие, защото отдавна вече има създадена изкуствена утроба и мъжки яйцеклетки. Така че, светът няма да се затрие и без вас! Мъжете са тези, на които се дължи развитието на света, а жените са само крачещи инкубатори-обекти, оито си придават особена важност днес без никакво покритие, благодарение на феминизма, утопична идея, която няма бъдеще! Кой изглежда по-добре (мъжът или жената) е очевадно! Кой си слага тонове грим зада се харесва на мъжете, а и модата е измислена за грозните жени, за да скриват недастатъците по тялото си, а мъжете субективно преценяват, кой обект си заслужава вниманието! Да сравняваш стойността на женския и мъжкия пол е, все едно да сравняваш кое струва повече среброто или златото! Това, че по закон половете са равноправни не значи че са и равностойни!

173.   #172, Всъщност, мъжете имат много малко стойност. Затова и парите им придават такава, сами по себе си са безполезни. Цял живот търсят начини да компенсират това, че не могат да дават живот, затова и са по-изявени кариерно. Един мъж стига за да се възстанови човечеството след някой катаклизъм много бързо, но обратното не е вярно. Жените трябват много повече, затова са и по-ценни. В същото време обаче един мъж няма половата мощ да задоволи една жена, след един-два тека приключва, а тя може още. Затова жените не са предвидени за един мъж. Обикновено трябва поне един за издръжка, другите за секс. С клонирането мъжете вече не са необходими, но пък е добре да има кой да върши черната работа. А и малко им трябва, за единия секс и няколко добри думи, стават послушни роботчета.

176.   Номер 172, щом намираш женското тяло за непривлекателно, а мъжкото за съвършено, очевидно си прикрит хомосексуалист, който храчи по жените, че му измъкват желаните мъжленца...

177.   Еми за това ще си стоите сами бе, Номер 173. И после ще ревете в нета как циврите всяка вечер и не ви обръщат никакво внимание. Дръж си на егото, очаквай внимание, секс и грижовност от него и така... Хахахахахаха и реви в нета колко са лоши мъжете. Само да ти кажа, че свестните са на изчерпване и колкото повече се надуваш, толкова повече ще ревеш. Такива 30 годишни като теб отчаяни дето никой не ги иска с лопата да ги ринеш. Всеки ден някаква ми се включва да ме занимава....ахахахахахахаха. Огаждането на егото ви, не е във ваша полза... жива и здрава да си и избирай мъдро, докато е време. Защото после ще ревеш с глас и ще се молиш за вниманието, на което си се присмивала преди

179.   до 173
Другият път като се счупи нещо около теб се опитай да не викаш мъж да го оправи, защото всъщност е ненужен и сама ще си решиш проблема. Опитай се сама да си : отремонтираш къщата, поправиш колата, отгледаш стока или реколта, подмениш батерията на телефона, поправиш електоинсталацията, смениш гума, нацепиш дърва, отпушиш мивката, инсталираш печка/пералня/парно котле/климатик/ интернет/антена, подмениш плочките, ...мога да изброявам до утре! Като гледам, май безполезното същество е от другия пол, защото освен едното раждане, което е биологично определено и не изисква изграждането на никакви други качества, с нищо не допринся за оцеляването на вида. Светът около теб е заобиколен с неща - измислени и създадени от мъжете в огромната си част. Утре да спрат мъжете да работят и ще се върнеш в каменната ера в рамките на шест месеца...направи си прост експеримент - не използвай вода и електричество 48 часа...и в тези две сфери има жени само в креслата, а не до машините и ремонтите ден и нощ , в слънце и сняг...
Седнала да дрънка глупости тука! Ти защо не родиш ей така на улицата, като ражданоето е супер сила ? Ама не, трябват доктори, болници, лекарства, къща да живееш, някой да те храни докато гледаш детето, някой да му плати после образованието, да го направи човек - все неща от света, съдаден от мъжете , който жените удобно ползвате.

180.   Тука има душевно болен. Дето биел жените. А от бойни изкуства нищо не разбирал. Скоро ще си намериш майстора. Не се гордей с физиката си. Скоро ще я загубиш. Злобните ти коментари доказват, че жените са по-добри и силни и по- точни в живота. Комплексите ти могат да вдъхновят филм за душевно болни в Холивуд.

181.   179 жените не са правили нищо тогава, защото не им е било позволено. Сега повече от всякога жени са шефове на бизнеси. Не сравнявай преди със сега, ВИЕ мъжете не сте ни давали надмощие.

182.   177, май ме обърка с авторката... Не съм ;) Но ми хареса това, което каза за егото. Мъжете искате да сте отгоре... Поправям се, имате *нужда* да сте отгоре. Обаче прекалено много се опитвате да го постигнете като мачкате жените, вместо да изпъкнете с качества. Ето виж 172, беснее, настървен, опитва се да мачка, да принизява и защо ли? Мисля, че като мъж, сам се досещаш. Но и ние жените го знаем. И инстинктивно бива изхвърлен като чуждо тяло от организма.

183.   173, спри наркотика, за да проумееш истината! Жените били по-ценни от мъжете, ама друг път! Давали живот, раждали, пък мъжете нищо не давали?!? Ако мъжът не заплоди жената или не и даде семе за разплод, жената ще ражда само зелени еуглени, чехълчета и венерически болести! Мъжът създава (зачева) живота, а жената само го отглежда! Погледнато хипотетично мъжът е много по-ценен от жената, защото освен, че е по-съвършен, физически по-силен и по-умен, може да се размножава и без женско участие. Чрез Х-хромозомата вече има създадени мъжки яйцеклетки и изкуствена утроба, където оплодените яйцеклетки се развиват като човешки организми. Женски сперматозоиди няма как нито на теория, нито на практика да бъдат създадени, защото при жените липсва Y-хромозома. Така че, човечеството може да продължи и без женския пол, който е вече напълно излишен, че е и вреден с претенциите си за равноправие с мъжете. Женското присъствие на всякъде е вредно и пречи на нормалното развитие на техн. прогрес, а особено вредно е присъствието на жени в политиката. Там има ли жена, има проблеми, а ако няма жена, няма никакъв проблеми. За това с новите технологии мъжете трябва да решат дали да оставят съществуването на жени по света, които само изяждат хранителните ресурси на земята, и напразно дишат кислорода на планетата!

176, хомосексуалистите са все женски електорат. С техните гласове феминистките озурпираха властта и налагат феминистични закони, предизвиквайки истинските мъже да раздават мъжко правосъдие на наглите жени. Женското тяло в същност е много грозно, мазно, заоблено, сбръчкано и целулитно. С този гнусен феминизъм не останаха привлекателни жени, а все мъжкарани, приличащи на мъже, но, не са нито мъже, нито жени. Отблъскваща работа, кое им е привлекателното! Аз съм хетеросексуален и ме е гнус освен от повечето мазни жени и от хомосексуалистите, дето приличат на жени.

180, душевно болно е обществото ни днес! Аз жена още не съм бил, но бъди сигурна, че ще го направя, ако ме предизвика, ама ей на, никоя не смее. Днес жените ядат бой от мъжете на поразия, и това няма как да се промени със закони. Мъжете ще скъсват от бой жените у дома, че и на други места, докато не се проумее веднъж за винаги, че жената не може да командва мъжа, да го заплашва със закони и да се гаври с мъжкия авторитет. Авторката на темата има особени претенции, дето едва ли някой мъж ще иска да задоволи. И не че не може, но не си заслужава, защото претенциите не предлагат нищо в замяна. Освен красива, жената трябва да е и добра домакиня, готова да стане майка и да отгледа децата на мъжа до нея. Ако си мисли, че ще намери мъж, когото да командва и да тормози с прищявки и с чувство за по-голямо равенство, не е познала. Мъж жена не пита за действията си, защото той е глава на семейството, винаги е обратното, в противен случай семейството се разпада. А, може би това е и целта на световните кукловоди, за това налагат феминизъм, където има почва за това!

184.   Жените нямат нужда от мъж да се размножат откакто измислиха клонирането. Така че с вашите изкуствени утроби доста изоставате. Липсата на втора X-хромозома, която служи като резерва, когато нещо се обърка, ви прави по-уязвими и по-ниско адаптивни, така че никак не сте по-съвършени физически. Психиката ви също е по-крехка, от там и нуждата да се чувствате повече от жената, от там и тая драма, когато не ви се получава. А уж жените били по емоционални, гледай каква жлъч се лее тука, половината изречения с удивителен знак, доста забавен материал за четене.

Иначе не се учудвай, че не те предизвикват жените, и ти няма да влезеш в кошарата на някой бик и да го предизвикваш, но това не прави бика по-малко тъп и първичен. По-силни сте физически, защото жената има друга роля и на нея сила не й трябва. Но не физическата сила прави един мъж и не тя го издига над една жена. Напротив, има много качества, които когато един мъж притежава, жената сама си идва при него. Но явно са трудни за развиване. Сигурно затова все се гонят онези митични 20%. А много от другите се превръщат карикатури, беснеещи, заплашващи, опитващи се с мачкане и насилие да издрапат там, където нямат качествата да стъпят сами.

185.   Имам чувството, че Сподели побира най-отчаяните, злобни и комплексирани хора. Дебели недоебани феминистки и девствени мухльовци.
Жените били по-висши от мъжете, мъжете от жените. Можело без едните или другите, били не знам си какви си.
Хора, замислете се колко абсурдно е това. Аз съм израснал без баща - ами гадно е, усеща се липсата. Ако бях без майка, щеше да ми липсва също. Пичове, кой ще ви роди и износи детето? Дами, кой ще ви го направи, оставете другото. А после това дете трябва някой да го обича, да се грижи за него. Трябва му и мъжки, и женски пример.
Да, научните открития се постигат повече от мъже. Факт. И какво? Нали тези мъже са отгледани от майка. Нали на повечето от тях съпругата им е осигурявала любов, подкрепа, уют. Дори и да са били ергени, доказано е, че сексуалният нагон е изключително мощен стимул и тази енергия може да бъде насочена в различни посоки.
Така че към злобеещите - бъдете здрави и ако отворите малко сърцето си за хората, може би ще срещнете и прекрасни такива и няма да се налага да се оплаквате по форумите.

186.   Трябва да забранят на психично болни гейтаци в критическата очевидно да бълват изродски коментари за раждащи мъже и подобни шизофрении! Мъж на 39 съм и съм отвратен от болните мозъци по-горе!

187.   Женомразеца е в хиперактивен период. Ми живей си сам бе, като си незаменим и безценен, обаче спри да плюеш жените... защото и твойта майка също!

188.   Виж 183, човек, който не познава правилата за правопис не е редно дори и да размишлява относно развитието на какъвто и да било прогрес, особено пък на... техн. прогрес.

189.   има свободни. но намери точния за теб

190.   Чичака с гейски наклонности само това чака - да се хващате на коментарите му и да му отговаряте. Той логика ще види, колкото и кучето ви. Не се занимавайте с него - пълен игнор е решението.

191.   "Трябва да забранят на психично болни гейтаци в критическата очевидно да бълват изродски коментари за раждащи мъже и подобни шизофрении! Мъж на 39 съм и съм отвратен от болните мозъци по-горе! "
186, за кого говориш? Болните гейтаци са електорат на феминистките, и изродските коментари са с феминистична насоченост. Ако си наистина мъж, би трябвало да се отвратиш от изродщината на феминизма, налагащ гейташки закони с извратени "евро-гейски ценности"! Раждащи мъже няма, а и не е необходимо, само че, ти може би си жена под прикритие и се стремиш да умаловажиш мъжкото превъзходство, пред женската нищожна роля за прогреса и съществуването на хомо сапиенс. Раждат само жените, и това е единственото им качество, за което природата ги е създала, за нищо друго не стават и не са конкурентно способни с мъжете! С напредването на технологиите създадени пак от мъжете, жените вече са станали напълно излишни (мъжете ще се размножават и без тяхното участие), и заради големите женски претенции съществуването им ще зависи само от мъжкото благоволение.

188, я посочи къде видя грешки в правописа на 183? Или просто ей така си решила да кажеш нещо?

184, освен с изкуствената утроба и с мъжките яйцеклетки, мъжете също могат да се клонират и технологията също е мъжко постижение, а не женско. И с втората Х-хромозома нещата пак ще се объркат, както и с първата, а глупостите, които си изприказвала относно женските качества са лесно опровержими. Професорките по феминизъм в СУ все изтъкват втората Х-хромозома, като женско превъзходство, а тя не е нищо особено, без Y-хромозома индивидът е непълноценен, нищо че джендър-псевдо-науката твърди друго. За да се лее тази жлъч тук сигурно си има причина, и всеки гледа от собствената си камбанария. Въпрос на гледна точка е! Щом не отричаш, че мъжете са по-силни физически, тогава защо си мислиш, че няма да използват силата си, когато им се наложи да се саморазправят с женската наглост и претенции за по-голямо женско равенство? Вярно е, че заради мъжките качества на мъжа, жената сама си идва при него, но дали мъжът ще я приеме е друг въпрос. Мъжете имат различни предпочитания, а и сама признаваш, че не мъжът, а жената отива при него и той я избира, ако му хареса! Това трябва да проумее и авторката на темата, за това няма достатъчно мъже за нея, понеже е преминала възрастта, която мъжете предпочитат жената за майка на децата им!

192.   Разбира се че една жена може а и прави всичко това: ремонт у дома, земеделие, да си оправи телефон, компютъра и колата. Да си смени гумите, да инсталира интернет, климатик, антена, да оправи и подмени ел исталацията. Номер 179 си личи че е помак, който не е защитил нито докторска степен, нито дори магистър или бакалавър, нито е направил в живота нещо различно от това което магарето може, нито е дал своя принос за развитието на науката, нито е чел хиляди книги, нито говори гладко няколко езика, нито дори е възпитан на скромност в накадарността. Обущярю, обущата си гледай. Една жена сама може да издържа себе си и децата си, нещо което доста мъже не могат, чакат да грабнат от заплатите на жените. Личи си за душевното състояние на доста хора тука. Разбира се че авторката има всички шансове да сполучи в живота, същите шансове които е имала преди години, просто трябва да се поразтърси. Мъжа бил по силен и съвършен. Пълни глупости. Човек 50 кг може да е много по силен и да размаже сумист. Сега на който не му стига акъла как може това да стане, е излишно да си напряга кухината между двете уши. Мъжът и жената се познават по постъпките и приказките. Да се слага единия пол над другия е израз на дълбоки проблеми в семейството през детството. Мъжа оплождал, а жените само износвали потомство. Ами заминавай при арабите в пустините. Това е изказване на човек, който освен всичко останало му липсва 8 клас, основи на генетиката. Седнал тука акъли да дава. Марш в изповедалнята и по пътя да си измиеш чиниите. Ама от нагли, неграмотни, агресивни тирани.

194.   Аз съм в подобна ситуация но от другата страна - мъж на 36 и си търся някоя сериозна жена.
Сега, може би е редно да спомена нещо за себе си. Не бих казал, че съм някакъв красавец или лачен жребец но доскоро се занимавах активно със спорт и имам достатъчно добре подържана фигура. Не бих казал, че ми липсва женско внимание, но в никакъв случай не бих казал, че съм някой Казанова при вида на който жените около мен почват да припадат само като мина покрай тех, както е по рекламите, примерно. Изкарвам достатъчно пари, че да не се замислям кое колко струва и като ми се наложи да си взема нещо по крупно, като някой по голям уред, или да речем - кола, изкарвам пари на момента. Но в никакъв случай не съм "богаташ" и по скоро бих казал, че водя скромен живот - имам само това от което наистина имам нужда. Имам си собствено просторно жилище. Нямам кредити. Въобще, от материална гледна точка бих казал, че съм абсолютно осигурен.

От тази си позиция мога да ти кажа, че такива като теб не бих ги и погледнал втори път.

Това не е някакъв вид хейт а съсвем логично заключение без някаква емоция. Защото такива като тебе са ми до болка ясни и имам множество съвсем конкретни наблюдения покрай себе си.
Такива като теб живеят ден за ден, или по скоро казано - месец за месец. В общи линии житейската ви философия е че вие сте на тази земя за да си правите кефа. Което се изразява в, както ти самата призна, шматкане по заведения и молове. Това което ни спестяваш е, че от време на време се появява някой лачен мазник с който имате мимолетна авантюра. Може да са краткотрайни, но за сметка на това пък вече доста многобройни. И най накрая, когато вече сте видели, че батковците се заглеждат по по младата ви и не дотам тежко тунингована, конкуренция, започва да ви чуква в главиците, че може би е редно да си седнете вече на гъза. не за друго, ами защото виждате, че вече не се котирате толкова лесно, вече сте дъртички, лесно се уморявате. и искате вече някой да се грижи за вас, да покрива това или онова.

Това което най често се случва - намирате някой отчаян мъж, когото с малко повечко късмет да успявате да прилъжите, че има нещо под пластовете грим (в пряк и преносен смисъл) който, разбира се, съвсем случайно се оказва и доста платежоспособен. Разбира се, подобни вързки не оцеляват, дори и след появата на деца.

И нека накрая ти кажа какво аз бих оценил у някоя жена която бих допуснал до себе си, евентуално. Тя трябва да е самостоятелна. Ама не във този модерен смисъл, който всъщност за вас значи "ще си правя каквото си искам и никой нищо не може да ми каже", а значи "да успява да си покрива сама собствените нужди и да умее да се грижи за себе си".

Не защото ме мързи да полагам грижи и внимание към жените. Не, напротив. Аз всъщност обичам да го правя. Но подобен тип отношение вече е запазено само за тези които които са доказали, че могат и сами да се грижат за себе си. Само тогава те могат да оценят ако някой друг го прави за тях. Същото е и с парите. Бих странял от някоя която изкарва толкова колкото да избута месеца, без да има стотинка зад гърба си. Не защото ми трябват нейните пари. Или се страхувам, че ще харчи моите. Само жена която умее да изкарва пари, знае колко усилия и реални качества коства това. А щом е стигнала до такъв вид финансова независимист, значи, че има и такива позабравени качества в днешно време, за които вече никой не говори, особено по адрес на жените, като например "отговорност", "дисциплина", "самоконтрол". А за да стигнеш до тази точка, значи, че са ти минали през главата не едно и две наистина важни нещица. И вече си дорасъл за да осъзнаеш, че щастието е в малките нещица. Но този прост израз има вече съвсем различно значение и контекст. Който ти истински разбираш само ако преживееш това или онова. И тук нямам предвид поредното "разбиращо излизане с момичетата", или "невероятното пътуване до Париж", примерно.

Въобще такива "моладжийки" като тебе са посредвтвени и лекомислени жени чиято единствена фукнция е да се грижат за здравето на простата на мъжете (сиреч, често изпразване), или все по модерното последно време - начесване на егото и самочувствието. Това последно време съм забелязал, че се е превърнало в масов спорт.

195.   До 192
Аз съм толкова помак, колкото ти дама! Не ми давай оценки на знанията, езиците и магистратурите, защото ще се изложиш още повече. Всичките ми секретарки досега все се фукаха с дипломи и езици, а накрая се оказваше, че на две магарета слама не могат да разделят, и си тръгваха като попикано мушкато. Дипломите не те правят умен, а само показват, че си прекарал /евентуално/ известно време в образователна институция и си защитил/ още по-евентуално/ изпити. Най -начетеният човек, който познавам, няма висше образование, но слага всеки с висше такова в джоба си по интелект. Писаното тук беше моя реакция на постоянното споменаване на уникалността на жените и как мъжете били нисш пол. Реалността е друга, и ти пишеш как жените ги можели всички тези неща. Може и да ги могат, но не ги правят. Жена ми не ремонтира течащата мивка, а чака да се прибера, когато се счупи колата и - купена от мен, вика механик или я кара в сервиз, където освен на касата друга жена няма. Вие наистина бихте могли да вършите много неща, просто никога не го правите. Така ви изнася и животът е лесен, когато има до теб човек да поеме всички онези неприятни неща... Да, постоянно върви онзи рефрен за трудния женски живот, но реалността е че дори и домакинският живот не е толкова труден с всички онези уреди за домакинството, с които е пълно всяко едно жилище. Няма да те питам коя жена ги е създала за да си улесни живота, да завършиш инженерство не е като да събираш лайкове във фейса.
До 194
Пич, подкрепям те в мнението ти, но си си загубил времето в писане. Не можеш да се бориш с идеите на “Космополитън“ и “Сексът и градът“, пуснали корени в женските глави. Там постоянно им казват “Ти заслужаваш“, докато всеки нормален човек знае, че за да заслужиш нещо единственият начин е да се пребориш за него...

196.   192, а с наливането на бетон как стоят нещата? Не че нещо, ама жена бетонджийка още не съм виждал, ако искаш може да се пробваш, предполагам ще си пионер в тази професия.

197.   #195, а ако ние жените почнем да вършим всички тези неща, какво ще остане за вас? Домакинските уреди може и да помагат много в днешно време, но и вашите задължения са улеснени от технологиите. Преди обаче мъжете сами са издържали цялото домакинство, а сега жените участват общо взето наравно. А вие в какво се включихте, с какво компенсирахте? С мрънкане, че трябва пари да изкарвате или с това, че пак жените не стават, въпреки че вече ви вършат половината задължения? Или с изтъкване на това и онова, дето някой мъж някъде го може, но 99. 9% не го могат и се мъчат да лежат на чужди лаври. Голямо разочарование е вашия пол. На думи сте много неща, ама в реалността сте едни лаладжии, седнали да си го мерят с жени, та да кажат, че им е голям.

198.   Имам един приятел точно като за тебе, спокоен улегнал мъж симпатяга е, човек на честта няма да те лъже, ама живее в Норвегия, работи там от 6 години изкарва що годе добри пари и си търся някоя сродна душа
Ако искаш повече инфо на пиши във сайта с лицата, името на царя който войниците бяха услепени, и като фамилия царя при който България е в златен ве

199.   191,точно за тебе говори,за кого да говори,прикрито гейче? Ти не си хетеросексуален,а си нещастно хомосексуално гейче под прикритие,което се прави на хетеросексуален и плещи глупости за "мъжкото превъзходство",за да прикрие зад тях собствената си гейщина, педерастия и тайно сексуално влечение към мъжкия пол. Ти и да искаш да биеш жена,няма да можеш,защото си 40 кила ,и си хронично болен от Паркинсон,затова всяка жена ще те смаже с един удар. Нещастен, девствен,импотентен,стерилен чикиджия,върви си удари чикията и си пий хапчетата,та да се успокоиш малко.

200.   Трудна работа, авторке. Аз съм мъж на 36 в същото положение. Имам всичко - и пари, и имоти, и високи доходи, и изглеждам добре...
Но не съм батка, т. е. селски простак и тарикат и с жените много късмет нямам. Досега попадам само на курви в най-буквалния смисъл на думата, които освен банковата ми сметка, друго не ги е вълнувало.

201.   Има разбира се. 33 год. не са фрапираща възраст. Защо пък всички свестни мъже да са женени, от твоето обкръжение може би, но пък чак всички. Преди като бях в твоето положение често се случваше мъжете на приятелки или колеги да се мъчат да ме сватосат с техни приятели. Дразнех се и си мислих, че изглеждам отчаяна въпреки че не говорих на тема самота и как ми е време. А то било понеже хората преценили, че ще си допаднем и няма нищо лошо в това. Тогава бях на 29, приемах предложвнията. Не беше страшно поне завързвах нови познанства. Сигурна съм, че все ще се намери някой да те запознае с така жадувания свестен мъж. Няма нищо срамно да попиташ и не е признак за отчаяние. Родих детето си на 33 след 3, 6 годишна връзка. След 40 вече може да се притесняваш че по-трудно ще забременееш и ще е лека бремеността. Но всичко е до ген, заболявания в семейството не е само до възрастта

202.   Боже, колко тъпотия има на този свят! ... И колко народ без работа.
Не е истина какви глупости неземни избълваха и до какви велики умозаключения стигнаха коментаторите, особено чичакът-титан на мисълта. Жени под прикритие, геѝтаци, разплодници, ходеци утроби, мъже-роботчета и расови пичове, които са останали стари ергени... Що не си сипете по едно, бе и не оставите човечеството да си живее на спокойствие? :))) То и без това го прави и няма хабер от помията, с която се заливате взаимно.

203.   Колко много неадекватни, неориентирани но най вече - злобни хора има тук...

Конкретно номер 199 ми е любопитно с какъв мотив е бил одобрен, като стоя и гледам 4те правила които всички ги виждаме над полето за текст, и си мисля, че е нарушила всички от тях. И пак е написала такъв обиден нахален коментар.

просто ми е чудно, откъде например знаеш, че "импотентен" ? :) Срещала си се с него, сърбяло те е дупенцето и той не е успял да те почеше качествено и затова си толкова ... незадоволена и злобна? :)

А и като го наричаш "чикиджия", да те питам аз - на теб лично не ти се е случвало да "потъркаш бобчето" , сигурно? :) Ти си над тези работи ? :) Което всъщност обеснява тона ти, впрочем :)

И все пак по темата - авторката е загубена кауза. В думите и прозира доста наивност, нетипична за годините й. Нищо, човек винаги си научава урока. И от колкото по високо падаш, толкова повече боли...

П.С. "бетонджийката" ми хареса :)

204.   Жена съм на 37 г. В същото положение - неомъжена, никой не ми дава годините. Винаги съм искала семейство, но уви. Мъжете виждат в мен само една привлекателна личност, с която не искат да се обвързват. А последната ми връзка беше кошмар - изпълнена с тормоз, крайна ревност и желание за притежание. Приклюих я. Бях съсипана психически. Затворих се в себе си.... След 3 години самота започнах нова връзка. Отново безуспешна. Човекът с който бях просто ми каза, че не желае семейство - за справка той е на 40г. Предпочиташе да си чати и да се бъзика с 20 годишни момичета в нета. Никога не съм си падала по батки и селтаци, нито са ме интересували пари и имоти. Винаги съм търсела любов, грижа, уважение. Привлекателна съм, според повечето си приятели. Имам си работа, хобита, но съм САМА. Вече се примирих, че явно с мен нещо не е наред.

205.   #200, пари имаш, тоест можеш да осигуриш семейство, това е добре. Изглеждаш добре, отново чудесна предпоставка. И все пак попадаш само на интересчийки? Обяснението е само едно и то е кофти характер. Дали си безгръбначен, прекалено угаждащ, скучен, задушаващ, мамино синче, причини може да има много, няма как да се каже от толкова малко текст. Веднага ми направи впечатление обаче, как категоризира вървежните мъже като селски тарикати и батки. Моментално светва червената лампичка с надпис "комплексар, на който все другите са му виновни и все е недооценен". Трудно се живее с такива хора и не са никак привлекателни и приятни.

206.   200 - докато има търсене, ще има и предлагане. Въпросните сребролюбки се закачат за вас, защото вие подобни търсите. Интелитентни и независими жени не са ви интересни, тъй като на вас (мъжете със стандарт и добри доходи) ви е нужна домакиня, която да ви осигурява уют, секс и да ви гледа децата. Е, за това се плаща. И тъй като по-простите женици, готови да ви осигурят гореизброените неща имат по-прости нужди (от неща, които могат да се купят с пари), нормално е да ги вълнува банковата ти сметка. Ти замислил ли си се какво друго можеш да предложиш на една жена? Това дали изглеждаш добре или зле е доста субективно, а след като имаш пари, имоти и високи доходи (т. е. материалните неща и сигурността са важни за теб) явно нивото ти на духовно развитие е сравнително ниско. Замисли се, коментарът ми е градивен.

207.   "191, точно за тебе говори, за кого да говори, прикрито гейче? Ти не си хетеросексуален, а си нещастно хомосексуално гейче под прикритие, което се прави на хетеросексуален и плещи глупости за "мъжкото превъзходство", за да прикрие зад тях собствената си гейщина, педерастия и тайно сексуално влечение към мъжкия пол. Ти и да искаш да биеш жена, няма да можеш, защото си 40 кила, и си хронично болен от Паркинсон, затова всяка жена ще те смаже с един удар. Нещастен, девствен, импотентен, стерилен чикиджия, върви си удари чикията и си пий хапчетата, та да се успокоиш малко. "
Край! Иде ми да се самоубия! Аз съм 191 и от всичко най-много мразя педерастията и феминизма! Ако някой ме нарече гей (педераст ) в реалния живот, ще умре веднага и на място! А, №199 ме изкара от равновесие. Имал съм тайно сексуално влечение към мъжкия пол? !? !? Гнус ме е от хомосексуалистите, ама как да го обясня на №199? Че те гейове и феминистки са си все женски електорат и са гнусни твари, а аз съм си гнуслив по рождение. Нямало да мога да набия жена, защото съм бил само 40 кила, че и съм бил болен от паркинсон и за това всяка жена щяла да ме смаже с един удар. Ужас! Аз, мъж с мощност три конски сили, планина от мускули тежаща 102 кг. без грам излишна мазнина да бъда смазан само с един удар, и то от жена??? То мъж не би посмял да се закача с мен, а ако жена ми посегне, ще се пренесе в отвъдното на момента, дори да е, като Станка Златева!
"Нещастен, девствен, импотентен, стерилен чикиджия, върви си удари чикията и си пий хапчетата, та да се успокоиш малко. "
Не! Това за мен е обида кръвоносна! След като го прочетох и вече съм "бесен"! Ако имах възможност да срещна авторката на коментар №199 щях да и откъсна главата като на смрадлива гарга, ако ще да е и принцесата на Монако! Хайде пак обвинявайте мъжете, че пребивали от бой жените, че ги и убивали и насилието над жените растяло! Ако мъжете биеха жените както трябва, сега нямаше да има коментари от рода на 199. Малко ги бием напоследък тези жени и за това си вирнаха носовете. Ще се пръсна от яд, за това, че съм безсилен в момента да си отмъстя, и не мога да пребия 199! Дано до довечера докато се прибера от офиса до в къщи никой не ме ядоса по пътя, че като нищо ще го пребия, без да ме интересуват последствията след това!

208.   Номер 204, истината е тази, че много жени страдат от описаното от теб недооценяване; както това се случва и с много мъже. Когато се намеси някой интерес и той се явява основната цел, трудно там виреят същинските чувства.
Но има и една зависимост, в чийто капан попадат и мнозина от двата пола - съвсем целево или понякога на подсъзнателно ниво си избират човек, който е много лоша партия за тях, тъй като подобна невъзможна връзка им носи повече силни усещания, пък макар и повечето да са отрицателни. В такава връзка, една потисната жена дава повече от себе си, за да се окаже на мъжа, който не я уважава. Получава се така, че мъж, който най-малко заслужава, получава повече от този, който се старае и раздава за нея. Важи с пълна сила и обратното: Някоя кифла получава повече внимание и грижи от влезлия в канапа ѝ мъж, отколкото заслужава една стойностна жена. И проблемът тук е в този, който избира неподходящ човек за връзка и това е ясно още от самото начало.
Тук е забранено да се пишат лични данни, затова приемам, че си достатъчно умна и знаеш как да успееш да ми дадеш знак да се свържем по взаимно желание - например с коментар под някоя песен в YouTube. Когато го сториш, пусни тук адреса на песента, а аз ще те позная по същия hash като в профил 204 (e3d22c692e). :) Мен ще ме познаеш по това, че в YouTube ще пиша под твоя коментар и в личния ми канал първите 4 видеа са качени преди 9 години. :)

210.   Логиката на номер 206 куца сериозно.

Според нейното изказване , "Интелитентни и независими" жени с готовност ще осигуряват уют, секс и гледане на деца но ако им се заплати ("Е,за това се плаща").

От друга страна , "по простите женици се вълнуват от банковата ни сметка".

От тук следват неколко заключения:

1. И "умните" и "простите" искат да им се заплати за да станат жена на някой, и да си покриват стандартните съпружески задължения.

2. "Умните" не се интересуват от банковата ни сметка, те се правят на моралистки докато мъжа се "доказва". А те през това време много добре ще разберат дали има пари. "простите" директно задават на първа среща въпроси от сорта "каква кола караш? къде и в кво живееш? кво работиш?" :)

3. Разликата между "умните" и "простите" е козметична (в пряк и преносен смисъл) и е най вече в главата в тези така наречни "умни жени". Всъщност почти всички са проститутки под прикритие, търсещи си "постоянен клиент". Разбира се, многократните "тестови периоди" с разни кандидати не се броят. Нищо, че едва ли изчерпват с разговори на лунна светлина докато само се държат за ръце :)

4. Номер 206 към кои спада? :) Тва е риторичен въпрос, спокс :)

212.   115 чичака е объркал адреса. Да си гледа неговия си похабен живот, момичето на 33 може да си намери мъж на каквато възраст тя иска, защото не е толкова важно години или фасон, важно е да съвпада като персоналите с някой, да се разбират и имат сходни усещания и настройки към това как да живеят живота си и да градят заедно. Така че чичака спри да злобееш, навярно вече си осъзнал, че злобата се плаща скъпо от преносителите си.

214.   Голяма част от коментиращите живеят в паралелна реалност!
Всяка втора тема в този сайт е, как мъже на 30-38 години никога не са се женили и не знаят как да срещнат жена, с която да създадат семействони това е истинският живот.
Познавам само 3 жени, създали семейство на 28-29 години, 2 на -30, 5 на 31-33 и повечето двадесет жени, които се омъжиха 34-37 години. Всички са мои връстници. Мъжете им са с от 0 до 4 години разлика, като при някои мъжът е по-младият. За всички двойки бракът е първи, както за мъжете, така и за жените.
Една жена на 33, ако не е пушачка и алкохоличка, не изглежда по-различнонот жена на 25.
Жена на 47

215.   Жена на 33г. не е престаряла, но гони последния влак. А мъж на 40г. далеч не гони първия влак, защото жените остаряват много по-бързо от мъжете и на 40г. и след 35г. жената има шанс да роди болно дете, до като мъжа и на 55г. може да направо не едно, а десет здрави. И феминистките, които го отричат това в темата, явно общата им култура е доста ниска, ако не са запознати с тия факти. Авторката се предполага, че вече е на 35г. и може и да гони вече тия мъже на 40г. ама те да и бягат. Като стане на 40г. ще гони вече 50 годишните. Проблема, е че днешните жени феминизма ги излъга, че заслужават най-доброто. То всички хора го искаме най-доброто. Въпроса е на среща можем ли и ние да дадем най-доброто? Егоизма и нереалната самооценка водят само до падение.

Чингис Хан

216.   А сетила се Мара да се обара!

217.   От номер 113/122/140/208:

Номер 204 излъга, че искала семейство и търсела любов, грижа и уважение. Ако чак толкова искаше тези неща, щеше най-малкото да направи опит да се свърже с номер 208, който ѝ предложи лесен начин как да се случи това. А тя само се оплака в мнението си и после замлъкна. Вярвайте на действията, а не на думите! Важи както за мъжете, така и за жените.

п.п. Допускам, че сега някой различен от номер 204 ще се представи за същата жена и ще направи опит да подхвърли нещо от рода на "Ама аз още тогава през редовете усетих, че има нещо гнило и затова не писах повече в темата". Много удобно. Естествено, не се знае кой ще се изкуши сега да врътне подобно измислено мнение: може да е кисела лелка, може да е сбръчкана бабичка, може и да е някой 14-годишен нехранимайко. Интернет дава тази удобна възможност на лъжливите хора да лъжат зад клавиатурата.

- Кифлоприземител

218.   Авторке.
НА 33 не си Стара. Но да искаш да създаваш семейство и пък граници си слагаш не искаш да си с мъж на 40.
Че ти след няколко години на колко щв си.
Може да намериш млад мъж но едва ли ще те задържи. Има много млади хубави момичета.
НА 33 години би трябвало да не мислиш Толкова ограничено.
Според мен не си готова за семейство.
По живей още 5 години
Тогава се замисли.
Сега си живей още.

219.   Авторката я няма нещо. А вече е на 36. Интересно. Какво се случва..

220.   В този ред на мисли искам да попитам някой мъж би ли взел за жена, жена на 40г без деца с която да създаде такива. Желателно или по млад или около 40 годишен.

221.   Номер 220, в сума ти теми все това се пита от представящи се за жени. Поразрови се и чети. Само в последната седмица имаше две такива нови теми. Всичко зависи от това как се е съхранила жената, какво отношение има към мъжа, доколко е надеждна, дали е осъзната и изградена като личност, дали е страстна или ще държи мъжа на сухо, дали е работлива или мързелива... Малко на брой неща са, но са особено съществени.
Една от бившите ми сега е на 45 години и като я мернах преди десетина дни в квартала, дори на тази възраст изглежда в лицето като на 35 и със стегнато тяло като на 20-годишна с големи гърди (редовно ходи на йога, пилатес, зумба и разни други, плюс салони за красота, СПА центрове и се храни предимно със салати, морски дарове и риба), така че годините до известна възраст не са истинския показател за това доколко една жена би била желана. Има безброй непълнолетни момичета и млади жени, които на 16-25 години изглеждат потресаващо запуснати и техният най-голям проблем е, че сами си го причиняват и не подозират как пороците им само след няколко години ще им изиграят много лоша шега, когато обмяната на веществата с забави рязко (обикновено след навършване на 25-30 години). Организмът на повечето такива млади запуснати жени отдавна е болен и състарен вътрешно, докато една поддържаща се и хранеща се здравословно жена на 40 години, например, е значително по-добре съхранена от тях. Това отговаря добре на въпроса ти коя е за предпочитане. Гледам някакви момичета и млади жени как се задъхват още като ходят, пък какво остава като станат на 40 години след две десетилетия; те ще изнемогват тогава, а и вероятно ще надвишават 120 кила и ще страдат от един тон заболявания, докато в същото време ще са страшни киселячки и още повече ще отблъскват мъжете. Също така, независимо колко млада, красива и стройна е една жена, ако отношението ѝ е посредствено, то тя ще отблъсне стойностните мъже и само някакви орангутани ще искат да я "минат" в кревата, но не и за нещо сериозно. Както има жени от класа на 40, така има и разни изтърсачки на 20.

- Кифлоприземител

223.   221 Ами говорим за жена на 40 обаче нищо общо с това, което ти изброи. Егоистка до мозъка на костите, секс не иска и много рядко дава, само се оплаква от живота, от болести дето ги няма, мрънка, вечно изморена и без желание освен това иска да я третират като принцеса да си и личен шофьор и всичко да е за твоя сметка като излизате на заведения, един ден иска да е с теб после пет дена не иска, освен това сметкаджийка и супер стисната ако случайно плати едно кафе за 2лв после ще си ги поиска и така... Не проумявам на 40г с това поведение и претенции за какво си говорим?

225.   Авторке какво става... Намери ли мъж за семейство и деца?

151-199 от 199