Онази Любов Без която всички неможем :(
Здравейте искам да разкажа една история набързо. Имам си приятелка от близо 5години, аз съм на 26, тя е на 21. От началото на връзката ни всичко беше добре, и сега е добре разбираме се, забавляваме се, но някак си не е същото вече както преди, няма я онази искра помежду ни. Наскоро срещнах едно момиче преди месец, малка е на 16 години в дискотеката, пиша си с нея но някак си се прави на недостъпна, отговаря ми с по една дума, натискал съм я в дискотеката и съм я целувал но много се дърпа и неиска нищо защото си имам приятелка... казвала ми е че за нея е проблем това и не се занимавала с обвързани момчета и че съм хубавец но това я спира, но последната седмица като се видим в дискотеката ме търси с поглед и гледа дали съм с приятелката си защото и казах че сме скъсали... не знам направо. Учи в София, казах и че ще дойда там, след като се дърпа тук поне там няма къде да ми бяга и тя отказва. Та въпроса ми е, явно доста съм хлътнал по това момиче, може би е някакво увлечение но много я искам... и така като се прави на недостъпна ме влудява. Омръзна ми да се надявам от петък на петък да се видим и да я натисна в дискотеката и тя да продължава да се дърпа и едвам да я целуна по устата. Пък в социалната мрежа винаги аз и пиша първи и не можем да проведем един нормален свестен разговор тъй като отговаря само с по една думичка и е малко тъпичка. Как да се отнеса с това момиче, да я накарам да ме желае, независимо че я спира приятелката ми. Мислел съм си много неща : скъпи подаръци, фоеверки пред тях, 101 рози да и подаря незнам и незнам.... Ще се радвам за помоща ви :) :)

Коментари

1.   Ти си по-тъпичък!

2.   Като за начало, трябва да се замислиш върху това какво искаш, какво търсиш в това момиче и реално какво може да ти даде тя. Щом се е стигнало до там, че да проявиш интерес към друга, автоматично означава, че нещо липсва във връзката ти и ти трябва да си наясно какво е то, за да разбереш дали другото момиче е човек, който ще може да изпълни тази липса. В противен случай би било напълно безсмислено да затриеш толкова дългогодишна връзка, заради едното физическо привличане. Другото което е, приятелката ти трябва да е наясно какво се случва в главата ти и трябва да обсъдиш с нея, че нещо се случва и не е наред, защото ако има начин да се разреши проблема, то това е начина. Сам каза, че не можеш да проведеш нормален разговор с нея, нали така? Ами като за начало помисли дали това е момиче, което си струва изобщо да впечатляваш. Ще я впечатлиш, ще спиш с нея, ще ти е интересно 1-2 седмици, а после? Какво можеш да видиш или научиш от нея, щом една нормална приказка не може да има, освен, че е на 16 и тепърва има да вкусва от живота и да се учи, което също автоматично означава, че ако имаш връзка с нея, то ти ще я научиш какво е да си във връзка и не след дълго тя ще прибегне към друг. Направи си извод, че преди всичко ти си достатъчно голям, че да трябва да мислиш адекватно и в посока за развиване в този живот. Едно е сигурно и то е, че с това малко момиче няма да видиш нищо. Мисли трезво и помисли преди да предприемаш каквото и да било, какви са твоите ценности и цели в живота.

4.   В любовта годините са просто числа, а затвора е просто стая.

7.   Хора, честно, страхувам се да си хвана приятел вече... Защо, по дяволите, седиш с приятелката си още? Много е тъпо това, чиста изневяра си е и на физическо, и на психическо ниво.
А какво ще стане като това момиче разбере, че не сте скъсали? Сам се набутваш в лайната.
Вземи й един букет и й се обясни в любов или й купи колиенце от сваровски.
Изпускаш питомното, за да гониш дивото и това много често се оказва провал.

8.   По- добре първо да скъсаш с твоята приятелка и тогава да правиш каквото и да е било, защото постъпваш много гнусно спрямо нея. Пет години нищо ли са за теб? Момичето от дискотеката е право да не се занимава с обвързани.

Black Sabbath

9.   Господи, мили боже...

10.   Чудя се кога за последно купи рози на приятелката си и поръча фоерверки. Боже, силно се надявам темата да е измислена.

11.   Нямаше да пиша, но не се сдържах. Ти си долен боклук, ама много много долен казвам ти. Надявам се да си получиш заслуженото.

12.   Затова като мазниочите започнат да ми се мазнят ги ритам през 10 планини в 11-тата
Една Жена