Оплождане
Здравейте, аз съм жена на 35г. омъжена с едно прекрасно детенце. Но от известно време аз и съпруга ми искаме да си имаме второ, но той държи да не се занимаваме с клиники и болници а иска да зачена по естествен път, пък и тръгнеш ли в Бг. по клиники трябва да ти е пълен джоба! Та искам да споделя следното-съпругът ми иска да излезна с доста по младо момче от мен и да зачена от него, без да знае момчето, той е младо и от много години иска да прави сеск със мен. Пред много голяма дилема съм хем искам, хем се двуомя какво ще следва после-бракът ни е щастлив! Просто не знам какво да правя и мисля, че тук може и да има същите случай-ако има дайте съвет, но без да съдите!!! Благодаря предварително....

Коментари

1.   Олеле. Не бих го направила. Това не е нито хубаво, нито поне малко морално. Нали сте заедно, говорете, а защо не може да си имате? Винаги има начин да забременееш от мъжа си.

2.   Измишльотини на квадрат.

3.   Стига с тези измишльотини! И се ограмоти малко!

4.   Мъжа ти няма ли си собствена сперма, за кво да заченеш от друг??

5.   Пълно глупости са това. Кой нормален мъж ще накара жена си да спи с друг мъж, за да забременее, а после той да гледа детето като свое. Абсурд. Пак ли ти, троле!

6.   Не става ясно защо е нужно да те опложда друг? По-добре осиновете, отколкото така.

7.   Смятам , че би било много грозна история. Да се живее в такава лъжа не е никак нормално, ще лъжете всички около вас и това дете също. Това не е нормално, ако един ден разбере то или тези около вас, какво правите? Ако щастливият брак свърши и ДНК тестът се окаже оръжие, насочено срещу някого?
На теб сега ако ти кажат, че си дете на някакъв чичко, a не на баща си, как би се почувствала ?
Умът ми не побира как може изобщо да искате такова нещо.

8.   Не го прави. Това ще подрони отношенията ви завинаги, а и е нечестно спрямо биологичния баща и бъдещото детенце.

9.   Стига бе хора не е честно това е гадна измама.

10.   Пишеш, че имаш едно дете. То от съпруга ли ти е? Какъв му е проблема, че не може да имате второ дете? Не разбирам?

11.   Моля!? Съпругът ти да не е на 90!?

12.   Съпругът ти е глупак. Заради ЕДНАТА ИКОНОМИЯ ще си прави експерименти със семейството?
Минах през ИВФ наскоро и имам наблюдения.

1. На 35 може да ти отнеме 6м опити по естествен път. Тоест приготви се за 3 дена секс маратон, на 3 часа. Колкото повече време минава, по-трудно става. Съпругът може доста да се вкисне.
2. Не може да се предвиди какво отношение ще развие към детето, може да се настрои негативно и да го обяви за "чуждо".
3. Донорът може да развие бащински чувства по всяко време.

ТОЧНО ЗА ТОВА икономии и експерименти не се правят.
По-евтиният вариант е изкуствено оплождане, най-скъпият ИВФ икси ПГС.

14.   Историята е измислена!

15.   Като искате евтино да ви излезе оплождането, това младо момче може да ви дари сперма в епруветка, а авторката да си я шприцова сама(или съпругът й да го стори), но май не донора е проблема, а самото шприцоване, май иска младо жребче да я яха!? Щом авторката е млада, нима съпругът е на 90 години? А даже и на 90 да е, може още да отделя сперма, а вкарването маже да стане и по други методи.

16.   Ужас-не вярвам на това, което чета. Че това да не е кръпка, та да го разпориш? Това е дете. Прощавай, но мъжът ти добре ли е психически?

17.   А на мен ми е смешно как разни хора сте реагирали с някаква супер емоция на тази измислена история.
Не ми се мисли, ако трябва да присъствам на реакциите ви на някакви реални работи...

18.   Не разбрах мъжът ти на 50г ли е или какъв е проблема? Болниците не мислиш ли, че означават и клиники - що за глупаво съчетание "клиники и болници". Все едно да кажеш, че не искаш да пътуваш с рейсове и автобуси, но тя цялата статия лъха на тъпотия.

19.   Като прочетох "Оплождане" веднага си представих ларва на богомолка.
Толкова ли нямаш други занимания, че да се чудиш как да използваш едно младо и неподозиращо момче за донор на абсурдната си фикция.
Горкото ти дете не заслужава такива побъркани родители.