Според вас, тя харесва ли ме или просто защото техните и говорят?
Здравейте, на 25 м и приятелката ми е на 25. Заедно сме от 6 месеца, всичко беше наред ( поне аз така си мислех) говорихме си за деца за семейство. От един град сме ( Търново) и се оказа, че родителите ни се познават. Знам, че преди нещата да потръгнат между нас майка и е говорила за мен, че съм добър човек идвам от хубаво семейство ( а и до колкото ми е казвала, все още и говори за мен). Всичко беше ок, до едно време. Изведнъж тя ми казва, че иска малко време да си помисли дали наистина ме харесва или просто ходи с мен заради това, че хората ни харесват. Но, тя повтаряше постоянно как е такава късметлийка, защо съм се спрял точно на нея, и че и покривам голяма част от критерийте.

Според вас, тя харесва ли ме или просто защото техните и говорят?
И колко време отнема това ''мислене''?

пс: тя вече мисли повече от седмица, дал съм и спокойствие и пиша само от време на време да я видя как е

Коментари

1.   Помисли дали не мисли с някой друг

2.   Според мен тя не е лудо влюбена в теб, нито я тресе непреодолима страст, защото тогава човек не мисли ни за критерии, ни за роднини, а само иска да е с любимия. И не му трябват седмици, а на въпросите харесваш ли ме, обичаш ли ме, искаш ли да си с мен отговаря веднага ДА! Това обаче е само мое мнение.
Но пък ако сте се решили сериозно да се обвързвате, да имате дете и т. н. шест месеца ходене не са толкова дълъг срок. При всеки нещата са различни, поговори сериозно, прецени, може и двамата да сте добри хора, но просто да не сте един за друг, момичето да няма чак такава тръпка, трудно е да преценим ние тук. Успех ви желая!

3.   Щом се чуди значи правилно си задаваш този въпрос. Или ще е сериозна спрямо теб или й бий шута. В най-скоро време трябва да поговорите. Успех!

4.   Не е запалена по теб, а й отговаряш на критериите. Това и за което родителите й я навиват.
Но можеш да играеш ва нанк-или ще спечелиш, или ще загубиш. Но няма да си в положение на кон, чиито зъби отглеждат на пазара.
Просто й покажи, че и ти не си се затърчал точно за нея да се жениш и, че имаш планове да заминеш за Англия, но без нея, за сега. Ще видиш, че много бързо ще размисли. Но пак не се хвърляй, а я накарай наистина да те оцени. Покажи, че ти водиш хорото.

5.   Как изобщо може да се чудиш, след като ти е казала не съм сигурна дали те харесвам?
Като не си сигурна мойто момиче, багажчето и да те няма...
Ти си луд изобщо, че се чудиш. И аз съм на 25, както виждаш съм доста по краен, но има защо, не се заблуждавай.

6.   Това е чисто сватосване, както е било в миналото. То е ясно какво ще отговори, защото годините напират, но ти е дала знак, че няма да бъдеш щастлив с нея, защото когато човек е влюбен го показва, а не го казва с думи и отговори. Но има и добри примери при сватосването, понякога се получават успешни семейства. Щом още слуша майка си, може и да излезе разумна жена, въпрос на късмет ти е! Дано е на добро!

7.   На мен това с харесването ми звучи детски. ''Тя харесва ли ме? ''. Жените според мен харесват най малко по 10-15 човека от обкръжението си, ако не и повече. Важни са твоите намерения и готов ли си за нея, това е много важно. Повечето пъти хората се увличат по нещо по добро от тях, по добро като по ''разкрепостено''. И после се чудят ама що така, ама ква излязла и т. н. Аз лично съм инвестирал в доста момичета, и се дразня когато някоя вчерашна тръгне да плюе по мен, щото не я забелязвам, или си внуши че я харесвам за жалост. Чувството е като принуда към нещо което нещеш. И лошото че почват да се отварят от желание за близост.