Един от моите романи.
Много си обичам бебето ( приятелката ми ), и много е най-малката дума с която мога да опиша любовта си към нея. Постоянно и се радвам когато я видя, този поглед с които ме гледа ме кара да се разтапям, но в минутата в която си тръгне, имам чувството, че част от мен тръгва с нея.
Доста често изпадам в периоди в които чувствата и емоциите ми към нея просто се увеличават, единственото нещо което искам е да и казвам как се чувствам около нея. Искам да и кажа това, че е един много важен за мен човек, човек които ми помогна много, обичам я адски много, с две думи тя ме допълва. За мен тя е муза в живота ми, моят ангел пазител едва ли не, човек които ми помогна да изляза от много тежки депресии.
Просто искам всеки ден да и напомням, че е красива, че всичко в нея ми харесва страшно много, от до, да и казвам, че я обичам, но просто не мога, имам нещо като стена която се опитвам да съборя. Бих се радвал някой ден да й кажа всички това лице в лице, защото единствения начин по които съм изразявал своите чувства е писма, знам, че може би на лично ще го прияме по сериозно и сигурно и тя иска да мога да споделям така. Имам толкова много хубави неща които искам да и споделя, но просто не искам да я занимавам с моите глупости и филми, защото доста често имам такива периоди в които емоциите ми искат просто да излязат, но в същото време ме е страх да не го приеме сериозно, защото това ми е първата връзка, тя е първото момиче с което някога съм бил, и попаднах на възможно най-доброто. Доста често, когато сме заедно, искам да и кажа "Обичам те, бебе!!! ", на върха на езика ми е, но просто имам нещо което ме спира.
Искам тя да е най-щастливото момиче на света, искам да я правя весела и щастлива, да се чувства обичана и желана. Тя несъмнено е най-красивото момиче което съм виждал, още в първия момент в който я видях ми направи доста добро впечатление, дори и без грим тя изглежда уникално красива, и е много сладка.
Като цяло си я обичам адски много, и бих се радвал да събера сили и да и го кажа в очите.

Благодаря за вниманието, всеки път когато пиша такива неща имам чувството, че губя от времето на хората които го четат, но просто искам да споделя как се чувствам, Благодаря Ви!

Коментари

1.   Нямаш представа колко щастлива ще я направиш ако й го кажеш.