Защо си падат по по-възрастни жени
Преди да започна да пиша, понеже знам, че ще има коментари, че всеки е свободен и какво ми влиза в работата, уточнявам, че не ми е проблем, а просто ми е странно и любопитно защо се получва така.

Защо напоследък се появяват все повече теми и коментари как много мъже харесвали по възрастни жени? Не е ли по-нормално от биологическа гл.т. мъжете да се привличат от млади, здрави и фертилни жени? На мен лично рядко ми харесват жени на повече от 25-30. Съвсем друго излъчване имат 18-20 годишните. Кожата им е гладка, тялото им е по-хармонично, по-естествено. Една жена на 4- колкото и да се тунингова и спортува, не е като една красива 20-годишна. Поне личното ми мнение е такова.

Вероятно сега ще започнат да ми обясняват клишета как те са по-зрели, "знаят какво искат" и т.н., но това са рационални доводи. Привличането не е рационално. За мен това са чисто психологически феномени. Според мен имат някакви проблеми в детството с майките си. Явно по нашите ширини този вид проблем майка-дете е бил доста разпространен преди 20-30 г., за да има сега толкова много мъже, падащи си по по-възрастни. Значи през 80-те и 90-те нещо яко е куцало във възпитаването на деца.

Не ме разбирайте грешно - не ми е проблем, просто ми е странно, защото за мен най-нормалното нещо е да си падаш по млади, фертилни, здрави жени. И ми е интересно от психологическа гл.т. защо се случва така.

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1-50 от 94

1.   Аз съм на 19, няма да излъжа, че обожавам жени между 25-40. Всеки си има вкус, аз лично нямам успех с жените засега, но някой ден бих искал да съм с някоя 5-10 години по-възрастна от мен. Случвало се е да харесвам и връстнички

2.   Защото търсят загрижеността на мама, да ги обгрижва. Защото живеят с представите от порното, където жените на средна възраст, които имат силиконови гърди, и изваяни тела са същите като тези в реалността. Ама онези са актриси, които тренират и се тунинговат постоянно. Няма нищо естествено в тях.

3.   Жена на около 40съм. никога не са ме привличали по млади от мен мъже. Струва ми се някак противоестествено.

4.   И аз харесвам млади гаджета до 25, и аромата им е различен даже. Това с по- възрастните е, защото има много парцалеси на по 30 и нагоре, неначесали се, несъздали семейства и всячески се опитват да се мажат и гримират и да приличат на млади момичета. Бях се хванал с една такава на 31 г. и видиш ли започна да ми бърка в джоба. Та и набих шута, поне като ще харча пари да е по млади момичета.

5.   И аз, като номер 3 съм жена наближаваща 40, но не харесвам по-млади от мен мъже и никога не са ме привличали. Даже ми прави впечатление, че жени на около 30, които прекаляват с грима изглеждат много по-възрастни от мен. За мен възраст до 8 години в полза на мъжа си е съвсем нормална.

6.   Май като малки много са гледали майките си голи. :))) Едиповият комплекс, къде осъзнат, къде не, го носят много мъже. Мисля си, че има връзка и с непълните семейства, разводът и самотното майчинство станаха масово явление. Момчетата растат само сред жени, липсва мъжкият модел в къщи. За мен мъж, възпитаван само от жена не е 100% мъж. Преди поне казармата ги отделяше малко от мама и баба, та донякъде влизаха в час, сега по на 25-30 живеят с грижите и опеката на майките си, имат проблем да свалят гадже и да правят секс. Вместо те да са водещите, инициативните, силната страна в секса, чакат жената да ги... А по-старите жени са по-опитни, търсят само кеф, не се притесняват и ползват младите мъже. Мен лично млад мъж с възрастна жена ми се вижда неестествено и гнусно, но хора различни.

7.   По същата причина заради която и жените си падат по млади мъже по свежи са, красиви, необременени психически, миришат по добре, тренирани са, не са сдухани като чичковците над 31 които имат претенции до небесата. Ти какво мислиш, не си ли съгласен?

9.   Това, че тук се изявиха един - двама фетишисти, не гледай тях, реалността е друга. Мъжете, а и жените се събират с хора около тяхната възраст, големи разлики в годините има рядко и са или по любов, или заради пари или заради фетиши.

10.   Легни си с женс по-голяма от теб/12-15 години/, и после си прочети темата. Добре. Съгласен съм, че може и да не ти хареса, но всеки човек е индивидуален. Аз съм на 39 и мисълта да бъда с 50-55 годишна "жена"/ не казвай веднага бабичка/ ме възбужда само като си помисля. Имал съм достатъчно връзки от всяка възраст,(20-30-40). Ами не ми харесва с момиченца.
"- Ох, ама това голямото нещо къде ще ми го пъхаш?" : "- Олелеле... заболя ме, стига си ме клатил, на мен ми омръзна вече."
Да не изброявам колко бисери съм чувал от връстнички и по-малки. Бях на 33 когато една кака на 46 ме свали. Беше изпуснала влака за деца и семейство, та си ме прибра в къщи. 2-3 месеца всяка вечер имаше "екстри". Започнах да не издържам на темпото и прекратихме по живо- по здраво. Лично на мен ми харесват жени над 40. Гърдите им са естествено отпуснати с ясно изразени ареоли, и ако са по-големи направо се побърквам. Същото е и с останалата част от тялото. А с натрупания опит знаят как да доставят удоволствие а не "- Чакай, че ми се счупи френския маникюр от пазара".

11.   До 2

Не знам за силиконовите гърди, ама в България, след 25 годинишна възраст, повечете жени си намират някаква офис работа илои седят и гледат децата, не правят грам упражнения и после се оплакват, че мъжете станали чичковци ... Е утрехата е, че те са станали лелички :)

12.   Може би е редно да се започне с определение за мъж, поне според мен не всеки индивид от мъжки пол е мъж. Младежите, които все още разчитат на издръжката на родителите си няма как да са готови за сериозна връзка, брак, деца и т.н. но хормоните бушуват и трябва някъде да се освободи напрежението в тестисите. Каките са идеални за целта, не се интересуват от пари, любов, вярност, не им трябват деца, а и са се научили с какво да компенсират белезите на възрастта - знаят слабите места на мъжкия пол. В общия случай и младежите и каките не се приемат в тяхната си среда, и едните и другите не могат да се пласират сред връстниците си, младежите не са приемани от момичета, каките не са вече харесвани така както е било преди 10 години.
Поне за мен това е логиката на такива чисто сексуални връзки.

13.   "Вероятно сега ще започнат да ми обясняват клишета как те са по-зрели, "знаят какво искат" и т.н., но това са рационални доводи. Привличането не е рационално."

Не съм съгласен. Привлиането си е рационално отвсякъде, въпросът е, до каква степен го осъзнаваш. Всеки харесва млади и красиви, зщаото му е закодирано, но хората сме малко по-напред от сотаналите видове и търсим повече, от стегнат задник и сочни устни. Колкото и да е красива, една жена, ако е на 22-3 години, все още е на фаза "момиче" особено днес, когато не ни се налага, да порастнем, си е цяло бесдствие на моменти. Хей! Аз работя в офис с климатици и превилигировани хора от богати семейства. Нямат особено голяма нужда от емоционална зрялост и във връзките си личи. А сега, всички са на вълна - "Аз съм млада, независима и силна", но след това мото, забравят, да добавят "разглезена,съетна, самовлюбена и незряла". Това определено на са всички момичета и жени. Има и много такива мъже, които са си живи деца.
Повечето, не правят разлика между 16 и 26 години, осоебено, ако са красиви и "тати" още праща парички. Бях с една, която ме накара, да сложа костюм с врътовръзка, след като изненадващо ми запази час при фризьора. Помислих, че ще се срещам с баща ѝ. Вместо това - банда побенели кокошки, се пъчиха като петли, като си бяха докарали приятелите, "да си ги мерят". То бива бива суета, ама прекаляват.
Ако не е това, говорим за крайна феминистка, която е прекалено горда, за да легне в легло и настоява, че сеск се прави само в банята, когато и двамата са "прави, защото са равни". Това и факта, че не си бръсне мищниците, нито се бърсне отдоло, но изисква "френски ласки".

Ами сори, ама при жените на 28-30 години, това почти го няма. Не казвам, че повечето от мъжете са цвете за мирисане, обаче цялта работа е откачена и токсична. Или иската да си им "fuck-boy"-я, който трябва да е на всяка снимка във фейса и е едва ли не, някакъв трофей, да се показва по събирания или си "злият мъж, който трябва да бъде скопен, защото мъжете са зли, а не са като нас, ангели ... с естествено окосмение".

Тава е! Предпочитам, жената да не е някаква сек богиня и да не привлича висчки погледи, но да е човек, с който ми е приятно, да си прекарвам времето. Колко и да ти е хубав и стегнат задника, ако си задник, никой немя а да те харесва дълго.

14.   "Ама онези са актриси, които тренират и се тунинговат постоянно. Няма нищо естествено в тях."

Въпрос - ако тренираш, значи не е естествено, или се отнася само за "тунинга".

15.   Авторче, независимо по какви си падаш /не че някой го интересува или те пита/ и ти ще стигнеш рано или късно годинките, де няма да можеш да го вдигаш и тогава какво ще правиш? Ще лижеш подметките на тия по на 10 години с надежда че ще ти мине номера ли? !? Ха ха ха, айде не се имай за толкова безсмъртен

16.   Как да са нормални като спят с мама и тате, само с мама, с баба и дядо или само с баба до 18 годишни? Скоро тук един такъв пишеше как иска да спи с баба си и как на 16 години спи при нея и се целуват по устата. Няма граници и разделение вече между мъж и син. Мъжа си целуваш по устата, после целуваш и сина. Много от бащите прехвърлят задълженията си на синчетата - заведи майка си тук, заведи я там, обръщай й внимание и те накрая - вклюбени в мама. Имам приятел, който си пада по лелки на 50 - майка му е разведена, живее само с него, той на 35... Не е нормално подобно физическо привличане - то идва от главата и от грешното възпитание.

17.   Много просто - от комплекси. Въобразяват си, че като е на повече години жената ще се шашне как някакъв млад я харесва, няма да има против това, че свършва бързо, ще се радва, че изобщо някой ѝ обръща внимание и няма да иска да си търси друг. При 18 годишните примерно има проблем с връстничките им - все умуват чука ли им се или не, не го ли правят много често (веднъж на месеца) и т.н. Докато с някоя на 30 няма такива задръжки и хапльото е щастлив. По-зле е обаче като вдигне границата на 40-45, но принципно произтича от подобни подбуди. Най-отчаяните гонят и бабички, защото явно смятат, че младите жени няма да им обърнат никакво внимание - те и на външност си личат, че ги тресе неувереност.

18.   Някоя лелка май се обиди, нали номер 15?

19.   Към 11 от 2
Много млади мъже до 30 не тренират и не се стараят да изглеждат добре.
Иначе по темата- защото е по-лесно да получаваш само секс, без другия да ти иска вярност, грижи и да имаш отговорности. Защото търсят мама да им готви, глези, обгрижва. Една жена на 40-50 е убита от живота, от работа, мъж, деца, внуци. Обаждат и се болежки, проблеми с цикъла. Къде го видяхте този голям сексуален заряд?

20.   Млади мъже, какво биха казали майките ви, ако разберат с какви жени се занимавате? Мислите ли, че приятелите ви биха ви завидели, че спите с някоя на 40-50? Мислите ли, че такава жена може да я вземете с вас на дискотека, че ще будува като вас до сутринта, че ще се забавлява като вас? Че няма да предпочите семейния уют пред някакво заведение и чалгата? Какво възбуждащо има в това да спиш с жена, която е раждала и децата и може да са ви връстници? За какво може да си говорите- за това колко е изморена от работа, какъв лош мъж има, как детето и живее с приятелката си, как не се разбира със зетя или снахата, как започва да я болят ставите, как е качила килограми, как има бръчки и с какво се маже, каква диета спазва, какви сериали гледа, какво е готвила, какви проблеми има с възрастните си родители, и други такива неща от ежедневието на жена на такава възраст? Нея няма да я вълнува най-вървежното заведение в града, нито да се шляе в мола, или пък да се гласи чак толкова. За нея ще е важно да се прибере от работа, да си почине, сготви, да обърне внимание на мъжа си, да изгледа някой сериал и да си легне рано. За вас това е крачка назад и затъпяване, защото реално си губите младостта с жена на такава възраст, която може и от умора и проблеми вкъщи даже да не и се прави толкова секс.

21.   Аз мисля, че е защото тези жени не очакват нищо. С тях мъжете се чувстват необременени от мисълта да поддържат емоционална връзка, да инвестират в отношенията, да се представят добре, да обичат. Мисля, че не на последно място чисто физиологически се освобождават от страха жената да не забременее, защото е късно и трудно да стане, и защото няма да ги принудят да минат на ниво сериозно отношение и брак. С една дума съзряват физиологически със зрели жени.
Все пак го намирам за перверзно, аз самата съм такава жена на над 45 и никога не бих си позволила да имам връзка с младеж. Това е далеч от моята натура и принципно нямам добро мнение за жени с такава слава, макар че не съдя никого, всеки бере плодовете на постъпките си.

22.   Авторе на колко си ?

23.   Аз съм на 50 години и имам приятел на 29 години. Не виждам какво лошо има в това. Той се справя чудесно в любовта, правим го всяка вечер. А събота и неделя по 3 пъти на ден. Почувствах се отново млада с това чудесно момче до мен.

24.   Снощи бяхме на един от посещаваните ресторанти където има над 20 сервитъорки, почти всички около 20-22. Нямаше нито едно момиче с хубаво тяло. Ниски със коремчета, трътлести и почти всички с къси крака, това преди 25 години го нямаше! Не коментирам визия, прически и тн. Много малка част от момичетата под-25 излъчват женственост и сексапил, да не говорим за красота! М 44

25.   Към 23
Чиста използваческа работа. Едва ли те е запознал с майка си, роднини, приятели, празнувате празници заедно. Просто ти си срамната тайна и почасовото забавление. Дете не можеш да му дадеш, или пък пълноценна връзка. Само изхабено тяло в критическата, където тебе те обливат вълни, а на него му се живее. Губи си времето и младостта с теб, ти егоистично се кефиш.

26.   Откога хората на 30 са лели и чичовци? Тук май пишат само деца....

27.   Няма нищо лошо в това и причината е че всичко което липсва на една млада жена, един млад мъж може да го намери в една зряла жена. Търсенето определя и предлагането.

28.   Аз съм на 47 и мъжете на моята възраст просто не ме привличат - струват ми се стари. Харесвам младите мъже, енергията им, телата, всичко. Нямам обяснение. Мъжете на моята възраст също харесват млади жени. Ако хората са небвързани, не нараняват никого. те са свободни да бъдат с когото искат и не виждам проблем.

29.   Колкото и да не ви харесва на някои хора коментар9 изчерпва тази тема.

30.   До 23. Точно в това е проблема, че не виждаш нищо ненормално, макар че може да си майка на любовника си. Не разбираш ли, че точно секса и живот без отговорности го привлича в тебе и нищо друго. Тук няма любов. Само не ми разправяй, че изглеждаш на 20 годишно момиче и си приятелка с майка му или излизате на срещи с негови набори. Твоят млад приятел се ръководи от нагона си, но всичко е до време, защото този живот не е само секс, а идват и старини. А в един момент, когато те остави друга песен ще запееш, но ще бъде късно.

31.   На който каквото му хареса - това си прави и с това си ляга. Например все едно да осъждаш и критикуваш хората, които обичат да ядят торта след вечеря, но ти мразиш сладкото. Хора много, желания различни, фетиши безброй. Гледаш си в твоята купичка и да не те засяга. Всичката мара втасала, че да обсъждаме и осъждаме кой с кого става, ляга, клати. Питай защо педофилите се възбуждат от малолетни? или защо малтретират животни? Ето това са въпроси, които трябва да се обсъждат и хората да се осъждат!

32.   Вай вай, то не бяха сметки, интереси, комплекси, неходене в казармата. Изобщо змии и гущери от недоволни лелки. Аз съм на мнение - щом и двете страни го искат, защо не. Не ми пречи. Не ме бърка, никой не ме кара да го правя (не си падам по по-възрастни)... що трябва да им се бъркам. Факт е че хората се възбуждат и харесват най--различни неща. Това че доста хора не си позволяват да дадат свобода на желанията си, е единствено в тяхна вреда. Стават агресивни и недоволни, съответно плюят по всичко живо. Изобщо, кой казва кое е нормално? Тия неща съществуват от хиляди години! Ако не беше нормално нямаше да оцелее през годините. Нищо ново под слънцето. Карайте си живота и не се мъчете да слагате рамки на другите.

33.   Зависи какво търсиш у жената! Надуваемите кукли, примерно, имат най-перфектното тяло и най-гладката кожа, при това остават вечно "млади", но интересно защо само неудачниците си падат по тях?

34.   На мен ми е по-интересно как някой мъже поддържат връзка(в пълния смисъл на думата) с доста по-възрастни жени, та и някой харчат супер много пари по такива, а и са с по 2-3 деца.
Иначе аз съм на 23, напълно здрав и сексуално активен мъж, не бих отказал секс(и не съм) на никоя добре-изглеждаща и поддържана жена между 16 и 40-42. Но ако става въпрос за връзка нещата изобщо не стоят така и бих си търсил жена около моята възраст - 3-4 години максимум.

35.   Каквото и да говорим дъртите к*рви нямат никакво място при младите момчета, както и чичките нямат място при младите момичета. Само като си помисля за нещо над 27 около мен и ми се повръща. Буквално. Няма такъв гнус... За мен хора, които се занимават с много по-млади от тях са истински изроди

36.   До 25 и 30. А кои сте вие, че да ме съдите? Аз и младия ми любовник сме взаимно доволни от връзката ни. Той ми повтаря често, че ме обича. Глези ме, миналата седмица ходихме на СПА във Велинград. В басейна и джакузито се прегръщахме и гушкахме. Презаредихме батериите, а после в стаята направихме маратон до ранните часове на нощта. Вероятно ми завиждате и злобеете, но това си е ваш проблем.

От номер 23

37.   Н24 Айде пак генерализации. Видял си някакви сервитьорки и разбра, че всички млади жени са грозни. Аз пък виждам всеки ден на улицата, на работа, в кафето, в магазина много момичета, които са свежи, стегнати и симпатични, някои истински красавици. На който не му харесват младички ок, да се радва на бабите им, то за всеки влак си има пътници. На мен лично ми харесва да видя млади влюбени, а някой младеж да се върти около застаряваща жена като жиголо. Също и обратното- младо момиче и стар мъж. Такова ми е мнението и не ми пука, кой как иска така да се излага.

38.   Его. Защо... бях попитала бивш ухажор. Защото му харесвало да почувства зрялото тяло, оформени мускули, хищнически инстинкт.... съчетани с интелект и разностранни теми за разговор. Но аз харесвам по-възрастните мъже, фетиш са ми, особено ако имат корем.

39.   Ама 23/36 за какъв басейн пишеш?Та ти наистина ли показваш старото си тяло на 29 годишното момче?С това ли се хвалиш-че подлъгваш децата?Винаги съм смятала,че отговорността в една връзка трябва да се носи от по-възрастния.Един ден-и той не е никак далеч-момчето ще се срамува ,че се е занимавало с теб.Никой не ти завижда и не злобее-всеки би могъл да бъде на твое място,няма някой да е потърсил и да не е намерил.Само че нормалните хора не искат да се излагат.

40.   До 36
Лелче, младият любовник ще те остави, защото ще му дойде акъла, неговите родители ще се чудят защо не е семеен и с дете. Едва ли ги познаваш, или получаваш нещо повече от откраднати часове. Сигурно околните се чудят това майка му ли е, леля му ли му е, като ви гледат. Сигурно имаш деца, би ли искала сина ти или дъщеря ти да са с възрастен партньор? Ако отговорът е да, то искрено те съжалявам. Жени като теб будят само съжаление, защото паразитират, вкопчени в някаква младост отпреди четвърт век. Пълна морална деградация и егоизъм. Ако имах майка като теб, за нищо на света нямаше да искам да я виждам или говоря с нея. Да се излага така ще си е нейно право, но за мен ще е мъртва.

41.   До 36

Никой не ти завижда, няма за какво. Просто сме погнусени, меко казано. Ти си болна, щом се занимаваш с младо момче, а той явно е още по-болен, за да си губи времето и младостта с теб. Изродска работа...

42.   Никой не се е залетел по по-възрастните. Не знам някой да не обича момичета особено 16-27. Просто ако изпадне някоя 35-45 годишна защо не питам аз?
Аз специално предпочитам по-млади заради това, че са някак си по живи, непредпазливи и игриви. По-възрастните са обиграни и в повечето случаи с деца.
М 33

43.   24 Е.. те и много малко мъже на днешно време могат да се определят като такива чисто визуално, и не само. Просто любопитство, вие как изглеждате?

45.   До 39, 40 и 41. Много сте жалки в коментарите си. Някакъв морал ли ми четете? С приятеля ми сме щастливи заедно, а той самият ми е казвал, че не желае сериозна връзка и деца в близките няколко години.

Разбира се, че бяхме заедно в басейна, в парната баня и джакузито също. Като двойка, не сме се крили въобще. Страхотен уикенд направихме, а маратоните до ранните часове - не мога да го опиша. Дори на младини не съм се забавлявала толкова много. И да, харесва ми много с млад любовник! Дори и да се разделя с това момче, веднага ще се ориентирам пак към някой млад мъж. Не искам да се хваля, но на тялото ми могат да завиждат много момичета между 20 и 30 години!

От номер 23 и 36

46.   Хммм, аз съм мъж на 30 и харесвам ПОДДЪРЖАНИ! 40 жени и те ме харесват, защото съм ПОДДЪРЖАН! . Какво ми харесва ли? Ами имат сексуална и телесна зрялост, не се превземат и нямат тази несигурност и дистанцираност на младите момичета и са по-освободени в държанието си а това е голямо облекчение. Освен това са осъзнали, че живота си минава доста бързо и имат съвсем малко време да му се порадват, така, че ценят сексуалността вместо да се пазят и да се правят на ощипани като малките в стил "Той иска ДА МЕ ИЗПОЛЗВА ЗА СЕКС! " Вместо това знаят, че секса НЕ Е ИЗПОЛЗВАНЕ!!! А ВЗАИМНО УДОВОЛСТВИЕ!!!

47.   Не знам ама има нещо извратено в разликата в годините, а ние хората сме извратени същества :)

48.   До 36

Не знам какво да ти кажа. Това е гнусно и извратено. Интересно е какво мислят децата ти за мачкането на чаршафите с младока. Ако си им се похвалила и на тях, разбира се.

49.   Жалка картинка сте младите!
Ние възрастните, няма да се върнем на вашият акъл и години, но вие ще дойдете на нашите. Е тогава ще ви видим как засуквате мустак и повдигате гърдите. Безмислено е да критикувам или давам примери. Когато една 20-25 годишна, започне да мисли и уважава тялото си като една 40-50 годишна жена, тогава ще разбере къде е грешала. Не забравяйте, че сме тук в този сайт, понеже не са ни разбрали или отритнати от обществото. Хайде със здраве и се плодете.
Дядо Тошо

50.   Към 45 от 40
Брей, как избегна въпроса дали имаш деца, и те какво мислят за вашата връзка! Също и този дали ти би искала да си имат партньори на твоята възраст.
Не иска сериозна връзка, затова ти си му добре дошла. Леля, която не може да забременее, не я води по заведения и с приятелите си, а ей така кеф между чаршафите. Дори и да познаваш приятелите му, едва ли имат добро мнение за теб. Просто се преструват. Дори и да се е охарчил за СПА, едва ли не заглежда младите жени, телата им, и не ги сваля. Просто не ти казва. Може и с други да спи. Едва ли празнуваш със семейството му какъвто и да е бил празник. Само не казваш колко хапа пиеш за кръвно, цикъл, вълни, и колко го ревнуваш.
Никой не ти завижда, съжаляваме те.

51.   До 45. Слушай какво - престани да оплюваш младите жени! Младото си е младо, явно ти избиват комплекси. Ако имаше такова тяло нямаше да си с младока, а с някой друг тигър, по -голям. А иначе, че ще се разделите един ден няма спор ще поиска жена, ще поиска деца, защото сексът е само преживяване и той е пак до време. Ше му омръзнеш и ще поиска да ебе нещо по различно

52.   До 45-Да, има някой жалък в коментиралите но това не сме ние-39, 40 и 41 а ти. Хората изразяват позиция, не четат морал, просто защото морал се чете на някой който има там някакви морални ценности и чувство за срам. Момчето се учи на тебе-предполагам отдавна си в климакс, нямаш цикъл и не се налагат предпазни мерки. Щяла си да се ориентираш пак към по-млад, като приключиш с тоя-да бе, те са се наредили на опашка точно за теб. Никоя 20-30 годишна няма да ти завижда за тялото-даже и да са по-дебелички и по-несъвършени-те са млади, чара им идва от младостта. А за теб остава да си седнеш на задните части и да си гледаш внуците. То и това е удоволствие

1-50 от 94