Не се усмихва на снимки с мен
Приятелят ми не се усмихва, когато се снимаме заедно. Вечно е много сериозен, макар че често настоява той да се снимаме. Качва наши снимки във Фейсбук иначе. Заедно сме от повече от 6 месеца, и много рядко, да не кажа хич, се усмихва на общи снимки с мен. Не става въпрос за 100-200 снимки, а за няколко. Иначе съм виждала доста негови снимки с приятели, и там се усмихва. Даже и на няколко снимки с предишната му приятелка, имаше няколко стари на телефона, се усмихва и сякаш сияе. А с мен все едно стои като наказан, или ако се усмихне, не е някакси истински. Прегръща ме, целува, но на снимки много сериозен стои. А с предната си приятелка,макар че стари снимки-коренна разлика в изражението. Нормално изглеждащо момиче съм, не съм дебела, противна на вид, даже доста ме заглеждат, и свалят. Никога не съм минавала за грозна, даже напротив. Но този факт, че не се усмихва, малко ме потиска. Може да е глупаво, но ми прави впечатление. Според вас какво значи?

Коментари

1.   Да ти имам проблемите..

2.   Може би иска да изглежда сериозен, за да плаши другите мъже, които се заглеждат по профилните ти снимки. Просто от моята мъжка гледна точка това изглежда вероятно. Ако прекалено демонстрира "сериозност" и наперена увереност, обикновено значи точно обратното - че му липсва реална увереност и компенсира с позата си. При мъжете, да се отпуснем пред други може да бъде трудно понякога (нали трябва да изглеждаме "силни" и прочие). Сега със социалните мрежи, отвсякъде дебнат разни пичове, дето разглеждат профили на мацки нонстоп и логично е да си помислиш, че ако изглеждаш "сериозен и лош" на снимката до гаджето си, ще откажеш по-слабите от идеята да й пишат зад гърба ти и да я обработват за среща.

Комично е, но според мен е така.

3.   Ами човекът има скрити чувства към бившата си! Това се усеща и вижда, няма как да се скрие на подсъзнателно ниво! Лоша работа!

4.   Лелел и заради това написа за съвет тук дойде края на света, че човека не се усмихвал. Ужас какви момичета има!

5.   Преди може да е бил тийн и да му е било просто всичко весело, сега вече да е пораснал и да си е променил характера - вече да се чувства по-сериозен, по-отговорен и т. н. Може да се харесва на снимки така повече, може да има комплекси, свързани с усмивката му. Казваш, че с приятели се усмихва - ами просто те провокират детското в него, и несериозното, защото отдавна се знаят и с тях се връща към тийнейджърското си аз. Попитай го, щом това те тормози. Или пробвай да го развеселиш преди снимката. Не мисля, че има връзка с предишната му приятелка.

6.   Тия администратори някакъв бъзик ли си правят?? Има далеч по-сериозни и нужни теми да бъдат публикувани, а те публикуват проблемите на разни идиоти и хлапаци. После що някои хора смятат сайта за пълен отпадък