Пише си с други
Здравейте хора,
С приятелят ми сме заедно от 1година и половина в началото аз го харесвах той мен не чак толкова ама с времето се сближихме и опознахме и решихме да бъдем заедно, допаднахме си. Първият месец след като бяхме тръгнали видях че си беше писал с бившата приятелка, с която не са заедно от повече от 2 години как тя му липсвала, как аз съм му давала много, но тя му липсва тогава много се скарахме, а и преди това са ми въртели номера и нямам много вяра в хората. Сега започна нова работа, но аз усещам, че каквото и да става го ревнувам независимо дали е навън или на работа мисля само за това дали не е с друга.... и на тази нова работа има една колежка, с която общува последно той и беше поискал номера уж по работа... въпросът ми е мислите ли че тази ревност и тези мисли за безсмислени и просто се тормозя или може и да си пада по това момиче???
Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете :)

Коментари

1.   Раькарай го този и не се занимавай с такива мъже. Същото важи и за мъжете във връзки с такива жени....
Като цяло, това са хора тип - безхарактерни лицемери и използвачи.

2.   Ползва те за заместител на бившата. Би трябвало за 2 години напълно да я е забравил и отдаден на теб и вашите чувства. Мъж, който се сеща след толкова време за предната, просто му е тръпка още. Ти ще си фон, приятелка, но не съвсем. Тя примерно ще си остане специалната жена в живота му, щом времето не я е излечило. Вечната му тръпка. Всеки човек има такава. Писанки и приятелства с бивши, само при общи деца. Иначе не е нормално. Будалка те, защото му позволяваш. Прати го при бившата му да се гледкат.

3.   Несигурна си. А щом си несигурна, то неговите действия, бездействия и думи не ти дават увереността, от която се нуждаеш. В такъв случай бих се замислила дали връзката си струва.
Ж31

4.   Изритай го от живота си и си спести бъдещи страдания. Щом след години с теб му липсвала другата, да върви при нея. Не се унижавай да водиш следствия, само му вдигаш самочувствието, колко е желан.