Вече е странно.
Здравейте, на кратко историята ми е такава
сексуално съм с едно момче от 10 месеца вече, спим си заедно, излизаме наляво-надясно нооо.. но аз се влюбих в него, наистина много го обичам
.. и той го знае, приема го
Но ми казва, че не вижда нищо по различно от другите момичета.. което не е така (според мен). Не излизам с други момчета, не си пиша дори с други, знае ми паролата на телефона абсолютно всичко пред него правя, показвам му за да е сигурен
за да може малко или много да осъзнае, че аз съм неговото момиче и че няма да го нараня и предам.
А при него е това, че винаги са го преебавали момичетата и са го наранявали и сега дефакто “Всички са еднакви” е да, ама не.
Призна ми, че го в страх.. страх го е да се отпусне
Понякога се държи с мен много гадно, разплаквал ме е доста пъти, последния път беше преди няколко дена когато ми каза Писна ми и аз го попитах от какво и той ми казс От теб.. заболя ме доста
защото аз давам всичко за него, ако с нещо мога да го направя щастлива, мамка му ще го направя
Той е уникален, мил, интелигентен но понякога е толкова мрачен..
не знам какво да правя, объркана съм.

Коментари

1.   Бягай. Този човек може да се окаже и прекрасен, но той още не е готов за връзка и не е способен да ти се отдаде. Няма я тази приказка, в която доброто момиче променя лошото момче и го кара да влезе в пътя. Такива неща рядко се случват в истинския живот. Можеш да се радваш, че си попаднала на мъж, който поне е откровен пред теб и си признава, че е бил нараняван и вече няма вяра в женското съсловие. Той ще си преодолее проблема, все някога ще се съвземе и ще бъде способен да започне сериозна връзка. Болката е неизбежна в любовта, него също не го е пропуснала, но това не означава, че сега той трябва да наранява жени, които наистина държат на него. В името на твоето добро, остави го. Няма да получиш желаното на този етап.

2.   Обзалагам се, че проблемът в бившите му взаимоотношения е бил той, а не въпросните жени, които са "го наранявали".
Много от мъжете веднага след една връзка се присламчват в нова, за да могат да получат подкрепа и внимание, а ако могат и да изкарат бившата си демон - идеално.
Той не иска теб, а това, което му даваш.
Чувала ли си за нарцистично разстройство и за връзките с такива хора?
Моля те, почети по темата, както на английски, така и на български език.
Има много литература, която ще ти помогне да разбереш какво ти се случва и защо говоря за това.

Общо взето тези хора гледат на теб по този начин:

- Перфектен си =В този момент всичко в теб и с теб ми харесва, правиш го правилно.

- Недостатъчен си =В този момент правиш нещата така, че не ме устройват и не получавам необходимото, за да подхраня самочувствието си.

Почети, анализирай дали ситуацията отговаря и ако да, то прецени дали искаш да останеш с такъв човек, който те използва за носна кърпичка, която би изхвърлил в първия удобен момент.

3.   Той не е уникален, а манипулатор. Играе си и гледа резултати. Ти си се влюбила и оплела. Никой няма оправдание да бъде груб с някого!
И не го оправдавай, имаш приятелки излесте с някоя и я помоли после да ти даде мнение, като страничен наблюдател. Тя ще види неща, които ти не можеш.

4.   Препоръчвам книгата "Мъжете, които мразят жени и жените, които ги обичат" на Сюзан Торес.

5.   Ами поотдалечи се от него, пофлиртувай леко с някой пред него с две думи накарай го да ревнува. В този случай или ще разбере, че те желае и едва сега го осъзнава или просто наистина не му пука за теб и не ти трябва.

6.   Благодаря ви, за коментарите.. но аз наистина не мога да го оставя, не искам
Нямам си друг освен него.. семейството ми е теърде надалече, баща ми почина преди 10 месеца
само той ми е..