Как да я накарам да съжалява?!
Влюбих се в едно момиче. Не е от нааай-красивите, но си е много хубавичка и сладка. Имаше много химия и привличане и от двете страни. Но аз съм без много опит с жените... Бяхме заедно за няма и седмица. Като се раздели с мен аз тичах по нея. Оф не знам, моля, помогнете ми.... Много съм зле.
Тя скъса с мен и не иска повече да сме заедно.

Но въпросът сега е друг - искам да й го върна. Или по-скоро да я накарам да съжалява. Просто да й е гадно, че не ме е оценила. Даже ако има някаква вероятност пак бих бил с нея, само с цел като почне да хлътва да се разделя с нея. Моля, споделете мнение, бяхте ли в подобна ситуация. Какво мога да направя по въпроса? Благодаря!

П. п. знам, че най-правилното е всеки да си продължи живота. Но въпреки това, моля, споделете мнение (идея) как да я накарам да съжалява.

Коментари

1-50 от 57

1.   Знаеш какво е най-добре на теория, съветвам те да го приложиш и на практика, защото това няма да ти донесе никакви положителни емоции.

2.   Искаш да и го върнеш? Ти да не си на 12? Очевидно е нямало нищо за оценяване! Един нормален човек ще си продължи с живота, не да крои планове.

3.   По добре си избий това от главата да си връщаш, не знам на колко си години, аз съм на 19 и ти казвам че е глупаво. Я си представи че ти не си я оценил поради някаква причина ще ти е приятно ли някой да тръгне с теб за да ти връща затова. Всеки човек греши, като си я харесал и искаш да бъдеш с нея направи всичко възможно да разбере че не е права. И се замисли защо тя не иска да бъде с теб ?!

4.   Оф, просто я остави да си живее живота! За какво да съжалява? ! Че не е оценила какво съкровище си? ! Ако прочете каква тема си написал, като нищо би те зарязала пак.
Та ти искаш да се подиграеш и с нейните чувства! Няма нужда да се правиш, че я искаш пак, само за да и затръшнеш вратата този път ти! Да не си на 13? ! Ти как би се почувствал, ако някой ти наговори мили думи, даде ти надежда, само после да ти каже чао, щом види, че ти се поддаваш, че още имаш чувства? Един като теб постъпи с мен. То не бяха обещания, обяснения, щял да се промени. Аз повярвах, само за да се разочаровам отново, когато всичко се оказа само на приказка. Чувството е отвратително, някой да се възползва от чувствата ти, общите ви спомени, само да си начеше егото и той да излезе победител и да ти го върне. Какво има да връщаш? ! Сори, ама това, което си намислил е супер подло и само би загубил другия завинаги. Просто си преглътни огромното его и продължи напред. Няма смисъл от подмолни игри и да изпързалваш другия. Остави момичето на мира, станалото станало. Един път ти ще зарежеш, друг път- тя, всеки е бил и от двете страни. Ама ако си мислиш, че ще се почувстваш супер добре да видиш как ти вярва и търчи подире ти, само за да и се присмееш- няма да е така. Само се постави на нейно място, и си представи какво би изпитал ти в подобна ситуация. Никой не иска да е посмешище.

5.   Детски егоизъм

6.   Ако не те е оценила, някой ден ще го осъзнае, повярвай, живота ще й го върне бъди сигурен. Да се опитваш ти да я накараш да съжалява е малко подло, щом я харесваш наистина й дължиш поне малко уважение, това да не ти е децка игра, с отмъщение само ще й паднеш в очите и няма да докажеш и да покажеш нищо на никого.

7.   Това, че ти я харесваш, не означава че и тя трябва. Продължаваш напред и всеки си намира правилният партньор, все пак сте опитали?

8.   Много сте злобни, някои мъже! Защо трябва да й отмъщаваш, тя не е постъпила нечестно. По щастлив ли щеше да си ако беше останала с теб от съжаление? Слаб си и жалък.

9.   Най-много може да съжалява, че въобще ти е дала шанс и те е познавала. Кое трабва да ти оцени- че си лепка и отмъстително човече ли?

10.   Тъпо и грозно е това, което искаш. Показва колко си незрял и лабилен в отношенията с жените. Държиш се като обидено момченце, не като мъж. Едва ли има някой да не е бил в подобна ситуация. Всички сме преживели връзки и раздели и сме продължили напред. Ти си бил с момичето една седмица, това нито е връзка, нито е голяма любов, а едно харесване, което не я обвързва по никакъв начин с теб. Би трябвало да искаш съвет и да се стараеш как да да задържиш една жена, а не да и отмъщаваш, че не искала да е с теб. Порасни малко и осъзнай, че е слабост да показваш колко си наранен, засегнат, обиден и да търсиш отмъщение, истинските мъже подхождат разумно и не толкова дребнаво, просто отминават и продължават живота си. Това вече е минало, гледай напред. Още повече, че нямаш основание да искаш нещо от момичето. Може ти да не си бил ок, да не отговаряш на нейните критерии. Съветвам те да си избиеш всички глупости за отмъщение и да не започваш отношенията си с жените с лошо. Така ли ще придобиваш опит- с отмъщения? Това, което правиш на другите един ден се връща и на теб като бумеранг. Постарай са да разбереш къде си сбъркал, за да не се повтаря същото и с други момичета. В момента тук се показваш като слаб човек, който не може да понесе болка, а жените обичат силни мъже, не слабаци.

11.   Много си прав, че си много зле.

12.   Не те иска,приеми го.И между вас химия е нямало,ти така си мислиш,щото си се увлякъл.Има друг,който и е по важен,сорка братленце.

13.   Признайте си, че мнозинството хора сте абсолютно същите след раздяла. Да, хлапето е очевадно хлапе, личи му по стила на писане, незрял е и като мислене, млад е, неопитен в тези чувства, нормално е.
Обаче, разни хора на години, също си мислят за мъст, също правят гадории, също говорят лошотии за хора, на които са казвали ”обичам те”. Хайде да не бъдете лицемерни.

Авторе, най-добре си гледай живота и не влагай енергия в мисли, и чувства за хора, които не мислят за теб, и не те обичат.
Разбира се, проявявай безкористна обич към всички хора, но преценявай и не раздавай - добрина, съвети, пари.... на всеки.

14.   Ма за какво искаш да й го върнеш? Ти сигурен ли си че сте ходили? Една седмица, то това брой ли се? Не ти е собственост, все едно си й дал нещо и тя не ти го е върнала, не те разбирам.

15.   Прелъсти най-добрата й приятелка!
Безмислено е, но ако ти достави удоволствие Дерзай!

16.   Вземи се в ръце, посерко. Не знам кое е по-гнусно: идиотизмите, които неграмотно пишеш или сополът, който си оставил върху клавиатурата, ревейки за гаджето си.

Кой си мислиш, че си ти? Не е трудно да се види защо е скъсала с мрънкало като тебе, което иска да ѝ навреди.

17.   Навий я пак да се съберете и после реши как да и го върнеш. Примерно може да я игнорираш нарочно ддз.

18.   Към 17
И какво ще спечели? Кратка победа? Да си мисли, че я е зарязал той? Ако ти и такива като автора си мислите, че това е страхотно, не е. Показва как не можете да губите и колко ниско падате. Не знам човек , който постъпва така, колко е горд със себе си, и колко реално щастлив , че те е преметнал. Защото трябва да си адски добър актьор , за да може твоите собствени чувства да не се върнат, а само другия да хлътне пак. Вкарваш си автогол , без да го осъзнаваш.

19.   Авторе, още си много малък за да разбереш реалността. Всички жени са грозни. Хубостта им е кратка. За разлика от мъжете, жените са хубави само около 10-12 години между 15-27 годишна възраст. Говоря по мои наблюдения. В началния курс има около 25-30% красиви момичета, но до абитуриентските месеци в средния курс, и те погрозняват (надебеляват) и приличат на лелки, боядисани и напудрени с едно кило кит по тях, за да скрият недостатъците по тялото си. Тя и модата е измислена пак за жените, защото са грозни за разлика от мъжете и им се налага да скрият недостатъците по телата си. Така че, не съжалявай за това момиче, и тя ще погрознее като другите и тогава ще се радваш, че не си я имал за гадже. Природата ще и отмъсти заради теб! Истинският мъж никога не се терзае заради една жена. Мъжът си е мъж и стои много по-високо от жената, която е ощетена от природата, и завижда на мъжкото превъзходство. Авторе, прочети Шопенхауер и ще разбереш, че жената нищо не струва и е създадена от природата само за разплод.
Я прочети това!

„За жените”, Артур Шопенхауер

„Само мъжкият интелект, замъглен от сексуален нагон, може да нарече недоразвития, тесноплещест, едрогъз и късокрак пол – нежен: защото точно с този нагон е свързана цялата представа за красота. Вместо нежен, този пол трябва да се нарича неестетичен...

Той не притежава никакво чувство за музика, поезия, пластични изкуства. Ако жените се преструват, че имат отношение към изкуството, то е само мимикрия на желанието им да задоволят другите. Това произтича от факта, че са неспособни на чисто обективен интерес към абсолютно нищо и според мен причината за това е следната: мъжът се стреми във всичко към абсолютна доминация, или чрез проникновение, или чрез подчинение.

Но жената се задоволява само с индиректна доминация, постигната чрез мъжете, а те от своя страна са единствените, над които тя доминира пряко. Защото в природата на жените е заложено да разглеждат всичко единствено като начин да си хванат мъж и техният интерес към каквото и да било друго е чиста симулация, просто обиколен път и се свежда до кокетиране и преструвки. ”

Така е авторе, Шоренхауер е фелик философ, а мъдростта му е надживяла времето в което е живял и е актуална точно днес, във века на феминизма. Може да вземеш предвид и народната мъдрост отнасяща се до женската хубост! - "Каквото е у царицата, такова е и у магарицата"! За това не съжалявай за "красивото" или "хубавото" момиче, а се радвай, че си се родил мъж. Това е Божи дар-привилегия, която не всеки от вида хомо сапиенс получава!

20.   Номер 19, реално си е така, но не знам дали реално мислиш, че ще получиш разбиране? Или просто ей така споделяш. Света винаги е бил движен от мъже и не всички са го правили за жени :D.

21.   Момче, ще ти споделя моят опит като жертва на такова отмъщение. Няма да ти донесе нищо добро, нито радост, нито удовлетворение. Една седмица е прекалено малко, но все пак ти си целувал това момиче, прегръщал, спал с нея. Физическото привличане е още прекалено силно. Дори и твоят грандиозен план да успее, и ти ще си потърпевш. Като я видиш и докосваш пак, гледаш как се усмихва, пак ще хлътнеш. Пак ще се влюбиш, може би по-силно.
Получих такова отношение от един, и не мисля, че стана по-щастлив. Та той ме гледаше по същия начин както преди, докосваше, говореше, все едно нищо не е било. И когато дойде момента да ме разкара, защото просто му е било скучно и да си повдигне егото, не спечели нищо. И двамата загубихме. Нарани мен, но и себе си. Вкара си автогол, и то голям. Дори и периодът, в който да не се виждахме, да бе притъпил усещанията, то наново му се появиха. Уж ми върна, ама и на себе си върна. Няма победители в такава игра. Може някой твой приятел да ти каже, че е добре да си отмъстиш, да я използваш, да я нараниш пак. Един вид виж дали ти е навита още, пък ти я ползвай и захвърли, когато искаш. Ама той няма да знае какво ще стане в душата и сърцето ти като я видиш пак и докоснеш, нали? Няма да знае, че като я зарежеш и присмееш, нараняваш и себе си, защото не сме роботи, и където е имало привличане, пак ще има. Просто вместо ти да мамиш и прецакаш, и ти ще си прецакан. Да я имаш пак и загубиш. Аз не мисля, че на мен ми отмъстиха, или измамиха. Съжалявам го, защото сам не осъзна, че прецаква и себе си, все едно наново се раздели с мен. Уж спечели, ама какво? Няма победители, само губещи.

22.   ама какво значи: "не ме е оценила"? Всяка жена, която не те харесва, няма вкус, така ли? То ако всеки ставаше за връзка с всеки, нещата щяха да са много по-прости.
Представи си момиче, което не те кефи по някакви причини или просто не ти е тръпка. Излизате седмица, обаче виждаш, че не става и я отрязваш. Тя обаче се навива да ти "връща" незнайно какво и как. Е, как би се почувствал?

23.   Да цитирате онзи мизантроп Шопенхауер във връзка с проблема на това инфантилно момче е смешно. Относно ситуацията: порасни, момко! Чувствителен си - това е добре. Имаш желание за близост - също добре. Куца ти стратегията. Жените проучваме обекта. Една седмица ни е достатъчна да разберем, че не е за нас. Просто си избий това момиче от главата, то е направило своя избор. И да съжалява, и да не съжалява, това с нищо няма да промени живота ти. Инвестирай в себе си, а не в негативни емоции!

24.   И какво като я накараш да съжалява? Какво печелиш от нейното съжаление? Едно голямо нищо.

25.   Учи, тренирай, намери си яка мацка, живей щастливо. Няма начин да не съжалява:)

26.   Авторе, не се коси, жените са нещастни същества по природа. Въобразяват си, че струват много и мъжете ще мрат за тях, а в същност не струват нищо. Нямало грозни жени, имало пияни мъжа! Не напразно в над 3/4 от света ги смятат за гнусни същества или за незавършен мъж, а дори и не ги допускат за свещените си места, за да не ги омърсят с присъствието си. Още си ги продават или разменят за една или две кози. Ето толкова струват жените и не могат да се примирят с мъжкото превъзходство. Правилно си решил да отмъстиш за тази женска гавра с теб, само че трябва да го направиш умно. Варианти много, въпросът е до колко ти ще искаш да и навредиш. Ако сте съученици, можеш да и пуснеш незабелязано гущер, жаба или мишка в ученическата чанта, и да се наслаждаваш на ужаса изписан на лицето и, ефектът е поразителен. Ако момичето е работещо, има кола и се прави на много важна, първо и отдуй гумите, за да и се наложи да ги помпи, и после и се присмей на гледката. След седмица и пробий гумите с остър нож, като внимаваш никой да не забележи. Тя може да разбере че си ти, но да няма как да го докаже. Мога да ти дам и други предложения, но няма да ги допуснат за да ги прочетеш. Просто помисли, защо днес при толкова много закони в защита на жените, мъжете често ги пребиват от бой, че и ги убиват, когато им писне от женската наглост. Тук разни лелки ти дават съвети да се примириш с унижението, защото са жени и са солидарни с женската гавра към мъжете насърчавана от днешното законодателство. Ти също имаш вина, че си дал възможност на момичето да се превъзнася в облаците и да си мисли, че струва нещо. Знай, мъжът си е мъж, и винаги струва много повече от всяка жена. Ако си решил да я съжалиш и да не и отмъщаваш веднага, изчакай да мине време, и като погрознее и надебелее тогава ще и се изсмееш в лицето за да и кажеш колко струва. Рядко има жени, които запазват красива фигура когато одъртеят. Целулитът не подминава жените и дори и слабите стават отвратителни с крака и кореми като от швейцарско сирене. За това не се ядосвай, всяко зло за добро, а жените винаги ще са нещастни същества, колкото и да се вживяват в ролята на незаменими и да си мислят, че светът се върти около тях! Светът винаги е бил мъжки, и с право преди 30-40 години в "цивилизования свят" са смятали (и още смятат) жените за по-нисши същества от мъжете!

27.   26, хаха, вярвай си. Особено в последното изречение. Хубаво е, че мечтаеш, ама реалността казва обратното. :) Мъжът е по-нисшо същество и това е милиарди пъти доказан факт във времето. Мъжът става само за разплод, жената ражда. (Така е даже при животните. ) Жената може да има дете и без да е обвързана. Просто си избира от каталога някой красавец и ражда дете от него. Жената може и сама да отгледа едно дете, но мъжът не може.
Мъжете канят на срещи, заговарят, пишат, ухажват и се надяват да се получи. Жената избира. А ако се окаже, че изборът е грешен - шут отзад и следващия. Горкото мъжле пък трябва отново да се труди, за да си намери дружка.
Жената може и живее без мъж, а мъжът не може. Става или долна курвичка, или клиент на проститутките. Още примери да ти дам ли?

Жалък си. Супер жалък, тъп и неадекватен. Обзалагам се, че си много грозен и много са те рязали, затова бълваш помия тук, в анонимния, комплексарски сайт. Познах, нали? На живо стиска ли ти да го кажеш това словесно лайно? Не? Браво на теб. Недей, че ще отнесеш, минимум, думи, които няма да ти харесат, но нищо чудно и да ти сритат комплексирания задник.
Сигурна съм, по женомразките писания, че си заклет чекиджия, виждал гола жена само в порното. Ако продължаваш в същия дух, все по-зле ще ставаш. Искаш ли примери? Знаеш, че ме бива в тях.
'Айде сега бегай да си удариш два яки, отрезвителни шамара и една яка чекия, да изпуснеш насъбраната душевна помия. Подарък от мен. :) Абсолютно същото важи за номера 19 и 20. :) Желая ви и на тримата здрави ръце, с които да мастурбирате. Жените, не си падаме по комплексирани жалкари-онанисти и ще си останете все сами. Още да ви изброя ли или искате да покажете, че сте още по-жалки и комплексирани?

(С извинение към нормалните, свестни, адекватни мъже. )

28.   27, дали ти си вярваш на фантазиите, които си представила, и сигурно получаваш душевен оргазъм, щото едва ли ще не намери мъж, който да пожелае такава жена като теб за секс. И, забележи!!!! Да пожелае! Ако беше поне малко интелигентна, щеше да забележиш, как 75% от човечеството по света смята жената за нисшо същество, или за незавършен мъж, с липсващите за мъжа атрибути. Там още си продават или заменят за една или две кози жените, а мъжете ги купуват освен за разплод и за удоволствие. И при животните мъжките в прайда определят коя женска да онодят и да създадат поколение. Доста често жените имат бебета без да са обвързани, макар че много искат да се обвържат, само че мъжете не ги искат за обвързване. След като ги изчаластрят и ги пускат по течението с дете или без дете все тая, и се прехвърлят на следващата по-млада и по-свежа жена. Жената избира, ама друг път. Ще избира, ако първо мъжете я изберат. А, ако никой мъж не я хареса, нищо няма да може да избира. Сигурно ще въведат закон чрез истанбулската конвенция, жената да предлага пръстен на мъжа, като демонстрира избор, а мъжът да не може да откаже, че иначе ще го тълкуват като насилие над жена! :))) Жената дори и да не иска и се налага да живее без мъж, защото мъжете вече не искат да се женят, а е ясно отдавна, че една жена без мъж е нищо!
"Жалък си. Супер жалък, тъп и неадекватен. Обзалагам се, че си много грозен и много са те рязали, затова бълваш помия тук, в анонимния, комплексарски сайт. Познах, нали? На живо стиска ли ти да го кажеш това словесно лайно? Не? Браво на теб. Недей, че ще отнесеш, минимум, думи, които няма да ти харесат, но нищо чудно и да ти сритат комплексирания задник.
Сигурна съм, по женомразките писания, че си заклет чекиджия, виждал гола жена само в порното. Ако продължаваш в същия дух, все по-зле ще ставаш. Искаш ли примери? Знаеш, че ме бива в тях.
'Айде сега бегай да си удариш два яки, отрезвителни шамара и една яка чекия, да изпуснеш насъбраната душевна помия. Подарък от мен. "
Направо изби рибата!?!?! Чак стомаха ме заболя, и май ще посетя тоалетната! Слушай сега моме! Никой не ме е зарязал, още съм си много хубав, и никой не е по-хубав от мен! Женен съм вече повече от 27 години и се радвам на две пълнолетни деца, а може в скоро време и на внуци. Сайтът е анонимен, но не е комплексарски и тук всеки може да казва каквото мисли без да се притеснява от юридическа репресия, прилагана от феминистични НПО-та, като по този начин жените не могат да пострадат от мъжко "правосъдие", в отговор на извращението на женското НПО, към нарочения мъж! Знаеш, че насилието над жените се увеличава вместо да намалява! Ха познай защо? Така че, нищо не си познала, а да ми срита някой задника ще му е много трудно, най много аз да сритам неговия, ако се изпречи на пътя ми, а ти изобщо нямаш представа от физиката ми! Голи жени съм виждал и изчукал преди да се оженя толкова, колкото косми на главата си нямаш. За чекиите си права. Още в пубертета лющехме чекии с останалите момчета в класа и се състезавахме кой ще изхвърли "нещото" по на далеч и си казвахме "да е жива и здрава дясната"! И знай, че няма здрав прав мъж, който да не е правил чекии праз живота си и да си е казвал! - Брех.....що народ съм унищожил ......щеше да има за 5 Българии! Само че, когато мъжът се ожени, край с чекиите. Плющи жена си докато му омръзне и мераците му намалеят. После се прехвърля на чуждо, докато не го хванат. А, умните мъже като мен, никога не ги хващат! Така че изобщо няма значение такива жени като теб по какви мъже си падате или не си падате. Ако мъжете не ви харесат и изберат, много ще чакате да избирате мъж, докато половата ви система, паяжина хване!

29.   Да бе 28, едва ли някой ще я пожелае, тя девствена ще си умре...
Опа, грешка, това важи за теб 28.
Ненормалник!

32.   28, нямам на какви фантазии да си вярвам, защото това не са фантазии, а си е самата горчива обективна реалност! И, аз не изпитвам душевни оргазми, а ти изпитваш душевни оргазми, че и полюции, докато четеш извратениите в свободен стил, които пишеш, колкото да получиш полюция и моментно, инстантно удоволствие, траещо само 5 скапани секунди от твоя мизерен, празен, безмислен, скучен, самотен живот! Ти ще си сритал неговия задник, ама само в твоите болни, чекиджийски фантазии, най-много точно той да срита твоя, а и нещо друго да му направи, знаеш какво. Аз съм си интелигентна, и то много повече от теб, и нямам какво да забелязвам! А, ти забележи, че никой не ти вярва на измислиците, че си бил щастливо женен вече повече от 27 години и на въображаемите ти две пълнолетни деца, и никога нямащи да съществуват внуци! Не си си хубав, никога не си бил хубав, никога няма да бъдеш хубав, и всеки е по-хубав от теб! А, аз знам цялата обективна реалност за теб, и ще я разкрия пред читателите, нищо, че ти не искаш да си признаеш! Ти си грозен, стар, дебел, мазен, импотентен, стерилен, девствен, асоциален, безработен, обездвижен, живеещ в порутена къща с майка ти, която ти плаща тока, водата, храната и интернета вместо теб, за да можеш безнаказано да пишеш обидни, унизителни, оронващи женското достойнство и авторитет коментари, знаейки, че под закрилата на анонимността си защитен от женското правосъдие, което те очаква в реалността!!! Като лъжеш, лъжеш себе си, и от това не ставаш нито по-умен, нито по-малко тъп, а само носът ти расте!!! Така, че всичко съм си познала, и имам блестяща представа за физиката ти(или по -скоро за липсата ти на такава)! А, нашата полова система никога паяжина няма да хване, защото си се грижим за нея редовно, но твоята полова система очеизвадно отдавна е хванала мухъл и плесен!

33.   Ако искаш да й го “върнеш” ефективно и с желания от теб ефект, единственият начин е да живееш пълноценен живот занапред, да си наистина щастлив и удовлетворен от това което вършиш - учене, работа, бъдещи връзки... Ще й го върнеш, когато тя види, че можеш да си щастлив и без нея. Както и без нейното одобрение, защото ти това търсиш в момента. Както и без чието и да е одобрение. Ще й го върнеш, когато зрелостта, опитът и мъдростта започнат да ти диктуват поведението, а не спонтанните емоционални изблици, като на гадно 6 годишно момченце, на което са му взели камиончето. Само така ще осмислиш собствения си живот, така ще успееш да си намериш момиче, с което да сте на едни честоти, само така ще разбереш, че в момента хабиш излишна енергия за една келешарска претенция. Чуваш ли се как звучиш? Как така ще си отмъщаваш? На кого? Гледай го ти и специалния! Никой нищо не ти дължи, схващаш ли реалността каква е? Ти да не си някакъв тъп циганин, че да въртиш брадвата на пияна глава, защото нещо, което не му принадлежи, му бива оспорвано? Права е била да те зареже, и ако не пораснеш, всяка ще е права да те зарязва. Ако продължаваш в този дух, критерий дали едно момиче става за нещо, ще е дали търпи теб, или друга свиня като теб покрай себе си. Ако не търпи - значи става.

Няма да ми се сърдиш, мой човек, ти също си жесток, ще търпиш малко и жестока критика, не се прави на жертва! Не може така, ставай човек, или се застреляй, за да не мъчиш хората със себе си... и преди да си направил някоя беля от келешлък, че да пострадат невинни

34.   Малиййй, какъв коментар само??? Направо косата ми се изправи, че и нещо друго! №32, от кое феминистко НПО те изтърваха, та чак си се подмокрила от емоция. Нищо чудно и друго да си направила. Много интересно? Цели два коментара липсват, а твоят коментар се блещи назидателно, та чак получих комплекси от словесната ти диария! Карай малко по-леко, че току виж си опръскала всички наоколо! Твоята "обективна реалност" изглежда е обективна само за теб си. Мечтай си ти за такава "женска стойност" дето ти се вижда "реална". Ще видиш и другата реалност, когато някой мъж отново очисти някоя жена с твоите фантазии, и медиите писнат отново за насилието над жените. Еми с такива "женски реалности" като твоите, явно заедно с "реалността", жените си получават заслуженото!
" Аз съм си интелигентна, и то много повече от теб"
Да бе, много си интелигентна, умряла циганката дето те хвали, та си започнала сама да се хвалиш! Ясе виж как се пръскаш от "интелигентност"!
" Ти си грозен, стар, дебел, мазен, импотентен, стерилен, девствен, асоциален, безработен, обездвижен, живеещ в порутена къща с майка ти, която ти плаща тока, водата, храната и интернета вместо теб, за да можеш безнаказано да пишеш обидни, унизителни, (О)ронващи женското достойнство и авторитет коментари, знаейки, че под закрилата на анонимността си защитен от женското правосъдие, което те очаква в реалността!!! "
----
Първо се научи да пишеш грамотно, преди да О-ронваш нечий авторитет. Майка ми... лека и пръст почина отдавна, в следствие от лекарска грешка на женски лекар-хирург, който не знае, че разлютена бенка се изрязва до 5 см. в здрава плът, за да не предизвика меланома. Баща ми я последва след година и 5 месеца, потънал в скръб, отново от грешка на женски лекар-вътрешни болести, който го умори с грешна диагноза. Дано никога не ми се наложи женски хирург да ме оперира, че сигурно ще ме прати при родителите ми с лекота. Женският лекар е като морското свинче! Нито е морско, нито е свинче. Не знам кое правосъдие е по-правосъдно, но знам, че мъжете напоследък раздават мъжкото си правосъдие, ощетени от несправедливостта на законите, а потърпевши са отново жените, и с претенциите си за равенство с мъжете, заради което мъжете често ги правят "водоравни". Нямам никакъв интерес да лъжа някого, а твоите женски фантазии не ме интересуват. Слава Богу, голямата щерка работи вече една година и отпадна ангажиментът ми по издръжката и. Малката ще е четвърта година, и скоро и тя ще започне да се самоиздържа. Колкото и да злобееш, аз съм си много хубав още, и никой не е по-хубав от мен. Скоро минах 50-те, но във фитнеса мъже на 35-40 не могат да ми се опрат на физическата сила. Виждам и женската част с салона, все мазни, целулитни и с огромни ханшове-седалища същества, дето я карат на каланетика, и разни там пилатес-милатес и др. упражнения. Друсат грозните си женски тела за да свалят килограми, само дето не им се получава. Предполагам, че и ти си в същата категория и за това беснееш тук завиждайки на мъжкото превъзходство. И, не се притеснявай за половата ми система, перфектна е, и след секс с жена ми оргазмите ми са видими, доказателство за продължаваща плодовитост. Ти да му мислиш, много ще чакаш мъж да те пожелае, за да продуха половата ти система, та да те доведе до оргазъм, че сега я караш само на душевен такъв, ама с тая твоя мръсна уста, езва ли ще ти излезе късмета. Момчето пита в тази тема, как да отмъсти на момичето!!! Е, аз му обясних подробно как да го направи. Но, вербалното отмъщение е много по-ефектно, от физическото осакатяване, макар че той сам може да си избере кое да е от двете. Дори трябва да е щастлив, че се е родил мъж, а не жена. Господ е наказал жената още когато се е родила такава, обяснено е в библейските писания, което означава че, няма невинна жена!

35.   Номер 27, като кажеш, че нещо е доказано, не го прави наистина такова. Просто погледни историята и виж кой реално избира. Естествено че водещата фигура действа, по-уверената. Толкова е ясно и категорично превъзходството на мъжа, че ако някой се е самозаблудил в обратното навярно е безсмислено да му се отговаря. Процентуално при мъже/жени направили нещо важно за човечеството съотношението е 99:1 в полза на мъжете. Заразлика от тебе, не го пиша с жлъч и няма да използвам излишни квалификации. Но елементарен анализ на женската психология поставя жената в изключително неприятна позиция, особено ако се съревновава с мъжа. Проститутките са факт в полза на мъжете, не на жените. Както и да го въртиш. При това тук говорим за официалните проститутки, а една не малка част от жените са си такива, но на "по-високо" ниво. Достатъчен набор от "услуги" и любовта на жената е факт. Нали знаеш Екатерина велика колко жени съветнички е имала... не е имала. Дори и малкото жени домогнали се до власт по "щастлива" случайност, най-често смърт на владетеля и никакъв друг възможен избор, всъщност предават власста на някой мъж. Именно жената е създадена да мисли главно за децата и тя го прави, обезпечаването(срадства, сигурност) гарантира мъжа. Има много малко реално независими жени и те трябва да дават много повече от себе си за да успеят(капацитет). Докато един мъж може да направи семейство без никакъв проблем по всяко време. При животните е същото, чудно как го даваш за пример в твоя полза. Просто трябва да се погледне един лъвски прайд. Жената винаги се е стремяла да впечатли мъжа, това като цяло е главната и цел. Да бъде забелязана, "да намери сигурност", покровителство. Заразлика от емоционалните ти и меко казано грешни, необективни слово-излияния, написаното горе е чисто психологическо доказано за жената. То е ясно като 2 2. Както е ясна и историята на Македония, освен за една голяма част от тамошните хора попаднали под деградивна пропаганда. И както на тях няма смисъл много да им се обяснява, понеже шанса да разберат е малък/нищожен. Така и да ти се обръща внимание е вероятно грешно.

36.   Подкрепям 34 и допълвам, че жени облъчени от феминизъм, които си позволяват да се репчат и да хулят мъжете не са истински жени, това са някакви извратени по-характер и същност същества, които се опитват да бъдат мъже дали като подражават на мъжете и копират поведението им или като стигат до по-големи крайности и си сменят пола за да станат нещо още по-извратено. Това е пътя на феминизма а най-ме кефи когато някакви бесни и недошибани кучки, четат това и изпадат в истерии хахаха. Истински жени, женствени а не полово объркани същества правещи се на мъже има там където няма феминизъм, там където има феминизъм има нещо "друго" което мъжете мразим, нещо неестествено и сбъркано и уродливо.

37.   Уау, тук ли е сборището на комплексираните, изритвани, самотни, грозни и озлобени смотаняци?

Каква отрова, каква помия бълвате, направо ми е трудно да повярвам.

Каквито и глупости да плещите и да се надъхвате един друг, истината няма да се промени. И тя е, че жените сме по-добрите. Преглътнете го. :)

39.   Абе, вие нормалнили сте?
Вместо да успокоите младежа и да го насърчите да си гледа живота, му давате съвет да пука гуми, да слага земноводни и да се гаври, за това че са го зарязали след "ходене" по-малко от седмица!
И тези съвети се дават от "човек", който твърди, че е на 50 години, и който пише, че скоро и дядо може да стане!!!!!

40.   №33, защо искаш да излъжеш автора, с блудкави суперлативи? Женският ти цинизъм е безграничен и сигурно ще си намериш майстора, попадайки под "ласките" на някой мъж, не изтърпял женската ти гавра. Тогава ти ще осмислиш собствения си живот и ще усетиш реалността, където феминисткатка гавра с мъжете се наказва. Момчето на което са му взели камиончето, ще си потърси или ще му дадат друго, но на момичето дето е решило да сложи парцалките си в камиончето на момчето, може да остане без повече парцалки. Я се чуй ти какви ги дрънкаш? Момчето звучало особено, и не трябвало да отмъщава за женска гавра с него?!? На това ли се надяваш? И защо тогава ще иска съвет тук в тази тема как да си отмъсти на момичето? Разбира се, че трябва да го направи!!! Женската наглост винаги трябва да бъде наказана от мъжкото правосъдие. Щом е излъгала, че ще бъде с него и не го е харесвала изначало, ще си понесе последствията. Не знам дали момичето ще търпи друга "свиня" (твой израз) като него и ще зарязва всеки, но на други места по света за такава женска свинска гавра с мъж, жената пътува на момента към "оня свят"! Твоята критика към автора е вид женско безсилие, за защита на женската кауза към гиноцентризъм. Добре знаеш, че няма да стане и момчето няма да се застреля, нищо че, го наричаш келеш, който трябвало да стане човек! Мъжът винаги е бил човек, напиши си го на английски за да разбереш че човек означава мъж! А, дали е човек жената, как мислиш? Най много това момче да застреля момичето, което се оказва, че не е човек, за да не пострадат и други човеци от него. Статистиката за убитите жени поради такава причина са красноречиви, лесно ще намериш информация за тях.
Авторе, не съжалявай за фустата, има ги много и ще си намериш друга. Отмъщението, което ти се иска можеш да извършиш по много начини, но знай, че вербалното отмъщение е най-болезнено за жените, от колкото физическото осакатяване. Мога да ти дам пример за една такава фръцла още в началния курс. Беше ударила шамар на едно момче за нищо, и след като момчето я преби от бой пред класа, го наказаха с остригване нула номер и му намалиха поведението. Тогава той каза на всеослушание, че момичето има краста и срамни въшки. Ефектът беше поразителен. Никое момче не искаше да се доближи до момичето и на бала при завършването на 8-ми клас тя нямаше кавалер. Ето това е истинско отмъщение, което ще и държи влага за цял живот. Не си струва да съжаляваш изобщо за нея. Мъжкият нагон ни прави нас мъжете слепи при запознаването с жена. Не те знам на колко години си, но знай, че всички жени стават изключително грозни след 40-45 години. Иди на някой плаж и ще се убедиш, каква отврат са разсъблечени. Разплути тресящи се като нишесте меса, плувнали в мас и грозен целулит! И това грозно нещо има претенции за нещо??? За това ако не искаш да и отмъщаваш, животът ще и отмъсти, след като се е родила жена!

41.   40, имаш някакви личностни проблеми. Ти и автора страдате от един и съща мания за величие и как жените трябва да падат в краката ви. Коя ще е тази, която ще си позволи да ви откаже? Да се линчува! Леле! Излъгала го била? Тук става въпрос за познанство от седмица-две, не от месеци или години. Бъдете реалисти. За толкова кратък период нямаш натрупани спомени с даденият човек, няма чак такава оправданост да си отмъщава. И за какво по-точно? Излизал е с някого най-много 2-3 пъти, и вече крои планове за отмъщение. Егото ли е прекалено голямо, или просто го е яд, че не го е харесала. Хората имат право да се разделят, макар че една седмица не може да се нарече връзка, нищо не е. Даже е смешно, че момчето даже пише и тема за това. Каква наглост, какви 5 лева? Нито са ходили месеци, години, нито живяли заедно. Две-три срещи не значи връзка. Авторът е поредният, който не може да губи. Добре дошъл в реалността, не всички ще те харесват.

42.   Като чета тук, направо ме обзема страх. Страх, че някой социопат, като половината в тази тема, включително и авторът, може да набележи мен като жертва. Аз съм много дружелюбен човек и охотно общувам с нови хора - мъже, жени, няма значение. За мен е напълно нормално да се срещна на кафе с някой, с който сме си допаднали на някое парти. Но това, за Бога, не е обещание за връзка! Не съм попадала на чак толкова тъп мъж, който да си помисли, че след един обяд вече сме "гаджета". Даже не мога да си представя колко трябва да си инфантилен, за да си въобразиш такова нещо.
Всъщност, зная един такъв случай. Братовчед ми беше харесал своя колежка в работата. Предложил й да я изпрати вечерта и защото пътят му минавал през опасен квартал, момичето приело. Втори път й предложил, тя пак приела. Поканил я на пица, тя казала, че е заета. Кани я на кино - тя отново отказва. И той отива, купува годежен пръстен и кошница с цветя и причаква мацката пред входа й, пада на колене и прави предложение за брак. След две изпращания и без какъвто и да е сигнал от нейна страна! Момичето започва да пищи и да натиска панически звънците на съседите. Защо? Защото това е супер неадекватно поведение. И знаете ли какво? Братовчед ми е с диагноза шизофрения от години. На тази работа го бяха взели по някаква си там социална програма за трудова заетост на хора с неговия проблем. Моментално го уволниха, естествено, защото прецениха, че здравословното му състояние не позволява да работи.
На мен подобен ужас като на тази продавачка ми се е случвал с един художник. Аз по принцип пиша за изобразително изкуство и на някаква изложба се запознавам с мъж с доста ексцентрична външност. Завързваме общ разговор, разменяме визитки. На другия ден куриер ми носи в работата букет с комплименти от въпросния джентълмен. Бре, викам си, колко любезен човек! И като се започна от тук едно нон стоп звънене - истински терор. Започна да праща и стряскащи съобщения от типа: "Ние сме родени един за друг", "Напусни мъжа си, ако не - ще стане нещо страшно и пак ще си моя". Със съпруга ми се видяхме в чудо и звъннахме в полицията. Оттам след справка ни казаха, че човекът е стар пациент на психиатрията, но е безобиден и да не му обръщаме внимание. Ама как да не му обръщаш внимание? Той ме причакваше на всевъзможни места. Звънеше от най-различни номера с неизменното: "Принцесо, кога ще заспиш в прегръдките ми?". Ад някакъв! Щом го чуех, давах телефона на мъжа ми. Ужасът продължи близо година. Накрая се намеси мой приятел барета. Как го сплаши не знам, но оттогава ме остави на мира. Най-странното е, че аз постоянно ходя по изложби, но никога повече не го видях.
Така че като прочетох темата на автора, направо ме втресе. Горкото момиче! Изпило три кафета с някой и вече му се крои отмъщението.

45.   41, 40 съм и нямам никакви личностни проблеми. Мания за величие имат само жените, защото са нищожни в сравнение с мъжете и се стремят по всякакъв начин да се почувстват значими, а влечението по феминизма всъщност ги прави непълноценни. Никой мъж не иска жените да падат в краката му. Просто жените трябва да са благодарни на мъжете проявили интерес към тях, защото в скоро време мъжете ще ги низвергнат заради просташко женско поведение и женско самочувствие на незаменимост. Мъжете са си мъже, като пол по-силни, по-умни и с по-красиво тяло ако щеш, за разлика от мазната сланинесто-целулитна женска същност, след 40-50 години женска старост. Запознанството на младежа е първата стъпка, а е имало втора трета, че и повече. Няма такова нещо, абе тоя ми харесва много, и изведнъж абе нещо не ми харесва тоя. Щом момчето я е избрало и тя му е отговорила означава, че нещата са се получили. Ако изведнъж женското его надделее и жената реши, че може да си играе с мъжкия авторитет, чувствайки се недосегаема и започне да наглее, естествено е по-силният от нея мъж да я накаже. За това у момчето (автора на темата) назрява чувството за мъст, заради поругана мъжка чест от жена, по-нисшо същество от мъжа. Няма такова нещо тоя ми харесва днес, а утре не ми харесва и ще го обиждам щото съм жена, и обществото ще ме защити. Ще я защити друг път. Това общество не е изградено само от жени-феминистки. Има мъже, които наказват женската наглост и гавра с мъжкия облик. Прогресивното нарастване на убийствата на жени и у нас говори красноречиво. Всички убити от мъжете жени са си го заслужавали, ако са били като момичето, подиграло се с момчето от темата. Жените трябва да разберат веднъж за винаги, че стоят по-долу от мъжете и никога няма да управляват света. Отровата на феминизма е заразила Хр. свят и резултатът от това е очеваден, както и в този случай в тази тема. Женската кауза за по-голямо равенство с мъжете и юридическа власт над мъжкия пол е кауза пердута. Мъжете никога няма да го разрешат защото винаги ще упражнят правото си на по-силен пол, когато чашата на мъжкото търпение прелее!

46.   45 от 41
С коментарът си само потвърждаваш мнението ми. Сам не осъзнаваш колко проблеми имаш. Дано да си случил на достатъчно заблудена робиня, която да мачкаш. А автарът щом толкова се нахъсва от една седмица излизане, не си представям какво ще е от месец. Жените надушваме такива психари и бягаме!

47.   45, че имаш личностни проблеми, имаш си личностни проблеми, и то всякакви, които са си за психиатър. Не жените, а само мъжете имат мания за величие, а ти имаш особено голяма мания за величие, прераснала в грандомания. Ясно е, че си скрит транс-джендър, затворен в мъжко тяло, и завиждаш на жените за превъзходството на женското им тяло, затова лееш толкова мъжка злоба и жлъч, но безуспешно! Явно думите "наглост" и "гавра" са ти любими и получаваш полюции на тях, щом ги пишеш толко45, че имаш личностни проблеми, имаш си личностни проблеми, и то всякакви, които са си за психиатър. Не жените, а само мъжете имат мания за величие, а ти имаш особено голяма мания за величие, прераснала в грандомания. Ясно е, че си скрит транс-джендър, затворен в мъжко тяло, и завиждаш на жените за превъзходството на женското им тяло, затова лееш толкова мъжка злоба и жлъч, но безуспешно! Явно думите "наглост" и "гавра" са ти любими и получаваш полюции на тях, щом ги пишеш толкова често, но трябва да разбереш, че трябва да спреш да преписваш на жените твоята си мъжка наглост и гавра и, че жените не са ти виновни, че си гей и си влюбен във мъжете! Феминизмът няма да спре, а ще се разраства още повече, и феминистките няма да спрат да искат права, които заслужават, колкото и да злобееш, а най-много с твоята мъжка злоба и наглост да си докараш инфаркт, от което не феминистките, а ти ще изгубиш! вчесто, но трябва да разбереш, че трябва да спреш да преписваш твоята си мъжка наглост и гавра на жените и, че жените не са ти виновни, че си гей и си влюбен във мъжете! Феминизмът няма да спре, а ще се разраства още повече, и феминистките няма да спрат да искат права, които заслужават, колкото и да злобееш, а най-много с твоята мъжка злоба и наглост да си докараш инфаркт, от което не феминистките, а ти ще изгубиш!

49.   45, много си зле и си яко комплексиран от някоя жена. Кой те излъга, че са нищожни? (Нататък не съм ти чела отровата. )

Не забравяй, че си излязъл от жена. Тя ти е дала живот, носила те е 9 мъчителни за нея месеца и още по-мъчително те е родила. И всичко това е било неин избор. Ако не е искала, нямаше да те има теб, посерко нещастен. Ако тя е нищожна, значи ти също. Неин продукт си. Освен това си много тъпичък и озлобен. Много пъти са те рязали, а? Много ли боли? Жените дават живот и движат света. Приеми го и спри да пишеш романи. Дългото писане подсказва, че се обиждаш. Ама така е. Истината боли, та при теб направо кърви.

51.   45, вярно, че имаш личностни проблеми и мания за величие. По приказките ти ясно личи. Чувстваш се г-н Никой и се мъчиш да принизиш жените, за да се почувстваш поне малко по-значим. Ако реално се мислеше много велик, въобще нямаше да се обясняваш. Щеше да ти стига само ти да си знаеш какъв си. Да, ама не. Ти си супер комплексиран нещастник. Каза си го много пъти... Проста психология за 8 клас. 100 % или си много грозен, съответно и отхвърлян, или педераст, който ненавижда жените, защото ти отнемат мъжкото, жизненоважно внимание. Ако все пак си хетеро и правиш крачки към жените, ще ядеш още много шутове. Никоя не би търпяла такъв лайнар като теб дори за час. Е, съмнявам се комплексар като теб да има куража да каже и стотна от всички помии, които избълва, но все пак - предупреден си.
Ииии помни, че жените дават живот на тази планета. Ако тях ги няма, мъже също ще липсват. По-полека с фалшивото самочувствие.

52.   Номер 49, 45 не може да ти отговори, но твоите глупости не съдържат много по-голяма доза истина. Генетически жените и мъжете движат света еднакво. Власт, предприемачество - еднолично ледерство на мъжа. И най-успелите жени в ъгъла винаги(достатъчно видимо) имат покровител. И ти пишеш с жлъч и липса на каквато и да било обективност. 100% бил грозен и не знам си какво. Това са ти аргументите. Видимо си си тъпичка и коментарите ти са лесно разпознаваеми в много теми. Буквално е тъжно да ти чете коментарите човек, не искам да обидя никой, но ме плаши мисълта, че такава може и деца да има утре. Просто страшно...

54.   46, или 41! Въобще не ме е еня какво ти е мнението за мен и с каквото там съм го потвърждавал. Не знам дали жена ми е робиня, или щастливо омъжена жена, но така я "мачкам", че съм и разрешил да разполага със семейния бюджет както намери за добре, като не разполага само с мъжките ми пари, които са лично мои. А, "робини" си имам на село. 5-6 Изаури, дето ми бачкат ясаците за селскостопанска екологично-чиста продукция, като им плащам, за което. Не знам как вие надушвате такива "психари " като автора и бягате, но знам как надушвате парите у някои мъже и после мъжете нямат отърване от вас!

№47, я се самопрочети и обърни внимание на коментара си! Ако имаш достатъчно акъл, ще разбереш, че не аз, а ти си за психиатър! Повтаряш, като папагал два пъти едно и също изказване, сигурно за да си по-убедителна, само че за себе си, защото едва ли ще убедиш различно мислещите потребители от теб. Думи като "гавра" и наглост" са точните определения за действията на феминистките, които винаги си получават заслуженото от мъжете. Е, по някога мъжете стават "крайни" и очистват по някоя друга феминистка, но това са редки случай, като при нас са едва около 35 от началото на годината, или поне така казва статистиката, за предалите Богу дух жени, заради гавра и наглост с мъжете! И, да те информирам (не че има някакво значение), полюции получават момчетата в пубертетна възраст. Мъжете след 18-20 години не цапат гащите по време на сън, а изхвърлят семето си по други начини и на друго място, ама ти нямаш толкова умствен капацитет за да го разбереш пък си и жена на всичко от горе! Транс-джендър е възможно да си ти, защото транс-джендъри и педали феминистки и всякаква хомо -измет са си все женски електорат, дето се бори за права, които никой не им е отнемал. Не се безпокой за здравословното ми състояние. Инфаркти започнаха да получават жените мислейки се за много важни и незаменими, когато някой мъж ги пребие или изхвърли от жилището си. Аз съм си доста физически здрав. Още вдигам 190 кг. от лежанка и правя по над 100 лицеви опори за по-малко от 3 минути. Така че, поддържам кардио -здравето си на ниво. Гейовете са ми противни, защото съм си гнуслив по рождение, както ме е гнус и от неприятната женска миризма на умряла риба. Както вече ти казах гейове и останалите хомо -девианти са женски електорат, към който може би се числиш и ти. Когато си организираме мъжки развлечения (бридж, шах, лов, риболов, футбол и др. ), не допускаме жени, за да не ни развалят компанията с гевезелъци и женски лигавщини, а гейове сред нас няма, защото са гнусни както феминистките и за това не ги допускаме! Феминизмът ще спре, ще се види след време. В Мексико и в Бразилия вече са го почнали и е добре, като за начало в Хр. свят. В мюсюлманския свят феминизъм не вирее, защото са имунизирани срещу него. Така че, идва краят му, а доста страни принудително подписаха истанбулската конвенция, но не я ратифицираха.... защо ли, как мислиш?

№49 или 51! С комплекси са само жените, а когато усетят че не им се получават желанията, обвиняват мъжете в комплексарщина предразсъдъци и догматизъм. Не съм забравил, че съм роден от жена, но също така знам, че ако не бях заченат от мъж нямаше как жена да ме роди, както и теб. За да роди всяка жена, която може да ражда и трябва мъжко семе, за да бъде заплодена. Без мъжко семе жената ще ражда само зелени еуглени, чехълчета и венерически болести. Мен изобщо не са ме рязали жени, защото по чуждо рядко ходя (освен когато работим зад граница), понеже съм женен мноооооого отдавна. А жените нито движат света, нито пък без мъжете дават живот. Светът се движи от мъжете, и е създаден от мъжете за мъжете. Техническият прогрес се дължи само на мъжете, жените нямат дори и 1% принос за това. Дългото ми писане е за по образно обяснение, понеже жените трудно схващат какво им се казва. Бих се обидил от лоша дума на приятел, но от женските просташки изказвания въобще не ми пука, защото жените са жалки същества, като теб. Ето ти пример за твоята интелигентност!!!

" Проста психология за 8 клас. 100 % или си много грозен, съответно и отхвърлян, или педераст, който ненавижда жените, защото ти отнемат мъжкото, жизненоважно внимание. Ако все пак си хетеро и правиш крачки към жените, ще ядеш още много шутове. Никоя не би търпяла такъв ЛАЙНАР като теб дори за час. Е, съмнявам се комплексар като теб да има куража да каже и стотна от всички помии, които избълва, но все пак - предупреден си.
Ииии помни, че жените дават живот на тази планета. Ако тях ги няма, мъже също ще липсват. По-полека с фалшивото самочувствие. "

Пак показваш неграмотност и незнание за техническия напредък на човечеството. Педерастите-меките китки се харесват на жените, защото не се различават много от тях, а ти си злобна феминистка, която ги защитава. Без мъжко семе жените никакъв живот няма да дават и скоро ще станат напълно излишни на планетата. Има наука-технология наречена ектогенеза, където чрез вече произведени и оплодени мъжки яйцеклетки и изкуствена утроба се ражда живот без женско участие. Изворът на живот е мъжа със своите Х и Y хромозоми, а панспермията е наука обясняваща пренасянето на живота от едно място на друго. За това авторът трябва да се гордее, че е мъж, а не някаква си незначителна жена с две Х хромозоми. За това ти помни, че без жени светът може да продължи, дори е възможно и да е по-добре, но без мъже не може. Това е и обяснението на схващането от всички народи по-света преди феминистичната отрова да го залее, че мъжът е много повече от жената и обозначението мъжете-по-висш пол е оправдано! Свършвам с писането на романа, посветен специално за теб, и дано разбереш за какво иде реч. Щом авторът е момче, то той ще стане мъж и ще разбере стойността си на мъж, която е много повече от тази на жена!

55.   54, стига си спамил, чичко. Иди си лекувай нервите и спри да пишеш романи. Все по-малък ставаш с дългите си обяснения. Не можеш да ни убедиш, че мъжът е по-висше същество, просто защото НЕ Е. Примири се.

56.   54 то 46
Цялата тема е за това как един ще иска да си отмъщава заради седмица излизане. Ти тука разви големи романи, които нямат нищо общо с това, а само биене в гърдите колко мъжете са велики. Повечето от днешните мъже са комплексари, и то големи. Никога няма да признаят вината си за дадени отношения, все жената виновна. Е, тая жена да не е сама в тази връзка? Един мъж трябва да може да каже къде е сбъркал той, да застане зад думите и постъпките си. А не да си крие главата в пясъка, както ми се е случвало с някои, когато искам обяснение за нещо. Тотално затваряне и ежене в стил аз-мъж, ти-жена, и други такива. Така отношеения не се градят. Авторът сигурно има вина за нещо, но не си казва. Предпочита да прехвърли на момичето. А отмъщение за седмица излизане си е направо смехотворно.

58.   "Е, по някога мъжете стават "крайни" и очистват по някоя друга феминистка, но това са редки случай, като при нас са едва около 35 от началото на годината, или поне така казва статистиката, за предалите Богу дух жени, заради гавра и наглост с мъжете! " - 54, освен че ти хлопа дъската, но си и отблъскващо неграмотен.
Не ти го казвам за пръв път, но се напикавам (образно казано, не се радвай без основание) от смях, че "великият мъж" е направил две женски деца - каква ирония!
И още нещо - явно си спал само с нечистоплътни жени, страдащи от тежки вагинални инфекции.

59.   Хора, не му обръщайте внимание на този. Доста теми спами с налудностите си и въпреки, че редовно е аргументирано оборван, продължава да изкривява фактите. Явно е и от друга религия, а там мъжът е много уязвим, понеже всяко засвидетелстване за способностите на жените разтриса устоите на целия му свят. Егото на такива като него е много крехко, а животът в западния свят е истинско мъчение. Вижте само в какви емоционални кризи изпада заради някаква тема в нета. Не си заслужава човек да си губи времето с такива.

1-50 от 57