Помогнете ми, защото сърцето ми плаче.
Здравейте. Аз съм на почти 18 години....... Не знам, как да започна..... Преди няколко месеца, се запознах с едно момче онлайн. В началото, не го приемах на сериозно, но накрая реших да изляза с него. Видяхме се, а той още на първата среща налетя да ме целува. Аз разбира се не позволих, защото това е против принципите ми, и самата мен. Той не ми писа вечерта, а на другия ден, защото си е мислил, че не съм го харесала. Аз реално не го, но имаше нещо в него, дето ме караше да продължа с него. Вечерта му намекнах, че искам роза, а той запали колата си и дойде да ме види(беше Св. Валентин)Каза ми, че не е дошъл, без покана, за да не ми се карат нашите. Прекарахме си добре, и се съобрази с това, че не искам да го целувам. Целуна ме по главата спонтанно, а точно в този момент нещо стана в мен. Разбрах, че искам да съм с него. След няколко дни се скарахме, и се разделихме за около седмица. Върна се с думите, че иска да е само с мен и никоя друга. Аз се бях разколебала за нас, но реших да му дам шанс. След около 2-3 седмици, отидох да спя при него. Не сме правили секс, а си говорихме преди да заспим, а той само ме целуваше по главата. Каза ми, че май вече започва да ме обича, а аз се засмях, защото не му вярвам.Легнахме си, а той се допря в мен, а аз се направих на заспала, за да видя какво ще прави, защото му нямах доверие. Той нежно започна да гали ръката ми и така доста време. След това заспа. Сутринта се събудихме и той ме придърпа и ме гушна.След това отиде да ми купи кафе и така....
Излязохме да се разходим, ходихме по магазините, но на него му излезе работа и аз отидох при приятелка. Чаках го до 00:00 и настоях да го изчакам при едни приятели(две момчета), а той ми каза "в работата съм, кое не разбра". Стана ми мъчно и реших, че утре ще си поговорим, като ми донесе чантата.
Донесе ми чантата и ми каза, че след няколко дни ще се чуем, защото има страшен проблем, а аз му отговорих добре. Вечерта се ядосах и му казах, че няма смисъл да се виждаме, защото за мен е само привличане и вече не искам.Той само го прочете, а след няколко минути ми прати тъжно човече. На следващия ден се извиних, но няма промяна. После ми звъня, но ми каза, че е объркал номера. След няколко дни една приятелка каза, че го е видяла в квартала ми, а след това ми писа, че имаме да допиваме вино. Отказах му с думите, че си имам работа. След околко седмица му писах, за да пием виното, за което ставаше въпрос, а той се съгласи и пиян щеше да дойде, но като чу за леля каза, че един вид не е разумно така да се запознават(не се уплашил от нея, защото преди това искаше да се запознаят).
Допълнение:
Нарече ме" жена ми" пред неговия приятел(искаше да ни запознае). Каза ми, че съм скъпоценно камъче. Всеки ден ми казваше "добро утро" или "лека нощ". Каза ми, че сме партньори в живота и трябва да си споделяме всичко. Искаше да ме защитава. Съобразяваше се за каквото и да е. Сподели ми всичко, а той за мен не знае почти нищо. Казваше ми, че съм много красива без грим.Каза ми, че не съм му само за секс и да не се тревожа(няколко пъти).Обясних му,че съм се ядосала много и затова, а той каза, че няма причина, защото ми направил услуга.

Въпросите ми:
Искрен ли е бил?
Какво се е объркало?
Ще се оправи ли всичко?
Ще ме потърси ли пак, за да се съберем?

Моля Ви, помогнете ми, защото вече ще се побъркам. От един месец съм в това положение, а нямам сили вече. Съжалявам.... Искам всичко да се оправи.
Благодаря!Моля ви, да кажете нещо.... Каквото и да е....

Коментари

1.   Въпросите ми:
Искрен ли е бил?
Мисля, че е бил искрен. Чакал е, търпял е смесени сигнали, очевидно наистина е имал чувства към теб.
Какво се е объркало?
Нищо не се е объркало, ти си объркана. Дърпала си се почти през цялото време, а той се е съобразил. Човекът е имал работа, а ти не си го чула и си решила, че ще го чакаш, на което той ти е отговорил, че работи. Не е искал да ти сподели сериозния си проблем. Ти си се ядосала и си го оставила, казвайки му, че само те прилича. Опитал се е да те потърси пак, искал е да се видите, а виното е било само извинение. Ти си отказала. Сетила си се след 2 седмици, че го искаш, но си била с леля ти, а той не е бил трезвен. Логично, отказал е да се запознава с жената в такова състояние и не е искал да има свидетели на вашите лични разговори. Какво очакваше?
Ще се оправи ли всичко?
Ако той е умен и има нормално самоуважение, нищо няма да се оправи. Подозирам, че е влюбен, в тази ситуация сигурно ще можеш да си играеш на искам те- не те искам доста дълго време с него. Ако смяташ, че си сериозна, по-добре си седни на дупето и започни да правиш жестове за този човек.
Ще ме потърси ли пак, за да се съберем?
Не вярвам. Когато той те търси, ти бягаш. Когато ти го търсиш, той идва. По-вероятно е да чака ти да се решиш.

2.   Вземи го намери и поговорете като нормални хора. Питай го нашите моменти харесаха ли ти имаше ли тръпка не искаш ли пак да сме си двамата и така.
Като ти се е обадил изобщо не се е объркал. Искал е да ти подаде примамка за да мислиш за него и да го потърсиш, което говори че те иска.