Моята малка любовна история
Здравейте всички! Имената в историята ми са неистински, но тя е напълно истинска. Бях на 18 години когато се запознах с Владо. Бяхме в обща компания и малко по малко се сближихме. Тогава той беше на 26. Любовта между нас бързо пламна и аз бях сигурна, че той е мъжа на живота ми. Не забелязвах някои странни неща, които той правеше, все пак бях малка и най-вече влюбена. Никога не си вдигаше телефона когато го търся. Отговаряше на съобщенията ми след часове, а най-странното беше, че за 6 години нито веднъж не видях семейството му. Водеше ме в един техен апартамент, който беше отдалечен от града и там изкарвахме уикендите си. Бях толкова спокойна, обнадеждена, не исках да си представям как тази наша малка любовна история ще приключи. Събирахме се често с някои негови приятели, но те по нищо не издадоха, че нещата не са наред. Често го водих у дома, вечеряхме с родителите ми, но той никога не приспиваше при мен, звъннеше ли му телефона се скриваше в дън земя, за да не чуем с кого говори. Винаги когато станеше въпрос за семейството му той избягваше темата. Не можех да повярвам, че съм лъгана, той ми даваше цялото внимание, от което имах нужда. Родителите ми натискаха за сватба. Накрая той все пак склони и ми предложи, сияех, но в неговите очи виждах тъга. Поканихме гости, бяхме решили да се съберем в тесен семеен кръг, чухме се уж с родителите му, които ни убедиха, че са в чужбина, работят там от много години, но за сватната ще направят всичко възможно да присъстват. Решхме да поканим и малко приятели. Никога няма да забравя тази дата в живота си - 26 август. Събудих се в настроение, отидох на фризьор, мисълта за него ме правеше най-красивата жена на света. Чаках с нетърпение Владо и кръстниците да дойдат, но уви след чакането дойдоха само кръстниците. Казаха ми, че Владо не отговарял на телефона си, нямало го и вкъщи. Земята да беше се отворила щях да потъна в нея, така не бях се чувствала никога. Изпратих всички да си ходят, махнах рокли и всичко, щях да се побъркам. По-късно той ми звънна, оказа се, че няма никаква чужбина, никакви оправдания, просто Владо си имаше семейство- жена и две близначета на по три години. Искаше да ме види, да ми обясни, но нещата вече бяха приключили, наредих го по телефона и му казах, че не искам да го виждам никога повече. В един момент разбрах, че дори и сълзи не ми бяха останали, мразех го и го ненавиждах в дъното на душата си! Рушах се малко, по малко. Общи познати видяха на къде вървят нещата и на един рожден ден ме запознаха със Станислав. Бях намразила мъжете и реших да ги използвам, исках да взема от тях всяка частица, както направи с мен Владо. Набързо нещата се случиха, още същата вечер спах с него. Той беше солидно почерпен и не можа да устои на предложението ми. Няколко дни по-късно усетих дисбаланс в организма ми, ленивост, гадене и все симптоми на бременност. Посетих гинеколог и изследванията изязоха положителни, но както знаете не бях бременна от Станислав, а от Владо. Не знаех какво ще правя от тук нататък, бях в един омагьосан кръг. Говорих с една приятелка и тя ми даде тази жестока идея да кажа на Станислав, че детето е от него и така аз започнах да играя този цирк. Станислав беше най-щастливият мъж, а аз най-коравосърдечната и безпардонна жена. Набързо вдигнахме една голяма сватба и с нетърпение очаквахме да се роди нашият първороден син. И така на в края на март ние станахме родители, виждах радостта в очите на Станислав, а аз с всеки изминал ден виждах Владо в очите на Филип. Исках да забравя тази проклета тайна, да гледам мъжа си и сина си, да оценя шанса, който ми предостави съдбата, но като казват хората " Да би мирно седяло, не би чудо видяло" съм мислила, че грешат, но не... Станислав завърши морско училище и започна да пътува. В една от поредните зимни вечери, в които Станислав го нямаше, аз получих обаждане. Като чух онзи изпепеляващ глас настръхнах, честити ми, че съм станала майка, бил научил от общи познати, попита ме как съм какво правя и дали нямам желание да се видим. Не знам от къде изтърсих, че искам да се видим още тази вечер и вече беше късно. След 30 мин. Владо беше на вратата на семейния ни апартамент, а след още 30 мин. вече бяхме в леглото, като животни, като неиздържали, като хора, които се виждат за последно, желаех го също колкото го мразех, изгарях за него и целувките му, само с него се чувствах жена. Не търсех обяснение за нищо, исках само него. Запчонахме отново да се виждаме в същото апартаментче както беше отначало, за миг се връщах в годините когато бях на 18 и за първи път бях с него, за силните ръце, с които ме обгръщаше и с плахия поглед, който ме гледаше отначало. Аз бях негова и не съжалявам, че и още съм негова. Публикувам тази история, не за да искам съвет, не за да поучавам някой, а за да видите, че и такива хора като нас с Владо има. Надявам се историята ми да бъде публикувана!

Коментари

1.   Еха, добра работа изпълни ме с агресия към персонажа ти. Въпреки, че наистина в живота се случват толкова грозни, отвратителни и извратени неща цялата ми логика крещи темата е провокация.

Всъщност даже апелирам към подобен тип истории, защото поуките от тях са фундаментални. Нека ги изпишем за невежите да ги разберат обвиняващи съдбата за неволите си.

Така мъже преди да изневерите поставете се на мястото на мъжа, а вие жени представете си чувството да бъдете първо така жестоко използвани и после да се превърнете в най-жалкото създание на планетата.

И всички тези негативи идват от кое в крайна сметка?
Честито на позналите да отговара е
Изневярата

2.   Че то боклуци под път и над път. Няма нужда от потвърждения че ги има...

3.   "Имената в историята ми са неистински, но тя е напълно истинска". Както имената така и историята ти е неистинска.
"Публикувам тази история... ". Това означава, че ти сама си я публикуваш, а това означава, че ти си една от екипа на сайта.
"Надявам се историята ми да бъде публикувана". След като сама си публикуваш историята защо се надяваш сайта да ти публикува историята. Усещаш ли как се излагаш. Впрочем на теб въобще не ти пука, че историята ти, както и всички други твои истории, са НЕистински. Просто измислици, фейк. Модератори моля да ми публикувате коментара.

4.   Заприличва на сценавий на турски сериал, а какво ще стане например когато морският разбере в тази драматична драма.
А когато днк теста докаже кой не е баща и кой е баща на детето.
Предлагам за по-интересно главната героиня да снесе още едно дете от същия любовник или от друг в ръцете на бедния моряк.

7.   Поредната измислена фантазия на някой, който си няма друга работа.

8.   Вълкът се ражда, за да разкъсва, орелът се ражда, за да ограбва, огънят се ражда, за да изпепелява, а човек се ражда, за да бъде щастлив, но разкъсва, ограбва и изпепелява щастието на другите.
Какво всъщност е човека?

9.   Така този сайт е за съвети, да помогнеш на някой ако има нужда, а не да четем истории за глупави и безсърдечни хора с не по-малко глупава история. С други думи бих ви нарекла, но няма да бъдат одобрени, но мисля, че ти знаеш за кои думи тава въпрос.

11.   Ето я истинската коварност на жените, това са те в действителност! Как да имаш вяра на днешните жени, затова мъжете станаха такива, чукат и бягат. Рано или късно моряка(ако не е измислен) ще разбере истината и авторката ще си плати за всичко!