Получавам прекалено смесени сигнали.. как да постъпя?
Здравейте момиче съм на 23, а той е на 20. Има привличане и от двете страни. Просто се усеща във въздуха, който ни дели, щом го забелязват и казват и непознати хора. Лошото е, че в един момент той казва нещо, което не е въпрос даже, а по-скоро отговор и в следващия момент-нищо!!! Хем твърдо казва нещо, хем после нищо не прави по въпроса. В мен ли е вината и как трябва да постъпя? Аз съм по-голяма и съм забелязала, че това май го подтиска. Може би вината е в мен, че не съм по-директна, но и той не е съвсем директен към мен. Със сигурност има нещо между нас. Не знам как да постъпя и какво да направя, че да си изясним какво става. Не мога директно да го направя, защото не ми стиска особено. По някакъв начин дали мога да го подтикна той да започне темата?

Коментари

1.   Така и не се разбира темата, каква директност, за чукането ли става дума? За това не се иска разговори, а дела! Той на 20 години ако не знае какво да прави и се държи като ученичка, по добре си намери вече зрял мъж!

2.   Преди време и мен така ме разиграваше един пич, оправдавах го с това, че не е сигурен, че му трябва време да се обвърже и какво ли не още. В крайна сметка човека си хвана гадже и още са заедно и се оказа, че той просто се е забавлявал да гледа как аз винаги откликвам на смесените му сигнали. Според мен и прибтеб е нешо такова.

3.   Вие цял живот можете да си се гледате отдалеч, както си я карате до момента.
Или някой от вас трябва да се задейства, или трябва да се примирите, че нищо няма да се случи помежду ви. Голям проблем е да харесваш някого, но да не си сигурен, че той те харесва. Престраши се, в най-лошия случай ще бъдеш отхвърлена, не се умира от това.

4.   Не те харесва достатъчно, но си чеше егото с теб. Съжалявам, според мен недей да си губиш времето с него.

5.   Има една приказка "Направи услуга на себе си и приемай смесените сигнали за не".
Тоя к*р златен ли е? Я яхвай друго.
Аз съм мъж. Когато искам една жена - тя го знае. Когато си чеша езика, щот' ми е скучно - тя явно нищо не знае.

6.   И на него не му стиска, пишете си.

7.   Ами изпращай и ти смесени - примерно го възбуди и после го остави сам да се оправя...

8.   На тебе не ти стиска, на него не му стиска... Е как да стане? Друг въпрос, че от моя опит, на мъж дето не му стиска в началото и чака ти да правиш важните крачки, тепърва няма да му стиска за много неща, а накрая и ти ще излезнеш виновна, че не си направила достатъчно. Тъй че си прецени, но ако държиш нещо да се случи, най-добре да преодолееш себе си.