Майка с 3 деца
Аз съм майка на 3 деца, самотна майка. Отчаяна съм дали има мъж който би могъл да обича мен и децата ми? Близките казват че никой няма да ме иска със 3 деца.? Не си търся мъж просто питам дали има мъже който биха взели и обичали многодетна майка? !? !

Коментари

1.   Може би са малко, но не е невъзмжно.

2.   За връзка - ако изобщо имаш време за такава - може би, за съжителство - не. И за него и за теб ще е много трудно, а и ненужно. Аз съм сама с две деца и вече се отказах и от връзки и от всичко. Никой не ни иска насериозно. Затова си седя сама и си гледам децата. Друго не ме и интересува, защото съм напълно обезверена.

3.   Зависи дали си хубава и на колко години. Има хора за всичко. Зависи и ти дали имаш претенции. На първо време трябва да си съгласна на секс, че ги има разни с претенции - едва ли не иска предварителни гаранции, че ще се женят.

4.   Зависи от това как си станала, самотна майка?

5.   За всеки влак си има пътници !

6.   Лично познавам такъв. Така че - да, съществуват, но имай предвид, че са изключения. Пожелавам ти сили, кураж и щастие!
Ж33

7.   Разбира се, че има. Виж например тази от исктенно и лично с колко деца и бракове е. Важното е да изглеждаш добре, мъжете са лесно влюбчиви. Като се влюбят и няма значение нищо друго освен жената. Обръщай си внимание на външния вид, смей се, общувай. Нека и майка ти ти помага с гледането.

8.   Прочети темата от сайта - "Вдовица съм с три деца! Имам ли щанс...".
Да имаш шанс, ако не натрапваш децата си на човека до себе си и не му натякваш, че те са на първо място, а той е на майната си. Всичко ки занисш от тебе.

9.   Разбира се, ако й той е самотен родител с 2 или повече деца.
Наскоро четох един господин с 2 деца останал вдовоц.. млад е на 35 ..
Той търсеше себеподобна..
Иначе с друг мъж..имаш шанс...ако той е пенсионер ..или не може да има деца... ии ти си богата...

10.   Аз съм жена, но няма да те лъжа. В твоето състояние много трудно някой ще те приеме, едно е да си с едно, дете но цели три? Как се докара с толкова много деца? Дано не си момиче на 20-26 години, и все пак ти пожелавам късмет, дано си намериш мястото и ти.

11.   то по принцип всичко може и сигурно има такива мъже, но ще е много, много трудно да ги намериш, че и да се харесате с такъв и да се вземете. Тук изобщо няма да коментирам защо си самотна майка с цели 3 деца, от един и същ баща ли са или от различни и как така ги отглеждаш сама.
Децата изискват огромен ресурс - емоционален, времеви, финансов и т.н., а 3 деца - тройно повече. На мен понякога моите ми идват в повече, а да не говорим за чужди. Затова малко хора биха се натоварили с такова задължение, след като изобщо не са длъжни, а децата няма да ги смятат за никакви. Все пак има значение и възрастта им, ако са относително големи и самостоятелни, има по-голям шанс.

12.   Трудна работа, но ако са дъщерички с радост бих те взел.

14.   И аз съм майка на 3 деца. Мога да кажа, че няма никакво значение бройката на децата. Мъжете, които се обвързват с жени с деца са специална порода хора и не мисля, че ако беше с две щеше да е по-лесно да си намериш партьор. Най-важното е да не изглеждаш отчаяна и да не се обвързваш на всяка цена. Имай си достойнство и самочувствие на стойностна жена. Не забравяй, че не говорим за това някой да те "вземе" с децата, вие го приемате във вече съществуващо семейство! Това ако възприемеш като мислене, ще видиш, че коренно ще се промени обкръжението ти и ще се появи човека, който да желае да бъде твой партньор както в хубавите моменти, така и в грижите за твоите деца.
Силата и самоувереността, която излъчва една спокойна със себе си жена е много привлекателна.
Пиша всичко от опит. Просто се успокой и приеми, че всъщност си безкрайно щастлива и пълноценна с децата, които си създала и не търсиш партньор на всяка цена. Ако искаш да се влюбиш, ще се случи, не се тревожи.
Горе главата!

15.   Хубаво ги редите тук и я успокоявате, ама едва ли пред вратата ѝ чакат кандидати. Не се казват нито нейните години, нито на децата, нито къде е бащата или бащите. Според мен ако си по-хубавичка и по-лекомислена най-много да те прилъже някой и да се сдобиеш с четвърто.

16.   Авторке, ще се опитам да бъда максимално откровен. Нямам за цел нито да те успокоявам, нито да те обезсърчавам.
Няма да те лъжа, че децата нямат значение - фактор са. Но дали можеш да си намериш мъж? Разбира се, че можеш. Зависи от много фактори. Не казваш нищо за годините си, нито за възрастта на децата.
Имам една приятелка, на 45, разведена с две деца. Изкара четири години с последния си приятел. Поддържана дама, храни се здравословно, тренира, има добра професия и е финансово осигурена. Но когато са се събрали, децата са били на 14 и 17, тоест относително самостоятелни и с приятеля си са имали време един за друг. Наскоро се раделиха и изобщо не се е отчаяла - излиза си по срещи и има интерес към нея.
С ергените до 40 ще ти е по-трудно. Аз самият съм ерген на 33 и няма да те лъжа - за да се захвана с жена с три деца, трябва да се влюбя много. Но не е невъзможно. Имал съм връзка с разведена с едно дете и се разделихме по причини, нямащи общо с детето. Освен това един ерген би искал деца, ако станат сериозни нещата, а ти дали ще си готова да родиш четвърто? Та, ако не искаш повече деца, най-добре се оглеждай за мъже, които са разведени.
Ще си позволя и да ти дам няколко съвета:
- Отделяй време за себе си - спорт, грим, хобита, приятели. Поддържай тялото и ума си. Предполагам, че ти е много трудно с времето, особено ако децата са ти малки. Но опитай. Най-малкото ако се грижиш добре за себе си и те ще получат добър пример от теб.
- Казваш, че си отчаяна. Не бъди! Това, че си самотна майка не те прави втора ръка човек! Напротив, ти си допринесла много за България в условията на демографска катастрофа. И имаш своя мисия в живота. Ако намериш мъж - добре. Ако не намериш - пак добре, пак има смисъл от съществуването ти и то голям. Ти си ценна като човешко същество.
- Не се захващай с първия мухльо, само за да не си сама. И да си сама, не е страшно. Обвържи се само, ако си допаднете.
- Покажи на един мъж, че в сърцето си имаш място и за децата си, и за него. Че няма да го обичаш по-малко.
Успех!

17.   Авторке разкажи малко по подробно ситуацията си! Много малко информация си дала на колко години и как се е стигнало до тук?

18.   Здравейте, номер 14 съм.
Писах, че говоря от опит. Като видях някои негативни коментари и реших да разкажа повече. Мъжът до мен твърди, че се е влюбил в мен когато за пръв път ме е видял в парка с децата ми. Казва, че ме гледал всяка събота как се смея и играя с тях, как се грижа за тях и колко ги обичам. Решил, че иска да е мъжът до мен и да вече да не съм сама в парка с децата, а да сме двама.
И сега сме двама. Много съм щастлива.

19.   Всички от вас рано или късно няма да имат кандидати колкото и да сте красиви, с или без деца, ако ще Афордити и Аполоновци да сте
Много е смешно да се опитвате да си избивате комплексите тип вижте колко вие вървите пък другите не. Природата никого не е пощадила, така че спокойно-и вашето време на нищета идва
До авторката
Ти наистина очевидно търсиш на кой да пръкнеш четвърто, поуспокой топката и се огледай колко нещастни българки с "мъже" има около теб и оцени това, че си се отървала лесно, отървала си и децата ти. Кротни се на задника си и си живей живота

20.   Не мисля. Дори и да има такива мъже, те са съвсем малко и шанса да ги срещнеш е малък, а ако ги срещнеш няма да има почти никакво право на избор. Т.е., ако някой се закачи за теб трябва да го приемеш, защото едва ли ще ти отвърне, този който ти искаш.
Ако си много красива, може да хранеш най-много някой за гадже, но нищо сериозно. Три деца са много. Не зная как е стигнало до там да си сама с три деца, но каквато и да е причината са си доста гърла. А мъжът ще иска и да му родиш вероятно.... ще станат поне 4.

21.   Аз съм на 33 с дете, женен, но дори и да се разведа, никога няма да се хвана в сериозни отношения с жена с деца, освен ако не съм много влюбен. И това при положение че нито съм пръв красавец, нито съм най-успешния мъж. Просто предпочитам да съм си сам, отколкото да поемам отговорност за чужди деца. Защото нямам силите да влагам толкова много за чужди деца, за които съм г-н Никой и никой няма да ми каже "евала, брат ми, ти ни отгледа". Това е много сериозен ангажимент - и финансов, и емоционален, и всякакъв, и в крайна сметка за какво и за кого? И всичко това до голяма степен би било за сметка на моето си родно дете. А то най-малкото трябва да бъде ощетено. Защо това време да не го прекарам с моето си дете, защо тези пари не ги дам за моето дете - да се изучи, да има осигурено жилище и т.н. Не съм материалист, но колко пари трябва да изкарвам, за да храня своето си дете, да му осигуря образование, жилище, да осигуря и на себе си жилище (освен за детето си и това, което жена ми би ми взела при развода), себе си да храня, втора жена да храня, че и трите и деца да храня. Е, аз колко трябва да изкарвам? А да лиша собственото си дете от жилище и образование, за да гледам чужди деца, които някой ден после я ме погледнат, я не - не е за мен. А и каква е гаранцията, че майка им ще е голямата ми любов, че да го правя всичко това? Ами представете си, че си попилея младостта и отношенията с моето и после тя се разведе с мен. И за какво е било цялото това гледане, възпитаване, изгубено време с 3 допълнителни деца?

Аз едно съм разбрал - от чуждата жена жена не става, от чуждите деца деца не става и от чуждия родител родител не става. Предпочитам сам да съм, вместо да се ангажирам с чужди деца. Нямам силите и желанието да го правя. Като знам, че детето си е мое, го правя с желание и любов и не ми тежи, но за чужди деца би ми тежало и не мисля, че си заслужава заради една жена, която утре може и да я няма в живота ми. Моята младост, моите усилия, моите пари, ако щете, ще са си отишли безвъзвратно.

Аз просто изразих личното си мнение. Но има и мъже, които с радост биха имали сериозни отношения с нея. От все сърце пожелавам на авторката да срешне такъв и да са шастливи цял живот. Нямам лоши чувства към никого.

22.   От 21 - добавка. Не казваш на колко са децата, но и това има голямо значение. Едно е да са на 10, друго е да са на 20 и нагоре. Във втория случай на практика те са си самостоятелни и това коренно променя нещата.

23.   №14 и №16 са написали прекрасни коментари. Реалността показва, че мъж да се обвърже с жена с повече от едно дете е много, много трудно.Трябва наистина страшно много да хареса майката като човек, за да се случи това.Точно както при №14 е станало. Но това са изключенията.

24.   Ха дано, ама едва ли. Като гледам около себе си българските семейства са с по едно дете, от познатите ми само 1-2 имат 2. Ако хората желаеха да гледат по 3 щеше да е масово явление. И то говорим за собствени, а не на друг родител. Причините смятам, че са и финансови и емоционални.

25.   Ако позволите и жена да изкаже мнение-и аз много бих се замислила да взема мъж с три деца. И това съвсем не е защото не обичам деца, не е и толкова заради многото пари, които ще отиват по тях-макар че и парите са фактор, който не е за подценяване. Просто тия деца си знаят майката, лоша или добра тя си е тяхната единствена мама. Кой каквото и да говори децата не приемат друг да заеме мястото на техния родител. №21 е директен, но е прав почти за всичко. Моята дъщеря когато я тресеше пубертета беше толкова непоносима, че ми е идвало на моменти да я пребия. Избухваха разправии между двете ни. Но сме майка и дъщеря, и на двете ни бързо ни минаваше. Не знам какво би станало, ако това беше доведено дете. Авторке, желая ти късмет, да намериш човек за теб, но понамали изискванията си-ще е достатъчно да намериш мъж, който просто да приеме децата ти и да ги уважава-любовта към чужди деца не идва просто така, особено пък ако си имаш свои. Може би с времето, ако обича теб ще се привърже и към тях.

26.   Виж, не става въпрос да си отчаяна, а реалистка. Намери си мъж за връзка, да се виждате два-три пъти седмично и толкова. Да обича и теб и децата ти са напълно нереални изисквания, това ти го казвам честно и без желание да ти стане кофти. Просто е хубаво човек да знае какви са де факто нещата. Ти си гледай децата, имай си приятел и дотам. Да ти кажа, хич не е малко. Остава въпросът къде да го намериш този мъж, но това едва ли някой може да знае. Няма магазин за подходящи мъже, хаха. Често е въпрос на късмет, на среда... Освен това защо всички си мислят, че на всеки е писано да има/мъж жена? На някои съдбата им е да са сами и това си е вид карма. Няма лошо според мен, особено когато човек възприема адекватно това, което му поднася живота. Да сме живи и здрави...

27.   Как стой въпросът с жена на 38, с едно дете на 18години?

28.   ”Просто предпочитам да съм си сам, отколкото да поемам отговорност за чужди деца. ”

Личен избор. Не го вменявайте като догма.

”Защото нямам силите да влагам толкова много за чужди деца, за които съм г-н Никой и никой няма да ми каже "евала, брат ми, ти ни отгледа". ”

Има вероятност и твоите кръвни деца да те заплюят, има много такива примери. Пък и ако живееш и за признание - грешно разбираш живота.

”Това е много сериозен ангажимент - и финансов, и емоционален, и всякакъв, и в крайна сметка за какво и за кого?”

И се вижда неспособността. Животът е такъв, не е еднорози и захарен памук.

Личен избор на всеки е какви убеждения да има, но не ги налагайте. Има хора, за които няма ”свое и чуждо”, смятам че това са по-осъзнатите хора, които не се ограничават в кръвната връзка. Ние сме едно цяло. Ако имаш сърце, ще дадеш любов, а ако нямаш - ще имаш оправдания, които може да звучат логично на хора, които припознават себе си в тези оправдания, пълни със страх.

29.   27, не стоЙ, ами се движИ! Застоят е вреден...

30.   28, къде точно видя да си налагам мнението? Точно заради такива като теб, които обичат да слагат думи в устата, изрично подчертах, че това е лично мнение и уважавам разбиранията на другите.

Колкото до моите деца - и да ме заплюят, и да не ме, аз ще си ги гледам, защото не го виждам като нещо, което ми тежи. Просто го правя от любов, без да очаквам нещо в замяна. Но с чуждите деца не е така. И това е нормално и няма нищо общо с осъзнатостта. Ти като си много осъзнат/а и нямало свое и чуждо, защо не се чувстваш едно цяло с циганите, които реват за помощи от работещите, а те самите нищо не искат да дават на обществото? Айде издържай ме и мен и моите деца тогава, пък аз по цял ден да си лешперя - нали няма чуждо и свое. Какъв е проблема?

Парите са ограничен ресурс и колкото и да искам, не мога да издържам целия свят и така или иначе щом се налага да ги давам само на ограничен брой хора, предпочитам това да са моите си деца, а не чуждите, нали се сещаш? Същото важи и за времето ми, ангажиментите ми, труда ми и т.н. Едва ли не трябва да се чувствам виновен, че съм стипца ли и не издържам чуждите деца ли?

31.   Използвах цитати от теб, но не се обръщах лично към теб, а към всички разсъждаващи така.

32.   Здравей!
ДА има такива мъже, и това че имаш 3 деца едва ли е пречка. Да той няма да бъде баща на децата ти /и не трябва/, но ако съумее да им бъде приятел, то ти ще бъдеш най-щастливия човек. Такива мъже се притесняват не как ти ще го приемеш /ти си го избрала вече/, а как децата ще го приемат. А те са невероятно мерило за една връзка. Когато ти се случи неща такова не им го натрапвайте, защото ти го желаеш. Общувайте колкото трябва, сама ще разбереш дали да продължиш напред. ДА все още има такива мъже!
Желая ти успех

33.   И аз съм майка на три деца, напоследък брака ни никък не е добре, сериозно се замислям за развод, но през ум не ми минава, че след това ще намеря мъж, който да приеме и мен и децата ми.
Авторке много малко вероятно е да намериш човек, готов на всичко за теб, било то и да приеме децата ти, когато пораснат и станат самостоятелни ще имаш по-голям шанс.
Ж32

34.   Със сигурност ще се намери, но не вярвам да изглежда както на теб ти се иска. Или ще е твърде стар, или с недъзи, или твърде беден, без никаква възможност да ви издържа, по-скоро ти ще го издържаш. Най-вероятно ще е комбинация от трите.

35.   Имам един приятел, който винаги е беше ерген докато не се ожени за жена с три деца. Най -голямото й беше на 12 тогава, сега а на 18.
Вече си направиха още две техни. Станаха 5. Най малкото сега е на 2 годинки. майката само него гледа, останалите се гледат сами.

Бащата разбира се грижи за всички. Аз лично не бих могъл сигурно... супер се справят и той, и тя. Той си има бизнес. Не са умрели гладни, даже бизнеса си му е доста иновативен и проспериращ.
Като се видим цялата компания заедно винаги е весело с тях и тяхното семейство са центъра на компанията

Виж, тя е страхотна жена в истинския смисъл на думата и всички я харесваме много и я познаваме вече от години. Така че въпроса ти по скоро не е дали има кой да те вземе, ами дали и ти си страхотна жена, като нея например...

...?

36.   Може би мъж, който не може да има деца или много стар ерген, над 50-тте, който вече няма голям шанс за деца, но въпреки това иска.

38.   Мъж съм, разведен с едно дете и мога да взема жена с три деца без проблем, но уви капитализма съчетан със феминизма ми разказа играта и си смених манталитета. Живея някъде в норд америка и твърдя, че нещата се променят много катастрофално както за жените, така и за мъжете и семейството. Сега имам ресурси да осигуря на една жена дори с деца, но западните жени скоро и българските ще ти разкажат играта за пари. Затова не съм склонен да влизам в брак, дори и да живея на семейни начала. Избрах да съм MGTOW и да не се занимавам с жени...

39.   Аз бих се виждал за неангажиращи секс срещи няколко пъти седмично и да си поговорим и общуваме, колкото и двамата да се разтоварим и да си прекараме добре, ако жената е красива и ми допада и е с приятен характер. Нищо повече от това, но това си е моето мнение.

40.   С удоволствие бих си приказвал за нещата от живота и бих изчуквал една майка на 3 деца, но както спомена и номер 39, само дотам. Ако една майка на 3 деца иска някой мъж да поеме отговорности за всичките тях (тоест 4-те), да отделя време, енергия, средства, внимание, да се лиши от свободата си заради тях, по-добре да си търси татко с 3 деца (или поне с едно, колкото да започнат донякъде наравно). Досега нито една самотна майка с дете/деца не е обяснила: Защо все непременно искат да се набутат при някой ерген, а не при себеподобен татко с дете/деца!? Вие още от самото начало подхождате нечестно спрямо мъжа и изисквате от него да прави жертви заради вас, докато на вас да ви е готино, че не вие ще гледате чужди деца, а мъжът ще гледа вашите. Дори и да не очаквате от него той да ги гледа в най-дълбокия смисъл, пак се изискват усилия от всякакво естество от страна на един мъж, за да избере майка с деца от чужд мъж, вместо свободна жена, с която да се отдадат на разходки, романтично опознаване с много свободно време и накрая да си създадат собствено поколение. Доста жени лицемерничат в това отношение, като хем искат, но не са склонни да дават. Не, те даже не искат и да започнат на равни начала, с държат да си вземат свободен мъж, макар че те самите са с провален предишен брак или връзка с вече създадено поколение от чуждия мъж.

41.   Има мъже в твоето положение, които биха се съгласили. Много зависи и от възрастта на децата. Аз сън с едно на 8 години и ми се струва кауза пердута, но пък има и жени, които успяват. Много зависи и от вътреяната ти нагласа. Успех!

42.   Има мъже, които биха взели майка с дете или деца. Както и жени, които биха взели мъж с дете или деца. Но тривиалното "за всеки влак си има пътници" не важи. За твоя може и да няма.
Тук обстоятелствата са много - да започнем с това ти що за човек си, на каква възраст си, какво очакваш от бъдещия си партньор и какво му предлагаш; минем през това човекът, който си срещнала да отговори на същите въпроси; съчетаем двете неща с желанията, настроенията и характерите на децата; както и със странични фактори като това къде сте се срещнали, как сте го направили, в какви етапи от живота си се намирате и т. н. Тоест ти може и да срещнеш пътник за твоя влак, но да го пропуснеш, защото бързаш да вземеш детето от детска - вдигнало температура. Може да го срещнеш, но той да е женен и да не е ориентиран към търсене на нова изгора.
Живей, обичай себе си и децата си. Ако ти се търси - търси любовта. Но тя е въпрос на късмет, съвпадения и добри обстоятелства.

43.   Виж какво, ще бъда максимално директен, без да целя да те нагрубя или нещо от сорта. Първо искам да уточня, че разглеждам хората на този свят като пионки, като шахматни фигури, тоест почти не ме интересуват чувствата и емоциите им, та затова и нямам сметка да разстройвам когото и да било, камо ли пък теб. А относно въпроса ти - не е напълно невъзможно, но е брутално трудно. Жени с по 1 дете се мъчат като грешни дяволи и в повечето случаи не успяват, а ти имаш цели 3! И тук няма никакво значение дали са от един, двама или трима бащи, дали този/тези баща/бащи е/са мъртъв/мъртви, нито пък на колко години са децата. Самото количество (да, точно така, количество) деца е главозамайващо, а имай предвид, че в ДНК-то на всеки мъж е заложено да се стреми да има свое собствено биологично дете, или с други думи, ако този мъж няма дете, той задължително ще иска да си направите. Та 3 1 прави 4, в тая финансова епоха не знам какъв доход ще ви е нужен, за да им осигурите минималния стандарт, да не говорим за нещо повече. Без да се обиждаш, лично аз не бих те взел за жена, ако ще да имаш интелекта на Айнщайн, визията на модел и скромността на монахиня, просто само като се сетя, че 3 деца са излезли от чреслата ти и ще ми стане тъпо, а и освен това ще знам, че те никога няма да ме възприемат като истински баща, нито пък аз ще ги възприемам като свои деца, най-много да постигнем илюзорна хармония от типа на „Тате, обичам те, ама все пак ми дай 20 лв. джобни за днеска... “. Не, мерси. И не се обиждай, просто съм откровен.