Как да постъпя?
Здравейте! Никога не съм си мислела, че ще ми се налага да пиша на някой, за да искам съвет. Темата е проблем с гаджето ми. Заедно сме вече 4 месеца и малко отгоре, но проблема е че в последния месец-два сме се карали няколко пъти. Проблема е че наскоро той почна да поддържа контакт с бившата си която е с 1 година по голяма от него. От моя страна го приех напълно нормално, но започнаха някакви игри, в които почвам да се съмнявам. Започна да излиза с нея, да я защитава много.
Винаги като почнем да се караме и прави сравнение с нея. На мен не ми е много приятно.
Консултирах се с майка ми и тя ми каза че той не ме заслужава и че има и по-добри но аз винаги се застъпвам за него.
Наскоро той ми каза че като са се виждали и тя го е целунала, защото били "гаджета". От тази случка която стана преди по малко от седмица почнах да се съмнявам в него. ( Страшно много се извинявам, че пиша много разбъркано, но самата аз съм много объркана и в главата ми е каша. ) Вече почна да се държи много странно. Твърди че все още ме обича.
Другия ми проблем с него е че не иска да казва на никой че сме гаджета. Каза че неговия клас са щяли да го бъзикат докато умре. Имам чувството че не ме обича а ме използва за да не е сам. Той не е ама все пак. Моля за съвет. Благодаря за отделението внимание! ❤

Коментари

1.   Зарежи го първа, защото иначе той ще те зареже. Очевидно още има чувства към нея. Тръгни си с достойнство. Майка ти е права.

2.   Само като прочетох първите редове и ми стана ясно. Чакай да дочета натам и ще коментирам...
Да... та така, имах връзка с един и се карахме в началото, той си пишеше с някаква в интернет. Еми не продължихме. Не беше стока той и този твоя за мен е като него. Тези неща дето ги прави не са неща, които правят мъже ставащи за сериозна връзка. Омъжена съм вече от много години и такива простотии никога не е имало, нито някога сме се карали. От опит знам, че не трябва да има кавги и писаници с други жени... даже и профили е странно да имате, за какво са ви... нали си имате познати, телефони и. т. н