Въпрос към женените мъже - любовници:смятате ли се за отговорни за бъдещето на любовницата си, ако тя се разведе заради вас?
Здравейте,
Омъжена съм на 35 г. с две момчета на 7 и 5 г. От 2 години имам извънбрачна връзка с женен мъж на 40 г. също с две деца. Обичаме се и не можем един без друг. Просто се влюбихме лудо.Той обаче е категоричен, че няма да се разведе със съпругата си заради мен и да гледа чужди деца. Аз приех този факт. Разбирам го. Все пак обаче, ако се разведа и той дори да не е разведен може да поеме някаква отговорност поне към мен, не към децата ми, нали ме обича!
Аз обаче не мога повече да лъжа съпруга си, просто цялата тази двойствена игра ми идва в повече. Изчерпала съм всички възможни средства за лавиране и виждам, че не мога повече да продължавам така. А и съпругът ми не заслужава такова отношение. Няма идеални хора, аз също не съм идеална, какъвто и да е той, все пак е баща на децата ми и е добър човек.
Затова питам мъжете, които са били любовници на омъжени жени, но не искат да се развеждат със съпругите ки заради тях: все пак поемали ли са ангажимент, вкл. и финансов към любовниците си, след развода им, при положение, че ги обичат?
Все пак човек е нужно да знае какво го очаква.
Благодаря Ви.

Коментари

51-62 от 62

57.   52, ти или си рязан или си бил малртретиран от жена като дете. Друго обяснение за безмозъчните ти словоблудства няма. Препоръка - спешно психиатър или марш при рЕзаните, където ти е мястото.

61.   Чакайте малко. Когато говорим само за секс в една извънбрачна връзка разбирам, че място за отговорности няма. Когато обаче има и любов мисля, че отговорността към другия трябва да е налице, защото любовта не е само секс, и а и да показваш отношение към другия до теб.

65.   Няма пък. Ще настояваш да ти издържа и да се грижи за теб. Не е необходимо да се развежда, но може да те издържа.

67.   Този пост ме навежда на мисълта че на някои жени главата не служи за мислене.

И още нещо:
"... все пак е баща на децата ми и е добър човек".
Извода е ясен- не бъдете прекалено добри със съпругите си понеже виждате какво ви очаква.

68.   До 61 и 65,
Жена му няма ли да разбере че дава пари и на друга?
Пък и ще му стигнат ли за 2 жени?
Навярно не е саудитски щейх.
Цялата тази история е толкова нелепа че ми прилича на майтап.

69.   Към н. 67-а на повечето мъже-главата им определено не служи за мислене, защото те, , мислят" с долната си глава, която е в гащите.

70.   Ох, глупава жено! Разведи се и ще видиш само праха след подметките на любовника си! Ти ще се превърнеш в заплаха за свмейството му в момента, в който се разведеш и в крайна сметка ще паднеш от два стола на земята. А след това ще си на сухо и тепърва ше търсиш с кого да се...
Ти чакаш отговорност от безотговорен човек, какъвто е всеки един изневеряващ, в какъв измислен свят живееш? Но чия трябва да е отговорността за децата? Твоите деца имат баща, чиято отговорност е да се грижи за тях, отговорността е и твоя, а ти искаш да натресеш децата си на любовника си, да отнемеш от средствата за неговите деца, а твоите да бъдат на издръжката на двама бащи.
Да, но не си познала!
Да те ползва някой за кофа за изхвърляне на сперма не е любов, скъпа, а безплатна услуга за задоволяване на нагона.
Как може да има толкова глупави и наивни жени?
Обичал я бил...
Една Жена

71.   Всеки има право да мечтае...

73.   ""Затова питам мъжете, които са били любовници на омъжени жени, но не искат да се развеждат със съпругите ки заради тях: все пак поемали ли са ангажимент, вкл. и финансов към любовниците си, след развода им, при положение, че ги обичат? """ Вие се шегувате, нали? Лично аз не съм казвал на никоя друга жена, че я обичам, освен на съпругата си. За мен обич е един порядък по- високо ниво от любов, влюбване, желание и т. н. Мъжът обича три вида жени в следната последователност:дъщеря, съпруга, майка, евентуално баби, ако са живи. Няколко пъти ми се е случвало жената да ме пита, "Ти обичаш ли ме". Тогава с подбрани мили думи И обяснявам, че я желая, че искам да правя секс, ако до момента не сме правили. На една точно на въпросът на авторката отговорих "Ама между такива като нас не може да има обич". //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

74.   Хей десантчик, няма невинна жена. Виновна е още след като се е родила, защото е жена. Какво казват библията и коранът? Я пак си помисли, дали наистина обичаш жена си, или само я желаеш за секс? Няма как да ти обясня колко много мъжете "обичат" днес жените, защото модераторките не пускат коментари отразяващи истината за жените, но ти я знаеш, нищо че прехвалваш женското можене. За тях само добро или нищо. Аз много се радвам на статистиката за женското "щастие" и "награждаването" им от мъжете подобаващо. Ей така, драго ми е и се кефя да гледам какви безсмислени закони още ще бъдат измислени за защита на женското равноправие!

75.   "... все пак поемали ли са ангажимент, вкл. и финансов към любовниците си... "
Не понеже жена ми не дава.

76.   "Пожелавам на 52 и всички мъже с неговото мислене да имат дъщери, които някой "мъжкар", да изплющи. То нали дъщерите им ще са виновни, пък и мъжете са правото си. :)"

Black Sabbath, какво е писал 52, какво е неговото мислене? Не виждам коментара му!
Аз имам две дъщери, имат си мъжкари до тях и скоро може да стана дядо.

"56. "Няма невинна жена, дори и в библейските притчи е обяснено защо! ". Още едни "миролюбиви" думи на "миролюбив" християнин. "

Аз също съм християнин и уважавам българските традиции и обичаи. Какво лошо виждаш в това? Ти мюсюлманка ли си?

51-62 от 62