Той, аз и невъзможната връзка между нас
Здравейте! Преди година, се запознах с момче 4 години по-голямо от мен. От тогава всичко в мен се промени. Знаех че е различен. Не го усещах по държание като никой друг. Пишехме си постоянно, говорехме, излизахме. Той пуши трева и заради това никога не съм мислела че ще се привържа към него. Но се влюбих. След известно време той ми каза че ме харесва. Бях най-щастливото момиче. Не тръгнахме, защото се притеснявах заради тревата, а той заради това че съм малка. Мина много време. Не бяхме излизали въпреки това си пишехме още. На скоро ми каза че още има чувства. Аз също имах, защото никога не съм се отказвала от него. Срещнах много момчета, но никой не беше като него. Твърдях, че не ги харесвам, но знаех че не искам друг освен него. И двамата се харесваме много, но няма как да сме заедно, защото баща ми е полицай, а майка ми лекар. Мисля че биха били до мен, но не знам дали да им кажа за него или просто да мълча. Той не е лош човек, макар и да пуши е много мил и добър... Не знам какво да правя... Ако може давайте съвети.
Извинявам се ако има грешки :)). Благодаря предварително!

Коментари

1.   За мен пушенето на трева не е проблем. Пушенето на цигари или консумацията на алкохол е много по-неприятно и вредно.
Но ако реши да мине на нещо "по-силно" вече е проблем.

3.   Бога ми, не разбирам защо вместо да се извинявате, че допускате правописни грешки, не вземете да се ограмотите малко?

4.   Звънни му и покажи, че имаш интерес,

5.   Не е нужно да казваш на вашите, че той пуши трева.
Може би за тях ще е трудно да го приемат, ако той няма отговарящо на тяхните представи соцялно положение. Вашите според мен се надяват ти да продължиш да учиш и да имаш хубава професия.