Скапан живот
Не мога да си намеря приятелка, за която да работя 8-12 часа на ден, за да плащам квартира и да й купувам подаръци, а тя да е вечно недоволна, да иска все повече и повече и да ми изневерява. Ужас, всички станаха толкова свестни, важен за тях е само характера и отношението и изобщо не обръщат внимание на материалното. Вече и по дискотеки не ходят, по коли и дрехи не се заглеждат.. Чудя се какво да правя. Аз съм едно нормално момче на 20 години и започнах сериозно да се депресирам. Няма ли нормални момичета вече?

Коментари

1.   Това е: "Защо никой не ме иска? Част 2", наслаждавайте се :)

3.   Няма за съжаление. Още си на 20, развивай се, ходи на фитнес и най-важното self education. Жените инстинктовно са привлечени от външния вид, както и ние, постарай се да подобриш максимално визията. Влез в университет и отделно учи нещо друго, което ще е полезно, тоест self education.

4.   Сарказъм?

5.   Пич, нещо си се объркал. Мойте наблюдения са, че повечето са меркантилни. Всички се правят, че не гледат парите и външния вид, ама като мине някой нацепеняк или с готина кола им текат лигите. Свестни има да, ама са на изчезване. Ще си намериш някоя нормална, споко. Разбира се, къде търсиш. Нито в дискотеки, нито е сайтове за запознанства ще стане. Общувай!!! Ще видиш, че ще намериш момиче, с което да се разбирате.

6.   Комплексите и злобата не прощават...

7.   По-скоро шега.
Развесели ме.

8.   Звучиш пасивно зъл. Смени нагласата и ще завалят готини и свестни жени.

9.   Трябва да смениш дилъра, брааат.
Сам се убеждаваш, че евтиното излиза скъпо ;)

10.   Несполучлив опит за провокация. Авторът се мисли за остроумен, вместо иронично се е получило тъпичко.

11.   Ако позлваш фонетичната настойка на клавиатурата, "ѝ" ("и" с ударение) се изписва с Shift x.

12.   Има, но ти се заглеждаш по-натоканите сметкаджийки...

13.   Познавам едно свястно момиче. До скоро се казваше Иван, ама си направи операция за смяна на пола.