Той е по-нисък от мен
Здравейте! Има едно момче, което харесвам ужасно много. Признахме си и двамата и станахме гаджета. Много съм щастлива наистина. Има само едно нещо, което ме мъчи. Той е по-нисък от мен с 5-6 см. Много е странно, когато момичето е по-високо и затова се притеснявам когато сме заедно. Обичам го много и не искам да се разделяме заради това, но не знам... Дайте ми съвети

Коментари

1.   Да ти имам проблемите! Имам приятелка, която е 185 висока. Знаеш ли колко трудно си намира някой на нейния ръст, с който да се харесат? Това не е най-важното, човек не е само сантиметри.

2.   Умирам! срамуваш се, че е по нисък, това ли е най-важното.

3.   Няма нищо лошо и никого не съдя. Свят шарен. Просто лично аз не мога да си се представя с мъж, който е по-нисък от мен. Предпочитам да е по-висок. Може да не е много по-висок, но да е по-висок. Просто такъв е вкусът ми. Иначе никого не съдя.
Ж32

4.   Честно, като човек висок 164 см, спирайте се с тоя heightism (думата е сходна като разисъм, само, че става въпрос за височината).

5.   И какво от това, че е по-нисък? Нито е опасен, нито е груб, нито страда от заразна болест. Момчето не е само ръст и мускули, а ти си харесала характера му до степен, че да не ти пука за тези неща в началото. Сега изневиделица си решила да се притесняваш за чуждото мнение. Не е в твоя полза да умуваш над чуждите погледи. Всеки е свободен да си изгражда каквото мнение иска за вас двамата като двойка, важното е вие да сте щастливи един с друг и да се обичате. Излез навън и се огледай добре. Навсякъде има двойки, които визуално не си отиват, но изглеждат толкова влюбени и е красиво. Виждала съм много слаб с много пълен, много висок с нисък, момиче по-високо от момче и всякакви други вариации. Готино е, че на тези хора не им пука и си се обичат. Нали чувствата са по-важни от чуждото мнение?

6.   Поради финансови обстоятелства не си празнувах бала. Сдухах се но си казах, виж, като си имам приятелка ще отида като кавалер на нейния. Намерих я. Бяхме невероятно щастливи заедно. Просто си бяхме един за друг. Тя обаче винаги се е чувствала гадно от това че съм по нисък.
Тя ме изчака от казармата дори. И накрая не ме покани на нейния бал. От срам. От там се тръгна с това недоверие. После и майка й почна да насажда как не сме били един за друг.

Сега тя е самотна майка. Забременя от един който се оказа с 3 брака и три други деца. След като е разбрал, че е бременна духнал. Тя дори не се е интересувал от семейното му положение.
Сега тя е един от най-нещастните хора, които някога съм срещал. Нямаше кърма. Сдухала се е тотално. Даже си е за лудницата.

Видях я наскоро за няколко минути, а тя ми вика " ей бебче, най накрая си намерихме тати".... А майка й ми каза друг път " само ти й остана, вече никого си няма, който да държи на нея"

Гнус ме е!!! Аз да й гледам тъпото копеле, което е на този свят заради нейния безпределно крещящ егоизъм.... изневерявала ми е 6 пъти. Даже един път ми каза че била изнасилена и "го преживявахме заедно"...

И от нея, и от много други ме е гнус, защото модела за поведение е същия при повечето жени, които срещам. Как толкова поне на бащите си не вярвате? Като не можете да се държите нормално във връс Несигурността ви е превзела ума на всички възможни нива. То не е само височината. Винаги ще се питате "той ли е най подходящия". Обикновено когато разберете (ако това изобщо някога се случи), че хората не са перфектни, вече е късно и вие сте вече поредната курва. Ако пък дори и за малко се почувствате красива днес отново почвате се съмнявате в стойноста, на мъжа до вас, т. е. курвата във вас почва да ви говори. Всичко това вече граничи не просто до неадекватност, но и до пълна лудост. Не дай си Боже да сте самотна майка, която сама да възпитава дете....