До всички жени, които харесват лоши момчета!
Чудя се защо всички момичета/жени сте толкова глупави, че да харесвате тия 'лоши' момчета или мъже, които ще ви изневеряват или ще ви мамят по какъвто и да било начин. Оплаквате, се че нямало добри и отговорни мъже, но винаги тичате при боклуците. Заради колата ли е? Заради ролекса ли е? Очевидно, щом искате мъжът да си тежи на мястото, не ги харесвате заради държанието им. Даже не е и заради парите според моите виждания - не знам. Аз за себе си мога да кажа, че не съм като тези 'лошите', ами съм осемдесет и пет пъти по-лош от тях, само дето не обичам да изневерявам и отново не спирам да получавам внимание от 'добри' и 'отговорни' момичета/жени. По-интересни ли сме ви? Очаквате, че вие може да поправите това, което е непоправимо? Като цяло пиша тази тема, защото след като се поопозная с човек от срещоположния пол, накрая винаги се опитва да промени навиците ми и като цяло това кой съм. Започват се очакванията, как трябва да се държа и т.н. Има толкова добри, отговорни, любвеобилни мъже, които с нетърпение чакат жени като вас. Дали наистина противоположностите се привличат? И за това не съм сигурен, след като много такива се ожениха и на втория месец започнаха проблемите. Моля ви, вие като по-зрели хора, просветлете ме по този въпрос, който от години ме изяжда отвътре. Благодаря предварително и на вас, и на модераторите. Наздраве. :)

Коментари

1.   Тази тема се дъвче веки ден. Само ще ти кажа, че ако съдиш за жените от форумите или по кифлите, никога няма да имаш добро мнение за тях. Излез, намери си среда и ще видиш, че има и свестни жени. Преди и з си мислих, че всички жени са парантии, но когато си в правилната среда, виждаш, че не е баш така.

2.   Защото "лошите" момчета притежават качества, които тъй наречените "добри" момчета нямат. Никой не ги харесва защото са гадняри и изневеряват, а защото са самоуверени, решителни, отстояват си мнението и си гонят целите. За сметка на това, "добрите" момчета са често несигурни, сервилни, склонни да мрънкат и обвиняват всички други за несполуките си.

Така че нормално е жените да си паднат по някой от "лошите" и да се надяват, да се кротне достатъчно, за да имат нормална връзка и семейство. Но може би тези неща са несъвместими с тях. Обаче и с "добрите" не става, цял живот нерви, трябва ти да поемаш мъжката роля, пък после защо не искаш да правиш секс с тях. Някой беше казал, че добрите момчета са за женитба, а лошите за разплод. Може и да има нещо вярно.

Но в крайна сметка, всеки търси някакъв баланс между двете. Ако не намери, прави компромис и понякога после цял живот се тюхка и търси това, което липсва.

3.   Жените нищо не разбират от мъже и са се вкарали в някакви шаблони. Какво ги мислиш толкова, те не знаят какво правят, лутат се като шматки и действат по-инстинкти, после плачат и мрънкат а ти си тръгнал да ги анализираш и да им искаш обяснения. Те ще се опитат да ти дадат някакво обяснение, което звучи логично пост-фактум, но това е залъгалка и оправдания и не обяснява истинските причини а те са, че действат импулсивно водени от емоции, които не разбират. След като те не ги разбират и не знаят какво правят, защо ти е на теб да се опитваш да ги разбираш?

4.   Все още никой не е разбрал жените...
А ако нямаш нюх за тях - ще седиш цял живот на сухо ;)

5.   Не случайно е казано "Внимавай какво си пожелаваш, че ще вземе да се сбъдне". Когато хлътналата по "лошото момче' глупачка се докопа до идеала си и разбере какъв таралеж си е вкарала, започва да реве и пустосва мъжете и изтрезнява, но обикновено е късно. Глупостта се плаща скъпо.

6.   Не харесваме лоши момчета, не харесваме нийди момчета. Добрите момчета не сте добри, привидно добри сте, защото нямате други умения. Ако ви се даде власт, ще сте доста по-гадни от 'лошите момчета', които я притежават, просто е - всеки камък си стои на мястото.

7.   Хич не сме глупави. ;) И аз лично винаги ще предпочитам лошите момчета пред "добрите" злобни, комплексари-женомразци. Не лошите момчета са с това противно комплексарско отношение към жените, за което все пишете, а тъкмо обратното. За добри момчета явно минават сдуханите смотльовците пълни със злоба заради комплексите си. Общо взето- да живеят лошите момчета, единствените добри.

8.   Авторе аз пък искам да те питам ти като си толкова лош защо не си намериш някоя, която да лоша колкото теб? Тъкмо никой никого няма да се опитва да променя и ще си живеете мирно и спокойно. Ти защо се забъркваш със свестни жени? Аз ще ти отговоря. Ти и тези като теб си хващат свестни жени, защото обичате когато една жена е по- слаба от вас, когато тя се подава на чувствата си и става зависима, когато вие се превръщат в най- важната цел в живота им, а именно да успеят да ви опитомят. Започва се една борба за надмощие, защото всички жени обичаме контролът да е в нас. Искаме внимание нима не го разбрахте, искаме да сме единствена и специална. Губим време, в което влагаме много за да ви спечелим, но никога не успяваме. Защо не си хванете по някоя лоша дама за която външния вид и парите са цел единствена в живота им, защото знаете, че когато сте с нея ще сте винаги на второ трето място. Хващате си стабилни сериозни жени, защото сте хитри и манипулативни. С нас си правите каквото си искате, защото Ана нас ни е вродено да сме по- емоционални и чувствителни. Като не ти харесват стойностните жени хващай се с някакви засукани кифли, в чиито глави се въртят идеии от сорта на: днес коя ли снимка да кача в Инстаграм или какъв маникюр да си направя днес. Последно, аз съм с лошо момче, защото му повярвах, че ме обича, така ме омота в мрежата си, че не знам как да си тръгна. Не го избрах аз, избра ме той и вече знам защо. Страх го е да се цели по- високо защото в днешно време високото не е в качествата на хората, а само в това как изглеждат и колко са модерни и колко лайквания имат в социалните мрежи. Така че живей си живота далеч от свестните жени и бъди достатъчно смел и се цели по- високо тогава няма да се опитват да те променят, а ми се струва че ти ще размениш роля с жените, които наричаш глупави!

9.   Няма начин да приема на сериозно някой, който пише "срещО(положен)"!

10.   Първо, няма "добри" и "лоши". Има хора с характер и хора без. Това обаче е съвсем различно от другото разделение - свестни хора и такива, на които изобщо не може да се разчита.

Сега, аз съм свястна жена, "добро момиче", но си имам характер. И искам и мъжът до мен да има.

Преди време излизах с едно момче, което винаги казваше: "Не знам къде да отидем. Както ти кажеш", "Ти избери" и винаги се съгласяваше с мен за всичко, опитвайки се да се изкара послушен и мил. Това обаче е уморително, защото аз трябваше да вземам всички решения, да нося вината, ако нещо не се получи, и изобщо аз да съм "мъжа" във връзката. Но всички ми напомняха колко мило момче е, как никога не би погледнал друга. И така, самоубедих се, че съм късметлийка. Мислех, че съм ударила 6-ца от тотото с него, но представите ми се разбиха на пух и прах, когато негов приятел постъпи отвратително спрямо мен, а той нямаше топки да ме защити. Той просто искаше да излезе бял и добър, без да се интересува от мен. Тогава осъзнах, че това добро момче не е добър човек. Той не иска жената до него да е щастлива, а се опитва да изглежда добър в очите й. Да я излъже. Иска да се хареса на всички, но не е истински близък с никого, няма собствени цели, държи се като зубърка-натегачка в училище.

Сега съм с друг човек. Да, на някои ще им се стори "лошо момче", не одобрявам всичко, което прави, но той определено знае какво иска от живота и умее да се грижи за близките си. Наистина може да се разчита на него. Знам, че и през огъня ще мине, за да ми помогне, нищо че ми е изневерявал 1-2 пъти за по 1 вечер. Знам, че и аз ще му помагам с всичко, каквото и да стане в тоя живот, дори и да се разделим, защото това между нас е много по-силно от битовия уют на "той ми носи чантичката, не заглежда други жени и ме слуша".

11.   Повечето от т. н наречените добри момчета са комплексари, неуверени в себе си. Попаднат ли на добра жена се оплитат, защото не знаят какво да я правят. Била съм с такива добри момчета, и пълен ужас. Отначало всичко хубаво, жестове, романтики, перфектни във всяко едно отношение. Мислиш си, че си попаднала на точния човек, защото е различен. Но после им лъсват комплексите, ревността, обиждат, може и да посегнат. Държат сметка къде ходиш, защо.
Един мъж трябва да е смесица между двете. Да не е гадняр, но да е уверен, да знае какво иска в живота и как да го постигне. Да може да осъзнава своята вина, а не само да натяква и после да вика- Ми то няма жени. Увереността привлича, а не хленченето.

12.   Доколкото разбрах мислите, че всички добри момчета всъщност не са добри, а само се преструват, защото нямали други умения. Прекалено сте се филмирали. Характерът е нещо, което не може да се промени. Искам само да ви попитам кое му е лошото да се отнасяш добре, да си мил, загрижен и т.н. ?
Постоянно се оплаквали... Ами зависи от човека. И не е вярно, че добрите момчета нямат цели или не знаели как да я постигнат. Това също не е вярно, всеки човек си поставя цел, без значение каква е и ако притежава качества като амбиция и последователност, има шанс да я постигне дори и да е добродушен.

13.   Тук добрите хора ги изкарахте едва ли не някакви прикрити психопати. Не разбирам защо под "добър" хората разбират скучен, неуверен, мрънкало, безхарактерен, преструващ се, сервилничещ и т.н. Аз под "добър" разбирам човек, който не е пълен егоист, загрижен, помагащ, щедър, широкоскроен, справедлив, отговорен. Какво общо имат увереността и безхарактерността с добротата и лошотията? Само в България е грях да си добър и се гледа на добрите хора като прикриващи истинската си същност. Сбъркан народ сме.

14.   Към 12
Имала съм приятели, които с бившите си са се държали по-добре, нищо че аз съм ги превъзхождала. Сигурно доста ще се познаят. Предишната била отвратителна, но е получава повече уважение и любов, от мен, която съм помагала, не съм изневерявала, не съм искала пари и др.
Често под тая доброта се крият комплекси, болки от други жени.

15.   Не се преструват. Просто понякога много се стараят, много искат да създадат добро впечатление в началото. Минава т. н honeymoon фаза на връзката, където всичко е розово и мило. После му лъсва характера, падат розовите очила и виждаш човека, какъвто е. Вече не е необходимо толкова да се старае, проявява му се истинския характер.

16.   № 13 - Всичко опира до ценностната система или по-точно на липсата на такава. Няма как тя да се изгради по чалготеките, баровете, моловете и пр. Или с часове висене пред огледалото, правене на селфита с нацупена патешка човка и чатове в нета, където половината думи са неграмотно написани. То трябва и да се попрочита нещичко, различно от Паулу Коелю... Но къде по-вървежно е да кажеш бях на фитнес или спа, отколкото в библиотеката или посадих едно дърво.

17.   Не знам какво разбираш под това един човек да е добър. Мъж съм и от опита ми до сега мога да кажа следното. Повечето жени искат да са уверени в човека до себе си. И това не се изчерпва само с това мъжът да е готов да им отдели нужното внимание, а най-вече със стабилността и увереността, която показва чрез действията си, с тръпката и сигурността, която връзката може да предложи.
Ако под "добро момче" разбираш както пишеш в темата човек, който е готов да промени навиците си, държанието си и т. н за да отговори на очакванията на човека до него - то бъркаш понятията. Това е нагаждачество и никоя уважаваща себе си жена не би била с такъв човек, защото просто не вижда в него нищо мъжко.
Разбира се не претендирам, че съм опознал женската психология, но това са личните ми наблюдения.

18.   Аз под лошо момче разбирам някой на когото родителите имат повече пари, кара хубава кола, и изпъква над останалите в даскало. Тук-там марихуана, и опит на техните да го направят човек. И без да го иска, момиченцата ще го харесват. От друга страна аз като мъж също съм доста по привлечен от жени които ''пускат'' често, има доста по издокарани от тях, но чакат да ги водиш като деца, което изнервя.

19.   Противоположностите се привличат само повърхностно, т. е. сексуално. После това, че са толкова различни, почва да ги отблъсква.

20.   Жените търсят мамини синчета с пари.
Парите обаче са от родителите на "лошото" момче, защото ако само ги беше изкарало, щеше да се е сдухало от бачкане и да не е толкова отворено...

21.   И после ревът с крокодилски сълзи, какви са мъжете. :Д

boy of light