От както заживяхме заедно сексът намаля.
Здравейте,
с приятелката ми сме заедно от година и половина. Поради липса на терен сме го правили основно в колата, почивки тук-там, хотели, но основно нощем в колата. Сексът ни е бил с редовност 3-4 пъти в седмицата.
Наскоро заживяхме заедно, терен колкото искаш и очаквах нещата да зачестят, но обратно на логиката пооредяха.
Не може да става и въпрос за изневери и трети лица, тъй като виждам емоцията в очите и други неща, които говорят, че центъра на вниманието съм аз.
Говорихме вече 1-2 пъти, оправданието е стрес покрай работа, изпити, преумора и желание като се прибере просто да се просне на леглото и да заспи. Преди сексът е бил често, защото се възползва от момента когато го има, а сега моменти може да има винаги и предпочита да е утре, когато е отпочинала.
Окей, разбирам. Само дето напоследък сме уморени ако не всеки ден, то през ден.
Разговарях с приятели, всички казват, че откакто са заживели заедно сексът е пооредял.
При вас така ли е?
Пак казвам, понеже знам в каква посока тръгват коментарите най-често - от трети лица във връзката не се притеснявам.

Коментари

1.   Ами аз съм жена и сега съм по майчинство вкъщи и приятеля ми е често уморен, аз разбира се не го тормозя. Проблем няма, пормално е. Когато аз работех мах две работи, а приятеля ми работеше на половин ден и тогава аз нямах желание през седмицата. Моят съвет е да я подкрепяш и да не я тормозиш, за да не я загубиш.

2.   Ням значение дали живеете заедно или не. Ние например го правим всеки ден по два пъти, най - много да пропуснем един ден пт седмицата ако съвсем няма време и естествено ако съм в цикъл.

3.   Абсолютно нормално положение. Все пак, освен секса, има и други ангажименти в ежедневието. Ако обаче за теб е на първо място да го правиш ежедневно, ще се появи проблем. Помисли върху приоритетите си.

4.   Знам, че е малко клише но може би наистина е много изморена. Защо не и приготвиш вечеря, свещи, рози, подарък.. ей така за изненада. Сега, не казвам да го правиш всеки път, но да покажеш че я слушаш и че искаш да е наред. Разнообразете малко, отидете и правете секс навън или изненадващо докато гледате филм започни да я пипаш.

5.   Напълно нормално е да намалее секса след, като заживеете заедно. Така, че е трябвало да помислиш над това преди да решиш да живеете заедно.

6.   Ще изкажа обратното на всички преждеговоривши мнение. Щом може когато поиска, го прави толкова, колкото й се иска. Не можеш да промениш нищо. Но когато дойде бебето, после още едно - тогава нещата съвсем ще утекат. Казвам го като човек, минал по този път. После моралистите упрекват такива като мен, че си имат любовници.

7.   Не! За 19 години брачен живот, нито аз, нито съпругът ми сме охладнели един към друг. Дори с годините сексът е все по-често от преди, и по-задоволителен.

Ж. 44

8.   Абсолютно съм съгласен със номер 7! Най-дългата ми връзка е била 6 години, имало е дни в които съм стигал до 14-16 часа смени и пак съм и отделял време.

9.   Съвсем нормално. Тръпката поотминава, като започнете да ползвате една тоалетна вече не е същото. А дойде ли и първото дете ще има моменти , когато на жена ти съвсем няма да и е до секс. Тогава си личи доколко обичаш жената до теб и държиш на нея. И не вярвай толкова, че женени от 20-30 години правят секс всеки ден и то все невероятен и с часове, хората не са секс машини. А ако нищо друго освен един секс не ви свързва, толкова по-зле.

10.   Към номер 9: като извадено от учебник. Май си попила всичко, което майка ти ти е втълпявала. Към всички консервативни в тоя форум, това, че за вас едва ли не е грях секса, не ви прави велики. Вие сте просто хора, които не умеят да се забавляват. До авторката: тоя мъж не е сексуален изобщо. Не бих се мъчила с него. И с импотентен съм била и изтрещях. За 4 месеца имах 5 любовника едновременно. Ще ти избие в един момент. И в заключение, 21 век сме. Моралистките да си мълчат и гледат децата на сухо. Аз ще имам дете само от мъж, който е сексуален и готин като мен. Вие просто не сте успели да си хванете такъв и се задоволявате с каквото има.

11.   10- Не позна. Навремето избягах от майка си, за да съм с мъжа, когото обичам. Забавляваме се, пътуваме достатъчно, добре ни е и не ни се налага да търсим по пет любовника и любовници, достатъчни сме си един на друг. Не ми дреме какви етикети може да ми лепиш- на моралистка ли, консервативна ли, не си и човекът, който ще ми казва да мълча или да говоря. За децата - за разлика от теб вече ги имам и си ги гледаме с баща им. Успех в хващането на готиния мъж и наслука. :)))