Чувствам се като боклук
Здравейте! Не знам откъде да започна, защото в момента бих потънала в земята от срам. Като за начало - момиче съм, 99 набор (в средата на юни ставам на 20), от София съм, ако има някакво значение и никога досега не съм имала гадже, само кратки забивки с момчета, не ми се е получавало, винаги съм била в депресии заради момчета и нищо не е било наред, първата си целувка осъществих, когато бях на 18, а първият секс - преди седмица, точно и затова пиша историята. Винаги съм била много назад с материала, имам приятелки, които са 02/03 набор и вече имат богат опит с момчетата, дори в секса, аз съм буквално като последна дупка на кавала - винаги последна в живота. Нека започнем и самата история(ще ви говоря в дати) - на 04. 05 разглеждах една група във ФБ, в която се качват различни рисунки и видях, че едно момче беше качило една много яка рисунка и реших да му пратя покана, не очаквах да я приеме, а той освен че я прие, ми писа след това. Почнахме да си пишем, на колко сме, откъде сме, обикновените неща при едно запознанство, какви интереси имаме и т. н. Каза ми, че той също е от София - аз съм от Люлин, той от Дружба (няма да казвам повече подробности), и дали можем да се видим тези дни, защото ще е по-яко да се запознаем на живо. Казах му, че може, въпреки да не бях напълно сигурна. Първият път му казах, че имам работа (05. 05), но на 06. 05 решихме да се видим. На чат ми каза, че времето го дават да не е много хубаво и можем да останем в тях, което не ми звучеше много добре, но си казах, че ако усетя нещо нередно, просто ще си тръгна. Видяхме се и отидохме в тях. Започна да ми показва картините си, даже довърши една от тях пред мен, говорихме си за музика и всякакви неща и така около 2 часа, след това той си легна и каза да дойда при него, на мен ми беше малко неловко, но все пак се съгласих. Гушкахме се, не сме правили нищо, докато не почна да се търка в мен и почнахме да се натискаме, първо се дръпнах и той спря, но след това аз самата продължих, при което го направихме - дори нямахме презерватив, добре, че не свърши в мен. Имаше голяма болка, имаше и кръв, но определено удоволствието беше по-голямо. След това правихме орална любов, дори нямах опит, но на него явно му хареса. След това си лежахме голи, дори си плъзнах ръката към неговата и се държахме като гаджетата, продължихме да си говорим, малко по-късно се облякахме и той ме изпрати до таксито, тъй като беше 1 часа след полунощ, а и майка ми и баща ми не бяха много горди от факта, че се прибирам толкова късно. След 2 дни пак се видяхме и отново го направихме, даже 2 пъти подред с още пози, говорехме си още и за предишните си връзки, но най-гадно ми стана, че ми каза, че в този момент не му е до връзки, скоро бил приключил последната си, не търси връзка, а аз имам нужда точно от това. Смятам, че имаме доста общи интереси, възрастта ни е окей (той е 96-ти набор, забравих да спомена), имам странното чувство, че все едно ме харесва, но не е сигурен, каза ми, че е много откровен човек и си казва всичко, което пък ме навежда на мисълта, че може и да няма нищо към мен, а да е с мен само за секса и аз да си въобразявам някакви неща, хиляда пъти ми казва, че иска да сме си приятели и му е приятно, но не разбирам защо след секса се гушкаме и си лежим, целуваме по челото, по бузата, устата, гали ме и ми казва, че съм сладка и т. н.. На чат не си пишем сърца и т. н., аз му написах веднъж сърце и той ми отвърна, не е като да не отвръща, но той не ми пише нищо, дори почна да ми пише по-рядко тези дни. Дори преди 10 часа ме сийна, влиза си на линия и не ми пише, странно е. Адски съм объркана, дори ме е страх да се видя с него, ако пак ми предложи да излезнем, защото не мисля, че ще е последния път, в който се виждаме. Харесвам го, влюбена е силно казано за момента, но усещам накъде отиват нещата и ме е страх да се привържа, за да не бъда наранена отново. Какво бихте ме посъветвали да направя в тази ситуация? Буквално се чувствам като боклук, който е използвам за единия път и вече не струва, най-гадното е, че си дадох девствеността на въпросното момче и този първи път ще ми е за цял живот спомен. Извинявам се, ако историята е била дълга, но се опитах да съм максимално изчерпателна, за да ви помогна да ми дадете по-правилен съвет.

Коментари

1.   Не е било насила, харесало ти е. Девствеността е само една ципа, не я боготвори толкова. Не се натискай на момчето - ако стане нещо- стане. Ако някога срещнеш човека за теб, той няма да дължи да си девствена.

2.   Дрън-дрън за цял живот спомен. Вярвай ми, след няколко години смътно ще го помниш този първи път, без значение дали си с това момче или с друго. Важен е, ама не чак толкова, колкото раздуват нещата. Иначе стискам ти палци да се нареди всичко. Опитай да запазиш спокойствие, паниката само ще ти навреди.

3.   За да не се чувстваш така друг път ПЪРВО проучвай какво очаква от теб един мъж и после му лягай в леглото. Но станалото - станало.
Съветът ми засега е да продължиш със сексуалните отношения - каквото и да казва сега с времето ще се влюбва все повече в теб.

4.   Направил те е приятелка с привилегии - не сте гаджета, но се държите като такива. Правите секс, целувате се, взема емоционалната и сексуалната част, но отказва отговорността. Тоест, може да го прави ако иска и с други, както и ти. Честно казано, ако не си доволна сама си виновна, можела си да спреш но си решила да продължиш.

5.   Ами то каквото е имало да става, вече с станало, че и повече от един път. Какво да те съветваме? Да не пускаш на първа среща ли? Това вече май и сама го знаеш. Ако не знаеш- не всичко, което пишат във Фейса е истина, не всичко, което ти казват- също. И секс се прави задължително с презерватив, носи си една кутийка в чантата, че вече ще ти трябват, може и честичко, от теб зависи. А с този изчакай, ако иска да е с теб, ще те потърси, ако не, до тук е било, направили сте си кефа и толкова.

6.   Здравей, като кака ти го казвам ще страдаш заради това момче, ти си хлътнала и си влюбена, а той е тарикат. Ако не искаш да страдаш се опитай да не се виждаш с него. Знам, че каквото и да ти кажем ти ще продължиш и накрая ще приключи по гаден за теб начин всичко. Само искам да ти кажа, че не си боклук. Хормоните ти бушуват кръвта ти ври, живее ти се. Сега е моментът да правиш грешки да видиш и лошото за да можеш един ден да оцениш доброто. Не го мисли толкова, просто се опитай да не си му на разположение нон стоп.

7.   Много глупаво си постъпила да го направиш без презерватив с непознат, това е коментара ми, за да не задълбавам. И да, определено те иска само за секс, когато му е удобно. На 20 си , мисли малко с тая глава.

Ж.25

8.   И моя живот протича по тоя начин. Но тея неща много повече ще закъснеят, тъй че да не ти дреме особено ;)

9.   Секс винаги с презерватив! Такива като, че ще те пази, че е чист, са пълна измишльотина. Мъжът ще каже всичко само и само да го огрее, особено ако разбере, че е неопитна. Та не хващай вяра и винаги настоявай със. Сега този може да е тарикат, може за него това да не означава нищо. Ще срещнеш и други като него, използвачи, но също и много свестни. Просто не си го слагай на сърцето, човек рядко е щастлив с първия си опит в секса. Гледай на това като на опит.