Искам просто секс и нищо повече
Жена съм на 22, от Бургас. Преди 4 месеца приключих многошболезнена връзка 8 годишна връзка (заключваше ме в колата, посягаше ми, следеше ме, не ми даваше да излизам и да имам приятели, заплахи). И така след приключването на тази връзка аз може би станах някак безчувствена. До сега никога нито съм си лягала с някого без да имаме връзка или без да имам чувства (общо взето човека с който бях 8 години е единствения, с който съм била интимна). Сега от преди месец се виждам с друг, с който сме разбрали отношенията ни да са само и единствено секс (да го наречем илия). Проблема е че последния път, в който се видяхме аз си пишех с един приятел от детството и Илия започна да ме разпитва кой е той, къде живее, как се казва, какъв ми е и т. н, да разпитва дали все още поддържам връзка с бившия ми, гушкаше ме и искаше да остана да си говорим, а това предните пъти не го правеше (правехме това за което се виждахме и си тръгвахме) и не знам дали не е започнал да има чувства и дали да се притеснявам за него, тъй като аз не изпитвам напълно нищо. Не знам дали да продължа да се виждам с него, ако има чувства.. Не искам да го подвеждам или да го нараня и се чудя как да подходя :(

Коментари

1.   Здравей, авторке. И аз съм от Бургас. И моята връзка приключи лошо, но живота продължава. Също така си търся точно такъв човек като теб.
Поздрави!

2.   Да, Илия има чувства, разкарай го. Няма да мине без да е наранен. Противно на каквото казват повечето хора не издържат дълго на "само секс".
По-сериозен проблем ми се вижда, че от ранно тийнейджърство си научена, че във връзка е нормално да си малтретирана и подсъзнателно ще търсиш такова отношение и в бъдеще и/или ще се върнеш при посягащия.

3.   Какво толкова ти пука за този мъж? Дали ще е наранен или не, излъган и пр.? Нали искаш само секс от него, щом чепът му е в ред, останалото не те интересува. Май нещо си противоречиш?

4.   За жените не знам как е, но всеки мъж започва да има чувства след като е спал 3 пъти с една и съща жена. Ако ще и проститутка да е.

5.   Психотерапия ти трябва, не секс. Да станеш безчувствена курва, няма да реши проблема.

6.   Ако вече е влюбен, няма да се размине без болка. Седни, поговори с него и му изясни твоята гледна точка. Ако не друго, то поне да не е излъган или подведен. От теб зависи да си директна и ясна, толкова можеш да направиш за него на този етап. Дано разбере от приказка. В случай, че си убедена, че той е влюбен, но той не се отказва, просто спри да правиш секс с него. Хората имат леко мазохистични наклонности, когато любовта им е несподелена и вероятно ще му е трудно да спре да влага чувства. Случило ти се е нещо напълно очаквано. Малко хора са способни да правят секс без да развият чувства. В най-добрият случай ще си станете само симпатични и понякога ще пиете кафе, но няма как да минете без грам емоция. Съветвам те още и да си преосмислиш живота. Хубаво, че не ти е до дълга и сериозна връзка, но се опитай да не к*рвееш много. Разбирам положението ти, но не мога да толерирам нещо по-крайно от сегашното. Бъди разумна, бройката на мъжете в леглото ти не би могла да поправи болката причинена от бившия ти. Това казвам, нищо повече. Била си интимна с двама, имала си една връзка само за секс. До тук всичко е нормално, нека продължи да е нормално с годините. И успех! Надявам се следващият ти сериозен приятел да е всичко, за което някога си мечтала.