Мразя живота си
Няма какво да ми харесва, всичко е задънена улица.

Работя в долно заведение откакто се помня. Нямам перспектива, заплатата ми е минимална, никога не съм работел нещо друго, а шефът ми е алчен скъперник, който не ми дава повишение. Единственият ми приятел е умствено изостанал. Опитвал съм се да се сприятеля със съседа ми, но той всеки път ме отрязва. Искам и се опитвам, но колкото и да се старая и мъча, никога не успявам да си изкарам изпита за книжка. На всичкото отгоре живея в ананас под водата.

Коментари

1.   Моите родители пък бяха убити от престъпник в една тъмна и малка учица пред мен и от тогава се заклех да се бия с лошите.. Живея в пещера и никой не затваря шибаните врати.. Нося само черно и крия истинското си лице от другите. Врагът ми е палячо

2.   До 1

Жалко, че не гръмнаха и тебе, да ни спестят 15 малоумни филми и цялото "DCU"...

4.   И моите родители са мъртви, живях с леля ми и чичо ми, но и него го убиха. Останахме аз и леля. За капак на всичко ме ухапа някакъв гаден паяк и сега ме сърби цялото тяло.
Дали ще се оправя?

5.   В крайна сметка каквот пък му е лошото да си асоциален, да живееш пещера и да нямаш приятели - все под маски?

6.   Напомняш ми на един мой приятел! Той също живее в ананас! Аз живея под камък през една къща от него.

7.   И такива теми, плод на някакъв напушен мозък, се одобряват? Всички знаем детското, но беше ли нужното да се одобряват размишленията на автора?

8.   До номер 7: Скучен/на си. Наподобяваш на някоя зла и комплексирана лелка, нямаща нищо за правене и следователно заяждаща се по форумите

9.   До 8
Просто темата е безсмислена.

10.   До №7
Темата разведрява от безкрайните "остави ме", "изневерява ми" и подобни. Авторът има чувство хумор, забележи как "забавя удара" до последното изречение.

11.   Какъв е този ананас?

13.   Към 11
Става въпрос за един анимационен сериал - Спондж Боб квадратни гащи, където главния герой е гъба. Най-добрият му приятел е морска звезда. Други герои са рак, сепия, мисля че и кит имаше. Общо взето е за малки деца, не са хубаво нарисувани героите, и е доста дебилно на моменти.

14.   До 9

Колко тъжно е животчето ти, ако милиционерстваш над темите в този форум? Искаш драма? Гледай "Дъртост и грозота", бабче.

15.   Майтапът е, че въпреки че всичко е както го описва авторът всъщност Спондж Боб се наслаждава на всеки момент от живота си и е страшно позитивен и никога не е мразил.
Авторът е съседа и колегата му, Скуидуърд :)