Предложих му да сме съквартиранти
От известно време имам влечение към един мъж. Всичко започна ненасериозно. Той е близък приятел на един от моите приятели, живели са на квартира заедно допреди две години. Сега живее сам. С моя приятел имаме само приятелски отношения, познаваме се повече от 10 години, бяхме и съученици. Засичали сме се един-два пъти покрай него. Преди два месеца приятеля ми ме покани на рождения ден на въпросния мъж и отидох. Беше частно парти с около 100 човека поканени, изкарах си супер, запознах се с нови хора, приказвах си и с него. Един месец по-късно аз имах рожден ден и той ми писа във фб да ми честити. Започнахме як флирт по чата. Той е супер сексуален, както и аз. Отначало гледах да не го демонстрирам, което не продължи дълго естествено, то може ли да се скрие такова нещо изобщо. Той каза в началото, че не се занимава с жени на приятели и му обясних, че между мен и приятеля му не е имало нищо лично. По едно време беше на море в Гърция и отговаряше много рядко. Иначе като цяло си пишем редовно. Не е обсебващ, както и аз. Миналата седмица го поканих него заедно с негови приятели на афтър парти у нас. Не се притесняваше да ме целува пред тях, което много ми хареса, не обичам някой да ме държи настрана и сякаш ме крие от познати и приятели. Правихме и секс, когато си тръгнаха. Остана да спи у нас, на сутринта му направих кафе, приказвахме си един час и си тръгна. Когато бяхме с приятелите му, ми каза Искаш ли да бъдем съквартиранти? хахах Аз отвърнах Ок, може да си делим наема и почнахме да се пазарим за наема хахахахахха След една седмица пък Аз му казах Искаш ли да бъдем съквартиранти и той : Е много ще се разсейваме. Хахах Много забавно, то на мене всичко, свързано с него ми изглежда забавно, малко се притеснявам да не се влюбвам. Обаче като реша да не го търся, той ме търси и пак продължаваме.... според вас може ли да излезе нещо от това изобщо?

Коментари

1.   Заболя ме главата да го чета това. На колко години сте, бе хора...
Малко словоред вкарайте и малко чиста мисъл...

2.   Хахах, не!

3.   Приятелчета за секс да сте, един вид. Колко се познавате само ти си знаеш. Но ми се вижда, че за теб е забавление, както и за него. Няма скрупули да спи с гадже на приятеля си, ти пък нямаш също. От това сериозна работа не става, само секс от време на време.

5.   От авторката: Изрично уточних, че с приятеля му никога не сме имали лични отношения. Само приятели сме, не съм правила секс с него.

6.   " според вас може ли да излезе нещо от това изобщо? " - то е излязло вече, той е постигнал целта си. Другото ще му бъде бонус!

7.   Какво да излезе като сте събрали двамата лика-прилика, да не казвам какви? Най-много някоя тройка или четворка да излезе докато допивате след поредния купон.