Защо някои мъже биха искали да спят с бившата си, ако си имат приятелка?
Да приемем, че съответния бивш си има друга, но иска още секс от вас. Защо го прави? Не получава ли достатъчно любов и секс от настоящата си партньорка, или просто не иска да се мине?
Случвало ми се да ме търсят с предложения, а те са обвързани в момента, и твърдят, че са щастливи и новата е страхотна. Тогава защо търсят свой предишен партньор, ако са толкова добре с новия си? Аз съм ги отрязвала винаги и блокирала. Не искам да съм любовница, или да развалям връзки. Нито пък да съм интимна с човек, с когото не е потръгнало в даден момент.
Просто ми е интересна логиката.

Коментари

1.   Защо да не опита да се овисне на повече от един клон. В крайна сметка който играе, печели. В случея като не те устройва, съответно както ти правиш го блокираш. Но сега ще ти кажа една сурова истина. Това се прави и от двата пола. Истината е че по- лесно се копае на вече орано. Хората вече са разкрепостени, радвам се че виждам морал в теб, но няма да ти помогне в този забързан живот обвързан с милиони възможности. Уважението и любовта към партньора се губят светкавично бързо в днешно време.

2.   Щом търсят бившите си, значи им липсва нещо в новата връзка. Или не обичат човека, с когото са във връзка. Много зависи и от това как са приключили нещата между него и бившата му. Може да не са се разделили по взаимно съгласие, може да му липсва секса и ласките точно с този определен човек, да иска да изпита тръпката отново. Когато двама души се разделят, понякога някой от тях (а може би и двамата) си мисли, че има нещо недовършено, че нещата между тях не са съвсем приключили. Казвам го от личен опит. ;)

3.   Защо искаш да знаеш, това е тайна! Гледай си твоите работи! :-)

4.   Защото мъжете не са моногамни като жените.

5.   Логиката е че такива мъже само демонстрират, че са щастливи с новата си приятелка и всъщност не са влюбени в нея вече. Те не са пораснали още.

Такива мъже имат огромно его и тяхното самочувствие се гради на това колко жени ги харесват и с колко могат да спят по едно и също време.

Не си губи времето с бивши. Особено такива, които спят с настоящата си приятелка, но искат и да спят с бивши.

6.   За да си погалят самочувствието, да се почувстват по-добре

7.   Свикнал е човекът да тъче на два стана, че и повече. Нито към бившата има някакви чувства, нито към новата. Смята, че по-лесно ще му мине номерът там, където вече е минавал.