Не знам какво да правя
Здравейте драги читатели, за пръв път пиша в този сайт, макар и да чета всекидневно. Ясно ми е, че е напълно излишно да казвам да не ме критикувате, но все пак.

Та, историята е следната: Запознах се с един, мъж по-голям от мен и то не с малко (9 години), да вметна че аз нямам 18. Нещата се развиха така, че работя за него, но преди по-малко от седмица правихме секс. И беше хубаво. Лошото е, че се увличам, наясно съм, че не ми е длъжен, даже не го и харесвам и не знам как да го обясня. Има нещо в него.. Поведението му беше странно, все едно ми симпатизира, знам че нищо няма към мен, не съм се взела за специална. Просто поведението му това издаваше. Та след срещата ми звънна няколко пъти и то само по работа. Не сме се виждали. И вече въпроса (повече исках просто да споделя):

Как виждате нещата? Да работите с човек, с когото сте били интимни, освен това и му симпатизирате. И всичко това го имате в предвид, че връзка или каквито и да било отношения са невъзможни, да не кажа табу. Какво мислите?

Коментари

3.   Ще ти го кажа кратко, точно и ясно. Не си го причинявай.

4.   Мисля, че няма нищо хубаво за теб да излезе от тази история. Аз бих си потърсила и друга работа. И избягвай да бързаш да си лягаш с всеки, който ти се стори симпатичен, ако не искаш да станеш сещаш се каква.