Свалките само за купона
Вчера след поредния случай, в който някой ме сваля на купон и след това не предприема нищо, започнах да се питам какви са причините хората да правят това. Аз не разбирам. Винаги изпитвам желание да поговоря с човека, с когото сме се забили. Да случвало се е да не го харесвам и да ми е тъпо, че съм била твърде пияна, за да откажа явно. Но не разбирам как въобще е възможно ти да си инициатора и да не харесваш момичето, което си забил? Защо го правите? Трупате бройка? Почвате с най-пияната или тази дето изглежда най-лесна, или просто най-близката? Защо просто не опитате с тази, която харесвате?
Забивали са ме различни хора, не всички играчи - приятели, познати, непознати, дори момичета. В повече от половината случаи след това не говорят по темата сякаш не е ставало. Моето желание за изясняване на нещата обаче напира и поисках от момчето, с което се натисках на партито да се срещнем и да се изясним. Каза ми, че е било само за вчера, просто много го искал. Как така един ден искаш да целунеш някоя, а на следващия не? Какво толкова се е променило? Може би просто не ме харесва за гадже, заради характера ми, но дали на момчетата въобще им пука за характера? А може би не го привличам и идва въпроса защо тогава ме сваляше? Ами какво ще кажете за момчетата, които по принцип не са такива? Забивали са ме двама, за които знам, че не са се натискали на домашни. Единият дори не ми писа.
П. П. На 16 съм, но нека не завъртаме темата около мен.

Коментари

1.   Май от значение е, че на купона сте били доста наперани.

2.   Ами аз съм мъж и при мен става така, взимам контакт, но след това нещата някак не се развиват добре, не знам какво очакват от мен. Пиша или лайквам нещо, но няма как да очакват да ги преследвам и заебавам цялата работа, ако са заинтересовани да пишат и те.

3.   Момчета също си чешат егото. Пробва се да спечели вниманието ти и като постигне целта си, минава на следващата. Не му се занимава дори да прави секс с повечето момичета, защото или иска да прави секс само с много красиви момичета и / или непрекъснато гледа порно и маструбира в къщи и е задоволен. Не му се занимава и с момичета, които трудно биха го допуснали в леглото.

В днешно време секса е супер лесно достъпен и не струва и пет пари в повечето случаи, така че той наистина иска, ако ще прави секс и тръгне да влага усилия, да е някаква страшна извънземна мацка едва ли не.

5.   Иска му се, ама ти като се "натискаш" с него на същата вечер, вече те гледа с други очи. Тоест, той трябва да се докопа до теб, харесал те е, а ти му "даваш". И той веднага започва да си мисли, "дали като ми дава толкова лесно на мен, не дава и не се "забива" с всички останали така"?! Ако е малко по-нормален, би го помислил и не би се занимавал с теб. Нищо, че той е инициатор. Не е хубаво да се поддаваш лесно и да те "забиват" лесно, помисли над това.

6.   Какво може някой да иска от 16 годишна пикла? Пък било то и 15 годишен темерутляк?
Еми да се поцелувате малко, щото е забавно, има алкохол и това се прави на "купони".
След някоя и друга годинка ще започнат и да те чукат така за по една вечер, а ти винаги ще се чудиш що не ти звънят повече.
Сега ще ти кажа нещо... ти нямаш ценности. Знам, знам... на 16 всички се "забиват" като полудели по партита. Еми да... ама тея дето не следват масовката винаги са желани, ама истински, а не желани.. да си отъркам главичката в анягата ти...

Един съвет, ако още не е прекалено късно... не ставай курва, има пре-достатъчно от тея...

Братан.

7.   Ти какво си искала изобщо, лека забивка за купона или сериозно гадже. Те двете неща са взаимно изключващи се. Който го е страх от мечки не ходи в гората... т. е. по купони.
А пък ако си искала сериозно гадже трябва да смениш подхода май.