Жена риби с мъж стрелец за брак или с развод.ПРИМЕРИ???
Здравейте.
Имаме дълга 6 год. връзка. Риби и стрелец(той) сме. За брак не искам да го препирам, но ми е казвал, че иска.
Има ли други хора с такъв брак или такъв развод? . Споделете и за брака и за развода ако може.
БЛАГОДАРЯ ЗА мненията ви.

Коментари

1.   За 6 години няма брак , още толкова докато ти предложи евентуално, а семейство, деца? Огледай се момиче, разшири си мирогледа, няма незаменими, заради единия навик не ви заслужава....
Това е просто едно мнение, да кажем опция, докато четеш всички останли които ще ти отговорят и всички мисли които ти минават през ума, помисли и за това!
Успех!

2.   Ако вие жените още се влияете по зодиака значи ще умствено изостанали , както и подозирах.

3.   Мисли дали можеш да го обичаш за цял живот, а не за зодиите ви. Ако продължаваш да мислиш за зодии по-добре се разделете. Аз дори не знам гаджето ми коя зодия е. Знам кога има рожден ден, ама не съм проверила коя му е зодията. D)

4.   Ти си глупачка. Извинявай за директното изказване.

5.   Провал ще е, хванал се е с безмозъчна.

6.   Водна и огнена зодия са несъвместими. Ако има някакви изключения, то те ще потвърждават правилото. Аз съм водна зодия и се разведох с огнена зодия. Специално Стрелците се славят като сладкодумци и големи охажьори, освен това са и водачи - доминантни личности, които сравнително лесно могат да замотаят някое по-наивно или меланхолично момиче (като водна зодия).

С други думи, не че единият или другият е лош, просто има голяма вероятност да не си пасвате. Мъж Стрелец ще ти говори каквото си иска и ще прави каквото си иска, а ти няма да имаш възмжност да контролираш нещата по никакъв начин. Много е възможно той да не стои само с теб, а да сваля звезди на и да мотае поне още няколко момичета.

Като правило, водните зодии са по-чувствителни, дълбоки и заедно с това предани и всеотдайни, докато огнените изгарят бързо и повърхностнно, но най-вече мислят за себе си - хора - егоисти. Еквивалентът им във водния свят е Скорпионът - той е силната водна зодия и едва ли някога ще чуем за дълъг брак или дълга връзка между Скорпион и Овен или Стрелец, да кажем :)

Решението трябва да вземеш сама. И като го вземеш, да го следваш неотклонно. Не се поддавай на сладките приказки на огнените зодии. Търси си подходящ партньор...

Поздрави и успех!

7.   Ние сме обратния вариант-аз съм Стрелец, съпругът ми е Риби. Според зодиака това са несъвместими зодии и връзка между тях е обречена на неуспех. Имаме дългогодишен успешен брак, две пораснали деца, вече и внуче. И аз като вас залитах да вярвам на зодии и съвместимост между тях. Това наистина са глупости, както пишат по-горе. Ще дам още един пример-познавам жена, която е олицетворение на злото-подла, интригантка, мръсница, разбила много семейства. Зодия Дева. А имам приятелка, която е най-добрия човек когото познавам, и то не само в моите очи-също е Дева, дори са родени на абсолютно една и съща дата. Сама си направи изводите. Мен точно сравнението между тия две жени, които познавам много добре завинаги ме отказа да вярвам в зодии. Виж, китайския хороскоп ми се струва много по-точен.

8.   До 7 - Сигуено има много верни неща в това, което пишешм но само два коментара:

Личният хороскоп зависи от годината, но и от часа и минутата на раждане. Така че разлики са възможни, разбира се най-вече според възпитанието и детството като цяло.

За жена Стрелец и мъж Риби - да, вероятно е по-възможно да се закрепи успешен брак, защото мъжът Риби е умен и тих и дори и да има някакви проблеми, би ги стаил. А жената Стрелец, бидейки жена, няма д атригне да охажва и да се разпищолва навсякъде и пред исчки. Така че, естествените регулатори на пола могат да си кажат думата. Мож еи просто мъжът Ви да е биил съгласен Вие да го водите, а той да си плува в свои дълбоки води.

Здраве и успех на всичкиЧ

9.   Аз съм Стрелец, а жена ми е Риби. Да, доста сме различни, но това не пречи да сме заедно вече 19 години.

10.   До №8, от №7-пиша повторно, за да ти кажа, че втората част на коментара ти е абсолютно вярна. Дори съм потресена, нещата са точно както си ги написъл/а. Мъжът ми е наистина тих и умен и си стаява проблемите. А аз, въпреки че във всички хороскопи пише, че Стрелците са най-големите флиртаджии и изневерници мога да заявя, че никога не съм била такава. Той наистина се е оставил аз да го водя, но често си прави това, което си е наумил. Впечатлена съм, развивайте се в тая насока.

11.   До 7 (и 10) - благодаря много! Нека по-младите да четат и да се учат, както се казва! Познавам много Стрелци и водни зодии, така че опитът ми е съвсем практически :)

За Рибите и правенето, каквото си наумят - да те си запазват това право, защото са доста интелигентни и добри по принцип и като компенсация на моменти решават все пак да се наградят с някое своеволие, което най-често е безобидно и напълно простимо...

Стрелците безспорно са водачи! Пожелавам Ви да запазите верността си в брака, доколкото е възможно! :)

12.   Бла, бла, бла, жалко, че няма наличие на емотикони.
Дали днес ще ми е благоприятен ден за запознанства с нови хора? !
Умните хора не се влияят от зодиии!
Умните хора разсъждават с главата, не с това между краката, упс сори за откровенията, но ще сте сами, докато не промените светогледа си.
Съвместимост и несъвместимост има, това зависи от характера, начина на живот и особеностите на даден човек.

13.   До 12 - извинявай, ама 7(10) те опровергава. Да, всичко е характер, но в зодиите има много верни неща и те обясняват характера.

Интерес от криене и пазене на тайни имат тия, които прикриват нещо - най-вече кръшкачите. Това са Овен, Стрелец, Скорпион най-вече. Трайна и стабилна връзка между такива - мнооого рядко.

Дам звучи налудничаво, но има верни неща...